Login

Create New Account

Toplam TutarSatın Al
Empty Cart

Rattan masa sandalye

0 records found in Kategoriler Plastic Furnitures Rattan Table Set categories
  Page:2/0  Number of products:0 
 
  Page:2/0  Number of products:0 

PRODUCT DETAILS

Rattan masa sandalye

Yaz kış tüm bahçeleriniz favorisi rattan masa sandalye takımlarına enjeksiyon rattan ve el örgüsü ithal rattan olarak alternatif seçenekleri ile tercih edebilirsiniz.Enjeksiyon rattan ürünlerde üç farklı renk seçeneğine fiyat farkı ödemeden sahip olabilirsiniz.
Yurtdışında üretilen ithal rattan modelleri tamamen el işçiliği ile insan gücü kullanılarak üretilmektedir. El örgüsü ile üretilen ürünler yumuşak dokusu ile minder kullanmadan tercih edebileceğiniz gibi dış mekanlar dışında tüm iç mekan cafe ev restoran grupları  ile kombinlenebilmektedir. Enjeksiyon rattan ürünler kopolimer ve cam elyaf karışımdan üretilmiştir. İnsan sağlığına hiçbir yan etkisi ve alerjik reaksiyon göstermeyen malzeme seçilerek üretilen ürünler yediden yetmişe tüm kullanıcılara hitap etmektedir.
Rattan masa sandalyeler çelik ve alüminyum gövde sağlamlığı ile desteklenerek yoğun güneş alan mekanlarınızda kışın sert kış koşullarında kullanıma test edilerek üretilmektedir. Depo ve istifleme derdinizi ortadan kaldırmaya çözüm olarak üretilen rattanlar sizlere alanlarınızdan tam yararlanma fırsatı sunuyor.Rattan setlerde özel olarak yurtdışından getirilen konsept minder ve tasarım ürünleri şimdi Türkiye-de Akbrella-dan ulaşma imkanınız var. Siparişleriniz hızlı gönderi ve ücretsiz kargo ibaresi bulunan rattan modellerimizde ekstra ücret ödemeden gönderilmektedir. Bonus kartın ayrıcalığından faydalanmanız için sistemimiz 500 TL üzerinde sizlere 4 taksit imkanını sunmaktadır. Kredi kartı kullanmayı sevmeyen müşterilerimiz ise %3 indirim olarak siparişlerini oluşturabilirler.

 

Doğal hasır rattan ürünler, dünya üzerinde en çok tercih edilen inşaat malzemelerindendir. Yani milyonlarca insan hasır rattan evlerde oturmakta. Özellikle yaz aylarında serinletici bir etki yapması, rahatlığı ve ferahlığı sayesinde çok fazla tercih edilen ürünlerin olumsuz yönleri de vardır. 

Hasır mobilyalar, aşırı sıcak ve soğuktan etkilenmese de yağmur ve sudan etkilenme potansiyeline sahiptir. Temizlenmeleri de oldukça zor olan ürünlerin bu nedenle kullanımı oldukça zordur. Hasır rattanların negatif taraflarını ortadan kaldırıp ancak rattan rahatlığını yaşamak ve yaşatmak isteyen üreticiler enjeksiyon rattan ürünleri piyasaya sürmüşlerdir. 

Enjeksiyon rattan ürünler, rattan bitkisinin örgü motifiyle tasarlanmış olup oldukça yüksek bir rahatlık sağlar. Üretiminde kullanılan kopolimer ve cam elyaf karışımı, ürünün dış hava koşullarından etkilenmesini önleyerek uzun yıllar kullanım imkanı sağlar. 

Hep dış mekandan bahsettik ancak enjeksiyon ürünlerimiz iç dekorasyon ürünü olarak da çok fazla tercih edilmektedi. Cafe ve restoran gibi ticari mekanlarınız için satın alabileceğiniz ürünlerimizi barlarınızda da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Rattan enjeksiyon masa sandalye ürünlerimiz, ahşap ürünlerin sağlık ve rahatlığını, metal ürünlerin sağlamlığını vadediyor. 

Akbrella Kampanya