Login

Create New Account

Toplam TutarSatın Al
Empty Cart

Pirinç musluk, Metal saksı

0 records found in Kategoriler Metal Furnitures Casting Fountain categories
  Page:2/0  Number of products:0 
 
  Page:2/0  Number of products:0 

PRODUCT DETAILS

Pirinç musluk, Metal saksı


Alüminyum döküm pirinç musluklar metal saksılar bahçe dekorasyonunuzda küçük dokunuşlar ile derinlik katmak için sizleri bekliyor. Hayatımızın vazgeçilmezi su ihtiyacımızı artık pirinç musluklar sayesinde modern çeşmeler yaratarak kullanma imkanını sizlere Akbrella ile sunulmaktadır.
Pirinç musluklarımız iki iş günü içerisinde gönderilmektedir müşterilerimizin acil ihtiyaçlarına kısa sürede cevap vermeyi amaçlamaktadır. Alüminyum döküm çeşmelerimizde pirinç musluklara ayrıca ücret ödemeden görselde gördüğünüz gibi üzerinden takılı olarak gönderilmektedir.
Paslanmaz muslukları ayrıca kullanabileceğiniz gibi mevcuttaki duvar çeşmelerinize ek olarak tercih edebilirsiniz. Pirinç döküm çeşmelerimizde birçok modelin üzerinden bahçelerinizdeki sulama ihtiyacınız için hortum takma uzantı ile birlikte musluk renginde gönderilmektedir.Alüminyum döküm metal saksılarımız istenilen renklerde üretim yapılarak çiçekleriniz renginde saksılara sahip olmanıza eşlik etmektedir. Gökkuşağı renklerinden saksılara sahip olmak için siparişinizi oluşurken uzman ekip kadromuzdan destek alabilirsiniz. Paslanmazlık garantisi sık sulamanız gerekecek çiçeklerinizde paslanmadan uzun yıllar kullanabilirsiniz. Kullanılan birinci sınıf malzemesi ve fırınlanarak boyanan saksılarımız doğaya sürekli saksı değiştirme ile vereceğiniz zararı ortadan kaldırmaktadır. Toplu siparişlerinizde sizlere özel fiyat teklifini uzman satış ekiplerimize ulaşarak aynı gün içerisinde alabilir siparişlerinizi müşteri temsilcilerimiz ile oluşturabilirsiniz.

Akbrella Kampanya