Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

SYM 2060 KAMERA DİREĞİ

Galvaniz kamera direği

SYM 2060 KAMERA DİREĞİ Ücretsiz Kargo

Fiyat Sorunuz...
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 0,00 TL
KDV Dahil 0,00 TL
*

 Alüminyum Döküm Metal  Kamera direği

Çelikten yararlanılarak ortaya çıkarılmış çelik boru üzerine yerleştirilmiş son sistem kamera ile her türlü ortamı her an rahatlıkla kayıt altına almanızı ve sonradan kayıtlardan izlemenizi sağlayan özel bir ürün.

Kafe eğimli alüminyum döküm metal kamera direği ürünü yüksek yapısıyla art niyetli kişilerin korkulu rüyası olmaya devam edecek. Kameraya rahatça ulaştırmayacak yüksek boylu bir ürün modeli olması bu anlamda son derece güzel işlevler barındırmasını sağlıyor. Boru ve genel iskeletin elektrostatik toz boya işleminin ardından yüksek ısılı fırınlarda ısıl işlemli fırınlarda fiksaj edilmiş olması da zamanla görünümünden kaybedeceği pek çok niteliği tam anlamıyla bünyesinde barındırmasını sağlıyor. 4 adet uzun çelik dübel yardımı ile beton zemine monte edilecek olan kamera direği ürününün yıllar boyu deyim yerindeyse; zırh kadar sağlam bir şekilde kullanılabileceğini bilmenizi isteriz.

Bahçeleriniz, teraslarınız, ticari mekanlarınız ya da dilediğiniz herhangi bir noktayı güvenlik açısından en güzel seviyelere getirmek istiyorsanız; son derece doğru bir seçimle karşı karşıya olduğunuzu bilmelisiniz. Kamera direğinin üstün nitelikleri kötü niyetli kimseleri de caydırıcı bir güç olacağından birçok olayın gerçekleşmesini engelleyeceğini fark edeceksiniz. Caydırıcı etkisinin yanı sıra; sistematik yapısıyla da olanı biteni rahatça kaydedebileceğiniz bir ürün.

 

Kurumsal firmalara indirimli toptan satışlımız mevcuttur.

 

 

Model Tanımı: Yüksek yol aydınatma direği: 1135

 

 

 

 

                      Ölçüler

 

 

 


Bilgi

En Genişlik 30 cm

 

Boy Yükseklik 400 cm

 

Derinlik iç 30 cm

 

Ürün ağırlığı kg
Bilgi

Özellikler
GÖVDE / BORUBilgi Çelik Boru veya Alüminyum BoruBilgi
DİP KISIMBilgi
Bilgi
BOYABilgi Elektrostatik Toz BoyaBilgi
ARMATÜRBilgi
Bilgi
ALTERNATİF DEĞİŞKENLERBilgi Çelik Boru veya Alüminyum Boru Olarak Uygulanabilir , Kamera Aparatı Oynar Başlıklı Olabilir.Bilgi
TAKRİBİ ÜRETİM SÜRESİBilgi 7-21 İş GünüBilgi
PAKETLEME ŞEKLİBilgi Streç SargılıBilgi
GARANTİ SÜRESİBilgi 2 YılBilgi
KURULUM HİZMETİ Özel anlaşmaya bağlıBilgi