Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

MANUEL SİSTEM PERGOLA 01

Manüel sistemde açılır kapanır ekonomik pergola sistemleri

MANUEL SİSTEM PERGOLA 01 Ücretsiz Kargo

Fiyat Sorunuz...
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 0,00 TL
KDV Dahil 0,00 TL
*
MANUEL SİSTEM PERGOLALAR

Manüel sistem pergola

 

Kullanım alanınıza uygun üretim yapılır

 

TEKNİK ŞARTNAME

 

Ürün Tanımı: Motorlu, uzaktan kumandalı, raylı katlanarak açılan çatı sistemi.

Tamamı açılır, kapanır pergola sistemi, 4 Mevsim iklim şartlarında rahatlıkla kullanılabilir.

Sistem profilleri ekstrüzyon alüminyum ve elekrostatik toz boyalı olacaktır. Aliminyum profillere, kimyasal konversiyon (kromatlama veya kromatlama muadili kaplama) işlemi yapılır ve sonra "toz boyama" (powder coating) (lâke) metodlarından birisi ile istenen renklerde boyanır

 

TAŞIYICI RAY PROFİL

-Sistemde 150mm x 70mm x 2mm kesitte normal seri 7 odacıklı çift yan kanallı özel alüminyum ray profili kullanılarak 8.00mt ye kadar açılım sağlar

-Sistemde 150mmx120x3 mm kesitte kalın seri 8 odacıklı tek yan kanallı özel alüminyum ray profili kullanılarak 10.00mt ye kadar açılım sağlanır.

-Her modül cephesi, taşıyıcı iki ray arası maksimum 375 cm’ ye kadardır.Taşıyıcı profil odacıkları ve yan kanalları ,yapısı itibariyle çelik profil takviyesine,çektirmeye ve gergi halat sistemi montajına izin verecek yapıdadır.Taşıyıcı profil yüzeylerinde toz ve kir birikmesini engelleyen herhangi bir pürüz bulunmamaktadır. - Sistemin ray kenarlarında suyun ve havanın yandan girmesini engelleyen silikon contalar mevcuttur.

 

ÖN DİKEY VE YATAY DİREK PROFİL

- Ön dikey ve yatay profiller 120 mmx80 mm x2,5 mm,ön ve arka yüzeyde çift kanallı alüminyum kesitli olup kendinden yağmur tahliyesini sağlar.Kanallar oluk ve zemin arasında bağlantıyı kolaylaştırır.Profile vida veya benzeri herhengi bir delici bağlantı yapılmasına gerek bırakmaz.Kanallar içine somun takviyesi ve vida ile bağlantı kolaylaşır.Alt zemin ve üst dere bağlantısı yine kanallar kullanılarak özel lazer kesim ve büküm bağlantı saçlarıyla tamamlanacaktır.

Dikey profil alt kısımda yer alan Ø 50 delikten su tahliyesi kolaylaştırılır.Şık ve estetik bi görünüme sahip olup sistemin bütünüyle uyumludur.Dikey profil aynı zamanda sistemin arka ve ön kısım arasında oluşan yükseklik farkını yatay kullanılarak kapatmak içinde kullanılacaktır.

 

YAĞMUR DERESİ

- Sistemde 158 mm x 123 mm x2,5 mm ön kiriş yağmur oluğu olarak kullanılır.

Dere, taşıyıcı ray ve ön dikey profil arasındaki bağlantıyı gerçekleştirecektir.Taşıyıcı ray üzerinde hareket eden blokout membran kumaşın bitim noktasını oluşturacaktır.Profil iç kısımda kalan dere üzerinden gelen suyu Ø50 delikten ön dikey profile aktarark suyun tahliyesini gerçekleştirecektir.Profil alt kısımda yer alan 2 kanal yardımıyla kanal üzerinden somun ve vidalarla delinmeden montajlanacaktır.

 

 

KUMAŞ

- Sistemde dört mevsim iklim şartlarına uygun Blackout (850gr/m2) ağırlık, 0.71mm kalınlıkta esneme özelliği ile üretilmiş alev yürümez blokout membran kumaş kullanılmaktadır.

-Kullanılacak olan kumaş su geçirmez,maksimum stabilite,sıcaklık ve kir direnci sağlayacak blokout membran olacaktır.

-Kumaş renkleri krem,beyaz,yeşil ve gri renktedir.

- Üç katmanlı PVC membran arasındaki film kaplama (Blockout) özelliği ile güneş geçirmez, solmaz, Güneşin UVA UVB gibi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlamaktadır.

- (DIN 53886) Standartlarında olan Blackout PVC membran kumaş -30 derece / +70 derece kullanıma uygundur.

Pergola Sistemleri’nde tavan ört ü s ü olarak 850g/m 2 PVC bazlı karartma kumaşı kullanılmaktadır. 3500 N/50mm çekme direncine sahip olan kumaş özel 3 katmanlı yapısı ile güneşi engelleyerek ısı yalıtımı sağlar.

 

BAĞLANTI SACLARI VE VİDALAR

-Sistem üzerinde kullanılacak vida somun ve bağlantı saçları paslanmaz özellikli olacaktır..Bağlantı levhaları çelik üzeri galvaniz edilmiş olup, "toz boyama" (powder coating) (lâke) metodlarından birisi ile istenen renklerde boyanacaktır.

ÜRÜN DETAYLARI

 

 

 

  Projenize uygun ölçüde ürtilir

 

  Isı ve yağmur suyu geçirmez
Bilgi

En Genişlik  cm - Dıştan dışa ölçülendirilir

 

Boy Yükseklik  cm - Dıştan dışa ölçülendirilir

 

Derinlik iç  cm - Dıştan dışa ölçülendirilir
Bilgi

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Üründe kullanılan malzemeBilgi Çelik ve alüminyum profil konbinasyonu / Docril ithal akrilik kumaş
BoyaBilgi Elektrostatik toz boyaBilgi
Paketleme şekliBilgi İhracata ve şehir içi nakliyata uygun koli paketlere yerleştirilirBilgi
Takribi teslimat süresiBilgi 7-10 İş günüBilgi
GarantiBilgi 2 yılBilgi