Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Masa ayakları

Kategoriler Cafe mobilyası Masa ayakları kategorilerinde 72 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:72 
 
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:72 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

MASA AYAKLARI

Alüminyum döküm ve ferforje metal profilden üretilen masa ayakları modellerimiz oldukça hoş ve dekoratif görünümlerinin yanı sıra demir içerikli profili ile oldukça kaliteli tamamı elektrostatik toz boya olan yapısı ile ise aşınmalara karşı dayanıklıdır. Tüm bu özelliklerin yanı sıra ürünlerimiz paslanmanın önlenmesi için boya öncesi galvaniz suyunda bekletilmektedir.
Dekor olarak Osmanlı figürlü ferforje tarzı tek ayaklı, 3 ayaklı ve 4 ayaklı farklı seçeneklerimiz yanında modern görünümlü asa ayakları modellerimiz de bulunmaktadır. 
 Alüminyum döküm tekniği ile üretilen masa ayakları modellerimiz farklı desenlerinin yanı sıra çeşitli renk seçeneklerine de sahiptir.
 Dekoru ile gönlünü fethedecek, dayanıklılığı ile dilediğiniz her alanda kullanıma olanak sağlayacak ürünlerimizi sitemizin bu bölümünde inceleyebilir, dilediğiniz ürüne ihtiyaç ve dekorunuza uygun koalisyon il en kısa sürede ve en uygun fiyatla sahip olabilirsiniz.

 

Alüminyum döküm ve ferforje metal profilden üretilen masa ayakları modellerimizin tamamı elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır, demir içerikli profil masa ayağı ürünlerde paslanmanın önlenmesi için boya öncesi galvaniz suyunda bekletilmektedir.
Osmanlı figürlü ferforje tarzı tek ayaklı, 3 ayaklı ve 4 ayaklı farklı seçeneklerde masa altı ayaklarımızın yanında profil ve yeni trend telden üretilen masa ayaklarımız mevcuttur.
Kullanım alanları ahşap tablalar, mermer masa tablası, werzalit masa tablası gibi çok çeşitli ürünlerle birlikte kullanıma uygun kalitede üretilmektedir.
Alüminyum döküm tekniği ile üretilen masa ayaklarımızı farklı renk seçeneklerinde boyama yapmamız mümkündür, 6 adet ve üzeri siparişlerinizde 40 adete varan RAL renk kartelamızdan seçim yapmanız durumunda 7-9 gün gibi bir sürede siparişleriniz dilediğiniz renkte boyanır ve sevkiyatı gerçekleşir.
500 TL ve üzerinde yapacağınız online alışverişte 4 ay vade farkı ödemeden siparişinizi gerçekleştirebilir Havale ve Eft gönderimlerinizde satınalma sistemimiz %3 indirim uygulayacaktır.

 

Kurumsal firmalara toptan ve indirimli satışımız mevcuttur, fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle temasa geçiniz. Tel: (0212) 546 46 58