Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Hazır ahşap köprü

Kategoriler Bahçe mobilyası Hazır ahşap köprü kategorilerinde 1 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Akbrella Kampanya

Ahşap köprü

     Bahçenizin evininizin yakınında küçük su gideri için, artık bir usta çağırıp ölçü alma, prova yapma, tasarım işlemleriyle uğraşmak gibi dertten kurtulacağınız hazır ahşap köprümüz var.
Yolunuzun üzerinden geçen küçük su akıntıları için, dekoratif yıllarca keyifle kullanacağınız, fırınlanmış Rus ladin çamından ürettiğimiz ahşap köprü modelimiz, de-monte halinde şehirler arası nakliyeye uygun durumda stoklarımızda hazırda bulunur.
    Ürünü sipariş etmeniz halinde, taşıma şirketlerinden en uygun olan ambar taşıma şirketlerine 24 saat içerisinde teslim eder, 2-3 gün gibi kısa bir sürede kapı teslimi elinizde olur. Bu hazır ahşap köprü modelimizi monte etmek çok kolaydır, tüm birleşim yerlerinde gerekli delme işlemleri yapılmış olup, bağlantı vida ve somunları, ürün ile birlikte sizlere ulaştırırız.
Sipariş öncesi yapmanız gereken en önemli husus, ürünün ölçülerini alıp kullanacağınız alana uygunluğuna emin olmanızdır. Avantajlı fiyatlara sahip olabileceğiniz bu ahşap köprü modelimiz için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.