Login

Create New Account

Toplam TutarSatın Al
Empty Cart

Ayaklı çöp kovası

0 records found in Kategoriler Metal Furnitures Metal trash can categories
  Page:3/0  Number of products:0 
 
  Page:3/0  Number of products:0 

PRODUCT DETAILS

Ayaklı çöp kovası


Alüminyum döküm ve çelikten üretilen ayaklı çöp kovası modellerimiz sizlere farklı renk ve modeller ile şimdi Akbrella-da kolay ulaşım avantajı sağlamaktadır. İhtiyacınıza uygun olarak farklı içerikli çöp kovalarımız yer dübel yardımı ile montajını kolay şekilde yapabilmeniz için size hazır halde gönderilmektedir.
Ayaklı çöp kovası stantları üçlü,ikili ve tek hazneli olarak alabileceğiniz gibi bütün halde alabileceğiniz seçenekler sipariş ekranında sunulmaktadır. Ayaklı çöp kovalarında sepet tipi çöp kovaları sayesinde iç ve dış mekanlarınız hepsinde kullanım olanağı sağlamaktadır. Sepetli çöp kovalarımızda gövdesindeki tel örgüsü ile hava alarak kötü kokuları birikmesini engellemektedir.Çöp kovalarında görüntü kirliğini yaratmamak için oynar başlıklı kapak seçeneklerini tercih eder sirkülasyonun çok olduğu lavabolar parklarda sizlerin göz zevkinizi bozmadan kullanma olanı sağlamaktadır. Birinci sınıf işçilik ve malzeme kalitesi ile
üretilen ayaklı çöp kovaları tek ayaklı ve çift ayaklı özelliği ile rüzgar alan alanlarda daha sağlam monte edilmesini sağlamaktadır. Beğendiniz çöp kovasında renginde değişiklik yapma kolaylığını sizlere sunan akbrella özel olarak üretim istediğiniz tasarım ürünlerinde de üretim desteği vermektedir. İmalattan alacağınız çöp kovalarına uygun fiyatlar ödeyerek hızlıca sahip olabilir doğaya sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

Akbrella Kampanya