Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

SYM 2060 KAMERA DİREĞİ

400x30 cm CE - TSEK Çelik Boru veya Alüminyum Boru (Dekoratif park, bahçe, site, yol KAMERA direkleri imalatı)

SYM 2060 KAMERA DİREĞİ

Fiyat Sorunuz...
ÜRÜN BİLGİ FORMU
SYM 2060 KAMERA DİREĞİ
400x30 cm CE - TSEK Çelik Boru veya Alüminyum Boru (Dekoratif park, bahçe, site, yol KAME
Ad Soyad *
Telefon *
E-mail *
Sorunuz *
Güvenlik Kodu *
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 0,00 TL
KDV Dahil 0,00 TL
*

Kamera direği modelleri

Kamera direği

 Alüminyum Döküm Metal  Kamera direği

Çelikten yararlanılarak ortaya çıkarılmış çelik boru üzerine yerleştirilmiş son sistem kamera ile her türlü ortamı her an rahatlıkla kayıt altına almanızı ve sonradan kayıtlardan izlemenizi sağlayan özel bir ürün.

Kafe eğimli alüminyum döküm metal kamera direği ürünü yüksek yapısıyla art niyetli kişilerin korkulu rüyası olmaya devam edecek. Kameraya rahatça ulaştırmayacak yüksek boylu bir ürün modeli olması bu anlamda son derece güzel işlevler barındırmasını sağlıyor. Boru ve genel iskeletin elektrostatik toz boya işleminin ardından yüksek ısılı fırınlarda ısıl işlemli fırınlarda fiksaj edilmiş olması da zamanla görünümünden kaybedeceği pek çok niteliği tam anlamıyla bünyesinde barındırmasını sağlıyor. 4 adet uzun çelik dübel yardımı ile beton zemine monte edilecek olan kamera direği ürününün yıllar boyu deyim yerindeyse; zırh kadar sağlam bir şekilde kullanılabileceğini bilmenizi isteriz.

Bahçeleriniz, teraslarınız, ticari mekanlarınız ya da dilediğiniz herhangi bir noktayı güvenlik açısından en güzel seviyelere getirmek istiyorsanız; son derece doğru bir seçimle karşı karşıya olduğunuzu bilmelisiniz. Kamera direğinin üstün nitelikleri kötü niyetli kimseleri de caydırıcı bir güç olacağından birçok olayın gerçekleşmesini engelleyeceğini fark edeceksiniz. Caydırıcı etkisinin yanı sıra; sistematik yapısıyla da olanı biteni rahatça kaydedebileceğiniz bir ürün.

 

Kurumsal firmalara indirimli toptan satışlımız mevcuttur.

 

Akbrella katalog sayfası Akbrella katalog sayfası

 

Ürün renk seçenekleri

Beyaz Ral 9001 Ral 1013 Ral 7047 Ral 9023 Ral 5014 Ral 6019 Ral 6034 Ral 5021 Ral 6037 Ral 1019 Ral 5020 Ral 1017 Ral 2004 Ral 1012 Ral 2002 Ral 4003 Ral 3004 Ral 3015 Ral 4005 Ral 5012 Ral 5005

 

   ''Renk Seçenekleri'' modülden renk tercihinde bulunabilirsiniz, renkler arasında fiyat farklılığı olabilir renk seçimi yaptığınızda fiyat etiketine fiyat farkları eklenir.

 

! UYARI: Bu alanda görmüş olduğunuz renkler RAL PANTONE baz alılarak boyama yapılmaktadır, ekranınızda farklı tonlarda görülebilir.

 

''KARGO'' HİZMETİMİZ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

  Ürün ana kategori bölümümde Ücretsiz kargo işareti bulunan ve ürün içerik sayfasının üst başlık bölümünde Kargo bedeva işareti bulunan ürünler ücretsiz kargo dahilindedir, 

  Ürün satın aldığınızda kargo bölümüne geldiğinizde ''ÜCRETSİZ KARGO'' yazısını gördüğünüzde satın aldığınız ürün kapı teslimi sizlere ücretsiz ulaştırılır.

   ''ALICI ÖDER'' ibaresini gördüğünüzde kargo bedeli sizin tarafınızdan, ürün sizlere ulaştığında kargo şirketine ulaştırma bedelini ödeyeceğiniz anlamına gelmektedir.

  ''KENDİM ALACAĞIM'' Bölümü işaretlemeniz durumunda ürünü ESENYURT/İSTANBUL merkezimizden kedinizin alacağı veya aldıracağı anlamındadır.

  Diğer seçenek olarak ta ''ŞU TAŞIMA ŞİRKETİNE VERİN'' ibaresini tıklayarak dilediğiniz taşıma şirketine ürününüz karşı ödemeli teslim edilir. NOT: !Bu seçenekte taşıma şirketinin bizden uzaklığı maksimum 5 km olmalıdır.

  Karşı taraf ödemeli seçenekte de ürün anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından sizlere indirimli olarak ulaştırılır.

  YURTDIŞI, KKTC ve ADALAR bölgelerine ücretsiz kargo hizmetimiz yoktur, YURTDIŞI, KKTC veya ADALARDAN ürün talep edecekseniz müşteri temsilcilerimizle muhakkak temasa geçiniz.

Müşteri temsilcilerimizden daha detaylı bilgi bilgi edinebilirsiniz

 

Akbrella Kampanya
Model Tanımı: Yüksek yol aydınatma direği: 1135

 

 

 

 

                      Ölçüler

 

 

 


Bilgi

En Genişlik 30 cm

 

Boy Yükseklik 400 cm

 

Derinlik iç 30 cm

 

Ürün ağırlığı kg
Bilgi

Özellikler
GÖVDE / BORUBilgi Çelik Boru veya Alüminyum BoruBilgi
DİP KISIMBilgi
Bilgi
BOYABilgi Elektrostatik Toz BoyaBilgi
ARMATÜRBilgi
Bilgi
ALTERNATİF DEĞİŞKENLERBilgi Çelik Boru veya Alüminyum Boru Olarak Uygulanabilir , Kamera Aparatı Oynar Başlıklı Olabilir.Bilgi
TAKRİBİ ÜRETİM SÜRESİBilgi 7-21 İş GünüBilgi
PAKETLEME ŞEKLİBilgi Streç SargılıBilgi
GARANTİ SÜRESİBilgi 2 YılBilgi
KURULUM HİZMETİ Özel anlaşmaya bağlıBilgi
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER