Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Kütük masalar

kategorilerinde 0 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
 
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

DOĞAL KÜTÜK MASALAR

Kütük masa

 Cafe, bar, restoran gibi işletmelerinizin, bahçe ve teraslarınızın hatta evinizin iç kısmının dekorunda farklılık mı yaratmak istiyorsunuz? Öyleyse kütük masalarımız tam siz göre… Adeta tabiattan size uzanan bir el olan bu model, doğallığı ile sizi ağaçların arasında, ormanın derinliklerinde hissettirecek. Özellikle hizmet kalitesi kadar dekorun da önemli olan ticari işletmeler için görünüm açısından büyük bir avantaj olan bu estetik model, yıllanmış ağaçtan tek parçanın kesilmesiyle üretilir, üretim aşaması ile dekorunun yanı sıra kalitesini de gözler önüne serer. Metal e ya ahşap ayak kombinasyonuna sahip kütük masa modelimiz, müşterilerimizin özel isteği haricinde ceviz renginde cila ile cilalanır. Bu cila ile oldukça dayanıklı hala gelen ürünümüz, doğal görünümünün beraberinde kalitesi ile de siz müşterilerimize oldukça uygun bir üründür.
 Ceviz cilanın haricinde isteğiniz uygun olarak cila seçeneklerine sahip ürünümüz, oldukça uygun fiyatıyla en kısa sürede siz müşterilerimize ulaşır. Doğadan kopup iletmelerinize ve evinize gelecek olan bu ürüne sadece bir tuşla sahip olabilirsiniz.

 

Kafe, restoran ve bar gibi görselliğin en az hizmet kalitesi kadar önemli olduğu ticari mekânların dekorasyonuna farklı ve prestijli bir etki katan Kütük masalar yıllanmış ağaç gövdelerinden üretilir. Firmamız hiçbir suretle yapıştırma, kaynak gibi isimlerle anılan işlemlerle hazırlanan düşük kaliteli kütük masa modelleri üretmez. Kataloğumuzdaki kütük masalar yıllanmış ağaç gövdesi kullanılarak ve yekpare yani bu yıllanmış ağaç gövdelerinden kesilen tek parçanın işlenmesiyle hazırlanmaktadır.

Metal veya ahşap profilli masa ayaklarının uygulanabildiği kütük masa modelleri müşteri talepleri doğrultusunda farklı taşıyıcı ayaklar kullanılarak üretilebilir. Özel siparişler haricinde kataloğumuzdaki kütük masa çeşitleri ceviz rengindeki cila kullanılarak cilalanmakta, bu cila işlemiyle ham rengini alan kütük masa yüzeyi cila sonrası dış etkilere karşı da dayanıklı hale gelmektedir.  Uzun ömürlü kullanım vaat eden ve mekâna kattığı pozitif enerjiyi, şık bir görsellikle birleştiren kütük masa modelleri, kampanya dönemlerimiz dâhilinde 4 bin lira üzerindeki siparişlerinizde İstanbul içine çok kısa sürede teslimat yapabiliyoruz.

Siparişleriniz ettiğiniz kütük masa modeli yaklaşık bir hafta içinde kesilerek hazırlanır ve 8-9 gün gibi bir sürede kullanım hazır bir şekilde adresinize ulaştırılır. Gelir geçer dekorasyon trendlerinin değil, her dönemin popüler tercihi olan bu kütük masalar ile müşterilerinizin beğenisini kazanmak ve mekânınızı uğrak bir adrese dönüştürmek için hemen sipariş verin.

 

Kurumsal firmalara toptan ve indirimli satışımız mevcuttur, fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle temasa geçiniz. Tel: (0212) 546 46 58