Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Kütük masalar

Kategoriler Cafe Mobilyaları Kütük masalar kategorilerinde 3 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

KÜTÜK MASA MODELLERİ

Kütük masa

Kafe, restoran ve bar gibi görselliğin en az hizmet kalitesi kadar önemli olduğu ticari mekânların dekorasyonuna farklı ve prestijli bir etki katan Kütük masalar yıllanmış ağaç gövdelerinden üretilir. Firmamız hiçbir suretle yapıştırma, kaynak gibi isimlerle anılan işlemlerle hazırlanan düşük kaliteli kütük masa modelleri üretmez. Kataloğumuzdaki kütük masalar yıllanmış ağaç gövdesi kullanılarak ve yekpare yani bu yıllanmış ağaç gövdelerinden kesilen tek parçanın işlenmesiyle hazırlanmaktadır.

Metal veya ahşap profilli masa ayaklarının uygulanabildiği kütük masa modelleri müşteri talepleri doğrultusunda farklı taşıyıcı ayaklar kullanılarak üretilebilir. Özel siparişler haricinde kataloğumuzdaki kütük masa çeşitleri ceviz rengindeki cila kullanılarak cilalanmakta, bu cila işlemiyle ham rengini alan kütük masa yüzeyi cila sonrası dış etkilere karşı da dayanıklı hale gelmektedir.  Uzun ömürlü kullanım vaat eden ve mekâna kattığı pozitif enerjiyi, şık bir görsellikle birleştiren kütük masa modelleri, kampanya dönemlerimiz dâhilinde 4 bin lira üzerindeki siparişlerinizde İstanbul içine çok kısa sürede teslimat yapabiliyoruz.

Siparişleriniz ettiğiniz kütük masa modeli yaklaşık bir hafta içinde kesilerek hazırlanır ve 8-9 gün gibi bir sürede kullanım hazır bir şekilde adresinize ulaştırılır. Gelir geçer dekorasyon trendlerinin değil, her dönemin popüler tercihi olan bu kütük masalar ile müşterilerinizin beğenisini kazanmak ve mekânınızı uğrak bir adrese dönüştürmek için hemen sipariş verin.


KÜTÜK MASA


■ Kütük masalarımız kalın gövdeli yıllanmış ağaçların gövdesinden kesilen tek parça ile üretilir, kesinlikle yapıştırma kaynak ve benzeri işlemler yapılarak başka parçaları lamine edilmez.
■ Kütük ahşap masalarımızda taşıyıcı ayak olarak müşteri tercihine göre metal profillerden veya ahşap kütüklerden hazırlayıp ürünü tamamlıyoruz.
■ Kütük masalarımız özel istek dışında ceviz renkli ahşap cilası ile cilalanır ham rengini alır aynı zamanda ürün dış etkenlerden korunmuş hale gelir.
■ Kampanyalı dönemlerde İstanbul içi 4.000 TL üzeri siparişler kapı teslimi üçersiz ulaştırılır. (Kurulum ve taşıma yapılmaz)
Kütük masa siparişlerinizde sipariş tarihinden takribi 5-9 iş günü içerinde ürün üretilir ve müşterisine teslim edilir.

Akbrella Kampanya