ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Koltuk modelleri

Cafe bar restoran ofis koltukları ithal ve yerli iç mekan koltuk modelleri indirimli fiyatlar taksit avantajlı özel kumaş isteğe göre üretimi yapılan ahşap koltuklar 2 yıl kullanım garantilidir.

Kategoriler Cafe Mobilyaları Koltuk modelleri kategorilerinde 137 adet kayıt bulundu.
1 2 3 4
  Sayfa:1/4  Ürün Sayısı:137 
 
1 2 3 4
  Sayfa:1/4  Ürün Sayısı:137 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Akbrella indirim

KOLTUK MODELLERİ

■ İş yeri ofisiniz için bu alanda klasik ve modern büro koltukları modellerini zengin çeşitleriniz bu platformumuzda gezine bilirsiniz.
■ Bu alanda görmüş olduğunuz koltuk renklerini, üzerindeki deri rengi, döşenmiş kumaşların renkleri veya kumaş cinslerini değiştirebilir siz.
■ Bu bölümde bazı ithal koltuk modelleri bulunabilir ithal koltuk ürünlerimizde kumaş renk ve cinsini değiştiremeyiz, deri kısımlarını fraklı renge dönüştüremeyiz.
■ Kampanya dönemlerinde ahşap koltuk siparişlerinde 4.000 TL ve üzeri alışverişlerde İstanbul içi kargo ücretsizdir.
■ Bu alandan özel renk ve özel kumaşlı sipariş edeceğiniz ürünler takriben 7-9 gün içerisinde üretilip hazırlanır teslimata hazır hale gelir.


CAFE KOLTUK MODELLERİ

Klasik ve modern birçok tasarımın yer aldığı bar ve cafe koltukları kataloğumuzda her bütçeye ve beğeniye hitap eden onlarca ürün yer alıyor. Mekandaki hakim renklere ve dekorasyon anlayışına göre cafe koltuk modelleri farklı renklerde üretilebilir, koltukların kumaş ve deri kaplamalarında siparişe bağlı değişiklikler yapılabilir. Renkle birlikte kumaş cinsini de değiştirebileceğiniz için kataloğumuzdan yapacağınız seçimlerle birlikte mekanımızın dekorasyonuna birebir uyum sağlayacak koltuk modellerini satın aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Şık görselliğiyle mekana değer katacak ve uygun kombineler sayesinde fark yaratan bir dekorasyon stili oluşturacak cafe ve bar koltukları aynı zamanda sunduğu rahatlıkla da müşterilerinizin beğenisini kazanacaktır. Birinci sınıf üretim olan koltuk çeşitlerimiz üretim kalitesini kullanımla hemen belli eder ve bilhassa rahatlığıyla müşteri memnuniyetini sağlar. İthal ürünlerin de yer aldığı koltuk kataloğumuzdan vereceğiniz siparişlerin ithal ürünler olması durumunda kumaş ve deri bölümlerde değişiklik yapılamayabilir. Bu sebeple sipariş öncesinde bizimle iletişime geçerek, kumaş veya renge dair değişiklik taleplerinizi iletiniz.

İş yeriniz için sipariş edeceğiniz özel renk ve kumaşa sahip bar ve cafe koltukların, siparişiniz le birlikte sıfırdan üretilmesi ve ambalajlanarak kapınıza teslim edilmesi 8-9 gün kadar sürmektedir. Size özel olarak üretilen bu koltuk modellerinde 4 bin TL ve üzeri alışverişlere özel hızlı teslimat ve indirim kampanyalarımız mevcuttur.