Login

Create New Account

Toplam TutarSatın Al
Empty Cart

Ahşap dış mekan mobilyaları

0 records found in Kategoriler Garden Furnitures categories
  Page:2/0  Number of products:0 
 
  Page:2/0  Number of products:0 

PRODUCT DETAILS

AHŞAP DIŞ MEKAN BAHÇE MOBİLYALARI

Evinizin yazın en çok vekit geçirdiğiniz bölümü teraslar ve bahçeleridir. Bu yüzden buralarda kullanacağınız ürünlerin de size en çok uyan ve ihtiyaçlarınızı en fazla cevap verecek ürünler olmalıdır. Söz gelimi, salon yerine bahçede konaklıyorsanız, en az salon kadar rahat etmelisiniz. 

Rahatlığınızı, ihtiyaçlarınızı ve sağlığınızı düşünüyorsanız, Akbrella olarak en çok tercih edebileceğimiz ürünler ahşap dış mekan bahçe mobilyalarıdır. Ahşap ürünlerimiz fırınlanmış kayın ağacından imal edilmektedir. Çabuk çürümemesi, dış hava koşullarından etkilenmemesi için emprenye maddesi ile kaplanmıştır. Ayrıca su bazlı dış cepheye uygun boya ve cila ile güçlendirilmiştir. İşte bahçeniz için birkaç öneri:

Ahşap Tabure, Sandalye ve Masalar: Uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ahşap masa ve sandalye ürünlerimiz, hem iç hem de dış mekan kullanımına uygundur. Yağmur suyundan ve güneş ışınlarından etkilenmez. Ancak ne kadar sudan etkilenmese de ıslandığında ağacın ömründen yediğini unutulmamalıdır. 

Ahşap Sehpalar: Sandalyenize oturdunuz ya da şezlongunuza uzandınız içeceğinizi yudumlayabileceğiniz sehpalar da, yaz keyfinize ortak olacak. 

Ahşap Salıncaklar: Yaz keyifleri salıncaksız olur mu! Akrilik yumuşak minderleriyle çok daha rahat bir hal alan salıncağınıza kurulun, hem dinlenin hem de keyfiniz yerine gelsin. 

Ahşap Oturma Bankları: Belediye parklarının yanında evinizin bahçesinin dekorasyonunda da tercih edebileceğiniz ahşap banklar, geniş oturma ve yaslanma alanı ile daha rahat oturma sağlar. 

Ahşap Piknik Masaları ve Çardaklar: Toplu piknik alanlarında, köy meydanlarında ya da kendi kişisel bahçelerinizde ikindi çaylarınızı yumumlayabileceğiniz piknik masaları ve çardaklar, yazın keyfini sürmek için uygun ürünlerden. 

Akbrella Kampanya