Login

Create New Account

Toplam TutarSatın Al
Empty Cart

Döküm bahçe ürünleri

0 records found in Kategoriler Metal Furnitures categories
  Page:13/0  Number of products:0 
 
  Page:13/0  Number of products:0 

PRODUCT DETAILS

DÖKÜM BAHÇE ÜRÜNLERİ

Bahçelerinde tarihi dokuyu yaşatmak isteyenlerin en önemli tercihi döküm bahçe ürünleridir. Yüzlerce farklı model ve çeşit arasından istediğinizi seçmenize olanak sağlayan Akbrella, Osmanlı esintisini yaşamanızı ve yaşatmanızı mümkün kılacak. 

Eskitme dış kaplamasıyla daha güzel duran aplikler, evizin duvarını hem aydınlatmanıza katkı sağlayacak hem de dekorasyonunuzu tamamlayacak. Set üstü, uzun ayaklı, duvar veya sarkıt çeşitlerimizden birini seçebelirsiniz. Özel yapım polikarbon camı sayesinde uzun yıllar kullanım imkanı sağlıyor. 

Döküm sandalyeler, dış hava koşullarından etkilenmez yapılarıyla bahçeler için vazgeçilmez ürünlerdendir. Elektrostatik toz boya ile kaplanan ürün, kolay solma yapmaz özelliğe sahiptir. Zaten rahat olan ürünü yastıkla birlikte kullanarak iki kat konfor sağlayabilirsiniz. 

Döküm masalar da, farklı boy ve ebatlarda internet sitemizde çok satan ürünlerden. Demonte olarak satılan masalar, evde vida yardımıyla monte edilebilir. Dilerseniz, cam yüzeyle de satın almanız mümkün. 

Adınlatma lambaları, araç yol kenarları ve bahçenizin etrafını aydınlatmanız için dekoratif ürünlerdendir. Yoğun aydınlatma sağlayan lambalarıyla geceleri, gündüz gibi yaşayabilirsiniz. 

Çeşmeler, daha çok sokak başlarında kullanılsa da, kişisel bahçelerin de vazgeçilmez unsurlarındandır. Tamamen cast döküm ürünler, darbelere ve dış hava koşullarına oldukça dayanıklıdır. 

Akbrella Kampanya