Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Koltuk modelleri

Kategoriler Ahşap Cafe Mobilya Koltuk modelleri kategorilerinde 126 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:126 
 
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:126 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Koltuk modelleri

Koltuk modelleri

Klasik ve modern birçok tasarımın yer aldığı bar ve cafe koltukları katalogumuzda her bütçeye ve beğeniye hitap eden onlarca ürün yer alıyor. Mekandaki hakim renklere ve dekorasyon anlayışına göre cafe koltuk modelleri farklı renklerde üretilebilir, koltukların kumaş ve deri kaplamalarında siparişe bağlı değişiklikler yapılabilir. Renkle birlikte kumaş cinsini de değiştirebileceğiniz için katalogumuzdan yapacağınız seçimlerle birlikte mekanımızın dekorasyonuna birebir uyum sağlayacak koltuk modellerini satın aldığınızdan emin olabilirsiniz.
Şık görselliğiyle mekana değer katacak ve uygun kombineler sayesinde fark yaratan bir dekorasyon stili oluşturacak cafe ve bar koltukları aynı zamanda sunduğu rahatlıkla da müşterilerinizin beğenisini kazanacaktır. Birinci sınıf üretim olan koltuk çeşitlerimiz üretim kalitesini kullanımla hemen belli eder ve bilhassa rahatlığıyla müşteri memnuniyetini sağlar. İthal ürünlerin de yer aldığı koltuk katalogumuzdan vereceğiniz siparişlerin ithal ürünler olması durumunda kumaş ve deri bölümlerde değişiklik yapılamayabilir. Bu sebeple sipariş öncesinde bizimle iletişime geçerek, kumaş veya renge dair değişiklik taleplerinizi iletiniz.
İş yeriniz için sipariş edeceğiniz özel renk ve kumaşa sahip bar ve cafe koltukların, siparişinizle birlikte sıfırdan üretilmesi ve ambalajlanarak kapınıza teslim edilmesi 1-2 hafta kadar sürmektedir. Size özel olarak üretilen bu koltuk modellerinde 5 bin TL ve üzeri alışverişlere özel hızlı teslimat ve indirim kampanyalarımız mevcuttur.


Ahşap koltuklar

İç mekanlarda cafe, restoran, ofis, büro ve ev ortamınızda kullanabileceğiniz farklı kalite kumaş kalitesini talebinize uygun kombine edebileceğimiz bir çok modelde ahşap koltuk modelimiz sitemizin bu sayfası ve devamı sayfalarında mevcuttur.
Tamamı yerli üretim olan ahşap koltuklarımızdan 20 adet ve üzerinde sipariş etmeniz durumunda katalogumuzda bulunan kumaşlardan seçim yaparak mekanınıza uygun renkte ve kalitede ahşap koltuklara sahip olabilirsiniz.


Metal koltuklar

Metal aksamlı koltuk modellerimizin bir kısmı ithal bir kısmında yerli üretimdir, yerli üretimini yaptığımız ürünlerde deri ve kumaş seçeneklerimizden seçim yapabilir mekanınıza uygun renkte metal koltuklara sahip olabilirsiniz.
Özel renkte deri veya kumaş seçimini yapacağınız metal koltuk modellerinde 10-15 gün gibi bir sürede siparişleriniz üretilir şehirler arası nakliyeye uygun paketlenir dilediğiniz adrese kapı teslimi ulaştırılır.


Kumaş koltuklar

Kumaş koltuklarımızın hemen hemen hepsi yerli üretimdir, elimizde bulunan hazır koltuk iskeletleri üzerine müşterilerimizin talebine uygun kumaş ile kaplama yapmakta 10-15 gün gibi kısa bir sürede kendilerine teslim etmekteyiz.
Web sitemizde bulunan kumaş koltuk modellerini özel renkte katalogumuzdan seçeceğiniz kumaş kombinasyonları için modeline göre 4 ila 10 adet arasında minimum sipariş etmeniz gerekmektedir.

 

Deri koltuklar

Farklı renk ve dokularda olan deri veya suni deri kaplama yaptığımız yerli üretim deri koltuk modellerimiz ahşap iskeletli ve metal iskeletli olarak sitemizden beğeneceğiniz deri koltuklarımız üzerine talebinize uygun kaplama yapmaktayız.
Son derece şık görünümleri ile modern ve klasik deri koltuk modellerimizden sipariş etmeniz durumunda 10-15 gün gibi bir üretim süresini beklemek durumundayız.

Akbrella Kampanya