Login

Create New Account

Toplam TutarSatın Al
Empty Cart

Döküm masa sandalye

0 records found in Kategoriler Metal Furnitures Casting table, chair set categories
  Page:3/0  Number of products:0 
 
  Page:3/0  Number of products:0 

PRODUCT DETAILS

Döküm masa sandalye

Gerçek alüminyum dökümden üretilen döküm masa sandalyeler sizlerin ailenize göre 2 kişilikten başlayıp 8 kişilik setlere kadar alternatif seçim ile sunulmaktadır. Döküm masa sandalyelerde altın gold renklerin dışında metalik renkler ile tercih edebileceğiniz döküm banklar ile bahçelerinizde farklı ortamlar yaratabilmektesiniz. Dinleme alanlarınız yada beş çaylarınız için tasarlanmış küçük masa sandalye setlerimiz iki kişilik bank seçenekleri ile sizle sunulmaktadır. Akbrella-da tüm yenilikler son teknoloji alışveriş sistemini sizlere sunmaktadır.
Artık alışverişleriniz dileğiniz Ral koduyla renk seçeneklerinden otomatik olarak seçerek üretime başlatma imkanı sunulmaktadır. Döküm masa sandalye modellerimizi yakından görmek isteyen müşterilerimiz tüm modellerimize Küçükçekmece de bulunan afinizden ulaşabilirsiniz.
Döküm masa sandalyelerimiz kum kalıp teknoloji ile üretilmektedir sizler kullanır iken kıyafetlerinize takılacak metal parçaları ortadan kaldırmaktadır. 2017-nin favorisi haline gelen ve 2018 en çok tercih edilen döküm masa sandalyeler arasına girmeyi hedefleyen tavus kuşu ve güllü sandalye modellerimiz tüm döküm masalar ile kombin yapılabilmektedir. Alüminyum döküm sandalyelerimiz sadece klasik alışagelmiş modellerimiz dışında bar taburesi olarak da tercih edeceğiniz tüm cafelerinize dekorasyona uyumlu seçenleri ile sizleri Akbrella-da bekliyo

Akbrella Kampanya