Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Dresuar modelleri

kategorilerinde 0 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
 
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Dresuarlar

Foto baskı transfer tekniği uygulayarak ürettiğimiz dresuar modelleri; kafe, restoran ve bar gibi ticari mekânlarda kullanım kolaylığı sunarken bir yandan da dekoratif anlamda fark yaratan bir görsellik oluşturur. Isıl işlemden geçerek istenen fotoğraf görselinin dresuar çeşitleri üzerine transfer edilmesi mümkün olduğunda özel siparişlerinizde sizin belirlediğiniz görsellerin ve tasarım dresuarlara uygulanabilir.

Dresuar çeşitleri içinde yekpare kütük ahşap kullanılarak üretilen, eksiz ürünler bulunmasına karşın bu katalog dâhilindeki ürünlerin büyük bölümü MDF sıkıştırılmış ahşap levhalar kullanılarak imal edilmiştir. Restoran ve kafe gibi dekoratif bileşenlerin de müşteri memnuniyeti üzerinde etkili olduğu sektörlerin ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan dresuar modelleri şık tasarımıyla farklı ve oldukça şık bir ambiyans oluşturur.

Dresuar modelleri siparişleriniz üzerine üretilmekte ve 5 ila 9 gün arasında değişen bir süre zarfında adresinize teslim edilmektedir. Projelerinize göre yüksek miktardaki alımlarınız için özel indirim seçeneklerimiz mevcut olduğu gibi, bu tür toplu alımlarda size özel tasarım ve uygulama hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Komple yüzey baskılı ahşap dresuar modellerimiz, toplu alımlarda uyguladığımız indirim oranları ve kendi tasarımlarınızın üretimiyle ilgili daha fazla bilgi için iletişime geçmeniz yeterli.


CAFE BAR DRESUAR SATIŞI

■ Cafe bar için tasarlayıp ürettiğimiz baskılı dresuar modellerimizin bir çok modeli foto baskılı transfer tekniğiyle ısıl işlem ile gerçekleştiriliyor.
■ Ünlerin bir çoğu MDF sıkıştırılmış ahşap levhalardan üretilmektedir, bir kısmında kütük ahşap tahtalar ile üretilir
■ Country tarzı dresuar modellerimiz farklı model ve farklı görünümlü bir çok seçenekle beğeninizi bekliyor.
■ Yüksek miktarlı alımlarda projenize uygun komple yüzey baskılı ahşap dresuar siparişlerinizi üretebiliriz.
■ Bu alandaki ürün siparişleri takribi 5-9 günde üretilir ve kullanıcısına teslim edilir.

 

Kurumsal firmalara toptan ve indirimli satışımız mevcuttur, fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle temasa geçiniz. Tel: (0212) 546 46 58