Login

Create New Account

Toplam TutarSatın Al
Empty Cart

Cafe sandalyeleri

0 records found in Kategoriler Cafe Furnitures Wooden cafe chair categories
  Page:2/0  Number of products:0 
 
  Page:2/0  Number of products:0 

PRODUCT DETAILS

Cafe sandalyeleri

Akbrella-da şimdi büyük üretim yelpazesindeki ürünler ile cafe sandalyelerinde aradığınız tüm modellere ulaşma imkanı sağlamaktadır. Tüm yaşam alanlarınız va cafeleriniz için birçok özel tasarım sandalye imalatımız mümkündür. Beğendiğiniz cafe sandalyelerimizde üzerinden kumaş, biye rengi ve cila rengi değişikliği yapılmaktadır Cafelerinzin konforu için üretilen tüm sandalyelerimiz ergonomik ve konforlu alanlar yaratmanızda sizlere eşlik etmektedir. Cafelerinizin ruhunu ve konseptini yansıtmak için sizlerin dokunuşlarıyla yaratacağınız sandalyeler Türkiye ilk imalattan satış sitesi Akbrella ile sizlere kolay alışveriş imkanı sunmaktadır. Cafelerinizin iç mekan yada dış mekanda olması artık hiç önemli değil tüm mevsimlerde kullanımınıza uygun üretilen metal gövdeli eve alüminyum döküm sandalyeler ulaşabilirsiniz. Alüminyum döküm masa sandalyeler özel elektrostatik toz boya ile 400 derecelik fırınlarda püskürtme teknoloji ile boyanmaktadır. Yoğun güneş ve kış koşullarında istifleme derdiğiniz olmadan kullanabileceğiz modelleri ile sizleri sezon değişikliğinde ekstra masraf çıkartmadan dört mevsim kullanmanızı sağlamaktadır. Cafe restoranlarınızın yoğunluğu mobilyalarınız kullanım yoğunluğu artık sizi korkutmasın sağlam gövdeli ahşap ve metal gövde üzeri kaplamalı sandalyeler sizlere birinci sınıf malzeme üretim kalitesi ile gönderilmektedir.

 

Cafe ve restoranlarınızı hem güzelleştirmek, hem de müşterilerinizi rahat bir şekilde ağırlamak için son yıllarda en çok tercih edilen modellerimizin başında kadife sandalye çeşitlerimiz gelmektedir. 

Ürünlerimizin birçoğunda kadife kumaşın tercih edilmiş olması bilinçlidir. Öncelikle ürünlerimiz, kadifenin yumuşak yapısı sayesinde rahat bir oturma sağlar. Öte yandan, ürünlerinizin oturma kısmı hangi yapıda olursa olsun kesinlikle kaydırma yapmaz. Diğer taraftan oturduğunuzda her ne koşulda olsun kıyafetlerinize kumaştan herhangi boya ya da toz bulaşmaz. 

Kadife kumaşlı ürünlerimizin gövde kısmına gelince, ahşap ayaklarımız fırınlanış kayın ağacından imal ediliştir. Uzun yıllar kullanılabilmesi amacıyla emprenye maddesi ile güçlendirilmiştir. Tasarımı da bu şekilde yapılmıştır. Su bazlı ahşap boya ve cila ile renklendirilmesi sağlanmaktadır. Ürünlerimizin çoğunda ahşap ayak kısımlar, metal parçalarla birbirine bağlanarak daha da sağlam olması sağlanmıştır. 

Kullanım alanlarına gelince, aslında cafe ve restoranlardan bahsettik ama bu kategorideki ürünlerimizi, iç mekan mobilyası olarak tercih edebileceğiniz gibi bahçeleriniz, balkon ya da teraslarınız için de satın alabilirsiniz. Sandalyelerimize uygun olarak alacağınız sehpa ve masayla bir takım oluşturabilir, bu şekilde yemek ve çay keyiflerinizi daha da mutlu hale getirebilirsiniz. 

Sandalye ve koltuğun yer aldığı portfömüzü incelediğinizde yüzlerce farklı modelin yer aldığını görmüşsünüzdür. Bunların içinden istediğinizi, değişik renk ve tasarım ile sipariş vermeniz mümkün. 

Akbrella Kampanya