Login

Create New Account

Toplam TutarSatın Al
Empty Cart

İç mekan plastik masalar

0 records found in Kategoriler Plastic Furnitures Plastic Table & Set categories
  Page:2/0  Number of products:0 
 
  Page:2/0  Number of products:0 

PRODUCT DETAILS

İÇ MEKANPLASTİK MASALAR

Katlanır plastik masalar en ekonomik mobilya ürünlerinin başında gelmektedir. Bu bakımdan kalite ve ucuzluk peşinde olan müşterilerimiz için ideal bir üründür. 

1. sınıf polipropilen plastik maddeden imal edilen ürünlerimiz, kare, dikdörtgen ve yuvarlak tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Evinizde, bahçeniz ve balkonunuz için tercih edebileceğiniz plastik masalarımızı, cami, dernek gibi kurumsal yerleriniz için de satın almanız mümkündür. 

Ortalama 70 cm yüksekliğe sahip ürünlerin katlanır olması, istifleme konusunda size büyük kolaylık sağlıyor. Kullanmadığınız zaman gövde ve ayaklarla birleştirilen ürün, herhangi bir alana sığacak kadar küçülebiliyor. 

Ürünlerimizin ayakları yüzde yüz metalden imal edilmektedir. Yağmur ve güneşten etkilenmeyen ayakları sayesinde, çimlerin üzerinde de kullanılabilme özelliğine sahiptir. 

Plastik masalarımızı sarı, yeşil, kahverengi ve beyaz renkte satın alabiliyorsunuz. Demonte olarak teslim edilen ürün, koli paket ile müşterilerimize ulaştırılıyor. 


Yaşam alanlarınızda her daim kullanıma ihtiyacınız olan iç mekan plastik masa modelleri istenilen ölçüde ve renklerde birbirinden farklı modelleri ile sizlerin seçimine sunulmaktadır. Yuvarlak masalardan 70 çap dan başlayan sabit ayaklı ve katlanır ayaklı modelleri ile sahip olabilirsiniz. Katlanır ayaklı masalarımızda yer sıkıntısı olan tüm kullanıcıların kurtarıcı haline gelen özelliği ile kullanım dışında alanlarınızın tamamını kullanmanıza yardımcı olur. Sabit ayaklı masalarda sizlere de-monte olarak gelen ürünler artık bayanların bile kolayca ekstra efor sarf etmeden döner başlıklar ile kurmasını sağlamaktadır. Sabit ayaklı masalarda seçenekler bölümünde sizlere alternatif ölçüler sunulmaktadır sizlere sadece kullanacağınız alanı ölçüsünü belirlemek. Yıllardır tüm evlerin yaz bahçelerinin ve balkonların emektar ve vazgeçilmek plastik masalar üzerine ekstradan farklı örtü örtmeden kullanabilmemiz için yeşil karamel sarı turuncu gibi son trend renkler ile sunulmaktadır. Birinci sınıf metal ayakları sayesinde sizler sofralarınızı leziz yemekler ile donatırken sağlam gövdesi ile tüm yemeklerinizi taşıyabilecektedir. Yaz aylarınızda çimler üzerinde yemeğinizi yada beş çayı keyfinizde taşınabilir özelliği ile mekan derdi olmadan istediğiniz yerde yeme olanağı sağlamaktadır. Türk sofralarında kalabalık aile sevenlere ek masa olmayı yıllardır görev haline getirmiş birbirinden farklı masa setleri sizlere şimdi uygun fiyat ve hızlı gönderi avantajı ile Akbrella-dan ulaşmayı bekliyor.

Akbrella Kampanya