Login

Create New Account

Toplam TutarSatın Al
Empty Cart

Aplik imalatı

0 records found in Kategoriler Metal Furnitures categories
  Page:21/0  Number of products:0 
 
  Page:21/0  Number of products:0 

PRODUCT DETAILS

APLİK İMALATI

Akbrella, yılların verdiği tecrübeyi yeniliğin verdiği dinamizmi birleştirerek sizlere mutlu olacağınız ortamları oluşturmayı amaçlar. Bu nedenle, en çok ihtiyacınız olan ürünü, en uygun fiyatlarla satar. 

Aplik imalatı konusunda uzman olan kadromuz, siparişi verdiğiniz andan, size ulaşıp montajı yapıldığı ana kadar ve satış sonrası süreçlerde her zaman yanınızdadır. 

Ayaklı apliklerimiz, bahçenizde bulunan yolların, çimlerin aydınlatılması için önemli parçalardır. Yüzlerce tasarım ürünlerden biri seçip, dilediğiniz renk opsiyonunu kullanmanız imkan dahilinde. 

Kısa ayaklı, set üstü apliklerimiz, yüksek duvar aydınlatması yapabileceğiniz ürünlerdir. Bahçenizi çevreleyen duvarların üst kısımlarına monte edilerek hem dekoratif bir görüntü sağlayabilir, hem de evinizin güvenliğini artırabilirsiniz. 

Yan duvar aplikleri, aşağı ve yukarı bakan olarak iki temel tasarımla satılmaktadır. Bunlar arasından yine yüzlerce farklı tasarımda ürün tercih etmeniz mümkün. 

Sarkıt aplikler, cafe ve restoran gibi mekanlarında nostaljik bir ortam oluşturmak isteyenlerin de kullandığı ürünlerdir. 

Dekoratif bir biçimde aydınlatma yapmak istiyor, hem de enerji tasarrufu da sağlamak istiyorsanız, Akbrella üretim apliklerimizi tercih etmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Kötü hava koşullarına dahi rahatlıkla dayanabilecek kalitede ve kapasitede olan apliklerimiz, mükemmel tasarım ve görüntüleriyle saraylara ve sizlere layık. 

Akbrella aydınlatma grubunda farklı bir sistem geliştirerek sizlere Aplik imalatındaki tüm ürünleri toptan fiyatına perakende sunan akbrella şimdi her mevsim indirimli fiyatlar sunulmaktadır. İmalat fiyatları üzerinden sizlere dört mevsim indirimli fiyatlar sunarak sezon sonu indirimlerini beklemeden uygun fiyatlara sezonunda ürünlere sahip olmanızı sağlamaktadır. Aplik imalatı ile Akbrella istediğiniz apliği sizlere farklı renklerde üretim olanağı sunmasıyla birlikte dilerseniz pembe apliklere dilerseniz siyah apliklere sahip olmanızı sağlamaktadır. Apliklerde farklı bir dünya yaratarak sizlere Osmanlı temalı apliklerle birlikte modern dokulu aplikleri birlikte sunmaktadır. Aydınlatma grubunda tercih edeceğiniz ürünler ile ilgili dış mekanın yanında evinizde bohemik ortamlar yaratmanız için sizlere eşlik edecektir. Aydınlatma direkleri ihtiyacı olan tüm müşterilerimize istediğiniz ölçülerde ürün bulabilme seçeneğini sunan Akbrella istediğiniz beğendiğiniz apliklerde boyunda değişiklik yaptırma imkanınız ile istediğiniz ölçüdeki apliğe kolayca sahip olabilirsiniz. Cafelerinizde ve bahçelerinizde kullanmak istediğiniz apliğin tüm bilgileri ekran üzerinden özellik kısmında sizlere detaylı ve açıklayıcı bilgileri sunmaktadır. Akbrella aplik imalatından direk imalatçıdan satın alma olanağını sunarak ekstra ücretler ödemeden sürekli mevcut olan kampanyandan faydalanarak uygun fiyatlara almanızı sağlamaktadır.

Akbrella Kampanya