Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Led aydınlatma drekleri

Kategoriler Metal Mobilyalar Aydınlatma direkleri kategorilerinde 184 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:4/3  Ürün Sayısı:184 
 
  Sayfa:4/3  Ürün Sayısı:184 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

LED AYDINLATMA DİREKLERİ

Akbrella-da her ihtiyacınıza yönelik aplikler şimdi uygun fiyat ve hızlı teslimat özelliği ile sizlere ulaştırılmaktadır. Aydınlatma direklerinde tercih ettiğiniz modeller Led ve standart ampul kullanma olancığınız sizlere sunmaktadır.
Beğendiğiniz aydınlatma direklerinde ampul kısımlarını led olarak isterseniz sizlere özel fiyat teklifleri ile birçok üründe de fiyat farkı talep edilmeden gönderimi mümkündür. Akbrella-da siparişini oluşturduğunuz tüm aydınlatma direklerinde ampul ve ledlerini müşterilerimiz sizlere belirtilen duy bilgileri ile uyumlu ampuller ile istediğiniz kalite alıp kullanabilmektesiniz. Tasarruflu ledler tercih ederek güç tasarrufu sağlayarak hem doğa hem de kendi bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.
Led aydınlatma direkleri sensörlü özellikleri ile az kullanımı olan tüm mekanlarda sizlere kullanım dışında kapanma özelliği ile tasarruf yapma imkanı sağlamaktadır. Led aydınlatma direkleri park,bahçe ve refüjlerde özel ölçülerde üretilerek sizlerin kullanım alanlarınızla uyumlu hale getirilerek teslim edilmektedir. Akbrella-dan alacağınız tüm aydınlatma direkleri apliklerde ekstradan işlem gerektirmeden ufak bir elektrikçi desteği ile kısa sürede kurulmaktadır.

 

Son yıllarda sokak ve bahçelerde en çok tercih edilen ürünlerden biri de endirekt led aydınlatma direkleridir. Bunların klasik lambalardan en büyük özelliği, direklerin içine yerleştirene ampullerden çıkan ışınların, yüksekte bulunan yansıtma levhalarına çarptırılması ve buradan yansıyan ışığın belirli bir alanı aydınlatmasıdır. 

Normal aydınlama ürünlerimiz, direğin etrafının tamamanı aydınlatır. Ancak endirekt ürünler, sadece levhanın yönlendirildiği tarafı ışıklandırır. Yani bölgesel bir aydınlatma sağlar. Ampulden gelen ışınlar sadece kısıtlı bir alana iletildiği için, ilgili alanın çok fazla aydınlatılması mümkün olur. Ayrıca levhanın ışığı çoğaltma gibi bir özelliği de vardır. Bu da olduğundan daha fazla bir ışıklandırma anlamına gelir. 

Led aydınlatma direklerimizin gövdeleri, eskitme ürünlerimizle aynı maddeden, yani CAST alüminyumdan üretilmektedir. Fırınlanarak uygulanan toz boya yani elektrostatik boya ile renklendirilen ürünlerimizin farklı renk seçeneklerinden birini tercih etme imkanına sahipsiniz. Bu bakımdan eskitme ürünler ile endirekt ürünler arasında kalite farkı bulunmamaktadır. Ürünlerimizin tamamı dış hava koşullarından etkilenmez. Halihazırda dış mekan ürünü olduğundan güneş ışığından ve yağmurdan etkelenmeyen lambalarımızı gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.  

Akbrella Kampanya