Login

Create New Account

Toplam TutarSatın Al
Empty Cart

Dış mekan şemsiyeler

0 records found in Kategoriler Sun umbrellas categories
  Page:2/0  Number of products:0 
 
  Page:2/0  Number of products:0 

PRODUCT DETAILS

Ürün bilgileri

 

Dış Mekan Şemsiye Modelleri

Bahçe şemsiyesi

Rüzgarlı dış mekanlar için tasarlayıp ürettiğimiz teleskopik sistemli ısı ve yağmur suyunu geçirmeyen cafe bahçe şemsiyesi modellerimiz 4 ay vadeli vade farksız bu sayfadan alışverişinizi online yapabilirsiniz.

İthal akrilik kumaştan ürettiğimiz 100 mm kalınlığındaki alüminyum ana borulu teleskopik şemsiye modellerimizin tümü 2 yıl kullanım garantilidir.

Teleskopik şemsiyelerin özelliği, şemsiye kapatılırken mekanizmanın aşağı doğru inmesi, açılırken de yükselmesidir. Bu özellik sayesinde kullanmadığınız zamanlarda kapatmak istediğinizde şemsiyenin kullanacağı alandan büyük ölçüde tasarruf sağlayacaksınız. 

Teleskopik şemsiyelerde gövde mekanizması olarak iki türden birini seçmeniz mümkün: Bunlardan birincisi, Dişli Sistem Şemsiye dir. Gövdede bulunan kolu çevirerek şemsiyenin açılmasını ve kapanmasını sağlayabilirsiniz. İkincisi ise Kelepçeli Sistemdir ki, ipi kelepçeyle sıkıştırarak şemsiyenin açık kalmasını mümkün kılacaksınız. 

Ayak bölümüne gelecek olursak: Şemsiyeleriniz için iki tür ayak tercih edebilirsiniz: Dilerseniz sabit ayak kullanarak şemsiyeyi yere sabitleyebilirsiniz. Bu şekilde daha sağlam bir konumlama oluşturmanız mümkün. Fakat yere dübel ve matkap yardımıyla sabitlediğiniz şemsiyeyi farklı yere taşımanız mümkün olmayacaktır. Eğer sık dekorasyon yapıyorsanız bizim tavsiyemiz Mermerli ayak kullanmanızdır. Altında bulunan tekerlekler sayesinde dilediğiniz zaman ve yerde şemsiyeyi hareket ettirerek dekorasyon yapmanız mümkün olacaktır. 

Akbrella Kampanya