Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Hazır ahşap köprü

Kategoriler Bahçe Mobilyaları Hazır ahşap köprü kategorilerinde 1 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ahşap Köprü

 Bahçenizin evininizin yakınında küçük su gideri için artık bir usta çağırıp ölçü alma, prova yapma tasarım işlemleriyle uğraşmak gibi dertten kurtulacağınız hazır ahşap köprümüz var.
Yolunuzun üzerinde geçen küçük su akıntıları için dekoratif yıllarca keyifle kullanacağınız fırınlanmış Rus ladin çamından ürettiğimiz ahşap köprü modelimiz de-monte halinde şehirler arası nakliyeye uygyn durumda stoklarımızda hazırda bulunur.
Ürünü sipariş etmeniz halinde taşıma şirketlerinden en uygun olan ambar taşıma şirketlerine 24 saat içerinde teslim eder 2-3 gün gibi kısa bir sürede kapı teslimi elinizde olur.
Bu hazır ahşap köprü modelimizi monte etmek çok kolaydır, tüm birleşim yerlerinde gerekli delme işlemleri yapılmış olup bağlantı vida ve somunları ürün ile birlikte sizlere ulaştırırız.
Sipariş öncesi yapmak gerekeceğiniz en önemli husus ürünün ölçülerini alıp kullanacağınız alana uygunluğuna emin olmalısınız.


Akbrella A.Ş

   Aslen sekçin güneş şemsiyesi markası olan AKBRELLA nın cafe tipi teleskopik şemsiye modelleri, yandan gövdeli ahşap şemsiye tipleri ve manüel teleskopik şemsiye tipleri daha çok kalitesi yüksek işletmelerin tercih edilen markamıza ait ürünlerdir. Müşterilerimizden gelen yoğun talepler üzerine bahçe şemsiyesi üretimi fabrikamıza ek olarak alüminyum döküm ve metal büküm tesisi ekledik. Yeni oluşturduğumuz üretim tesisimizde alüminyum döküm masa, sandalye, aydınlatma direkleri, aplik lambalar, iç mekan & dış mekan çöp kovaları gibi çok çeşitli modelleri ile kendi markamız altında üretmeye başlamış olduk. Metal ürünler dışında siteizde satışını yaptığımız ithal mobilya çeşitleri ve özel anlaşmalı olduğumuz İstanbul adresli ahşap mobilya farbrikasına ait ürünler satlmaktadır. Aynı zamanda SIESTA markası ile anlaşmalı olduğumuz rattan plastik gruplarını özel indirimli fiyatlara sitemizde satışını yapmaktayız.

 

Bahçe şemsiyeni tasarla

  Bu sayfadaki sağ üst banneri tıklayarak ulaşacağınız ŞEMSİYENİ TASARLA sayfamızda 1.aşamada şemsiye modellerimizden birini seçebilir, 2.aşamada yuvarlak, kare formunda arzu ettiğiniz şemsiye ölçüsünü saçaklı veya saçaksız olarak seçimini yapabilir, 3.aşamada şemsiyenizin kumaş renginin seçimini yapabilir, 4.aşamada seçmiş olduğunu şemsiye kumaşının uç kısmına gelecek biye rengini seçimde bulunabilir, 5.aşamada kullanım alanınıza uygun sabit veya hareketli taşıyıcı ayağı seçimde buluna bilir 6.aşamada seçimini yağmış olduğunuz ve oluşturduğunuz şemsiyeyi sepete ekleyebilir online satın alabilirsiniz.

 

Dış mekan mobilyalar

  Sitemizin bahçe mobilyaları ürün grubu sayfalarını tıkladığınızda cafe, restoran, otel ve evinizin bahçesinde kullanabileceğiniz binlerce ahşap, metal, rattan,plastik mobilya modeline ulaşacaksınız. Bahçe mobilyası ürün skalamızda binlerce masa sandalye modeli, bahçe salıncakları, şezlong çeşitleri, oturma bankları, aydınlatma direkleri, aydınlatma armatürleri ve dış mekan çöp kovaları gibi dış mekan mobilya çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz.

 

Cafe bar mobilyaları

Cafe ve restoranlarınızda kullanabileceğiniz metal, ahşap, rattan ve plastik içerikli binleri aşan model seçeneğinde; masa, sandalye, tekli koltuk, koltuk takımı, köşe takımı, çoklu bank gibi ürünleri site ürün kategorileri sayfalarımızı ziyaret ederek ürün çeşitlerimize ulaşabilirsiniz.

 

Alüminyum döküm ürünler

  Akbrella alüminyum döküm ürünlerini kendi atölyesinde AKBRELLA markası altında üretmeye başlamıştır, üretim skalamızda olan alüminyum döküm ürünler; masa çeşitleri, kollu & kolsuz sandalye çeşitleri, oturma bankları, dış mekan çöp kovaları, aplik lamba ve site aydınlatma direkleri gibi ürün çeşitleridir. Üretimini yapmış olduğumuz bu ürünleri arzu  etteiğiniz renkte projenize uygun üretebiliriz.

 

Aydınlatma üniteleri

 Cafe, restoran, bar ve otel işletmelerinizin dış alanlarına kullanabileceğiniz binlerce modelde alüminyum döküm, çelik profil, galvaniz gibi materyaller kullanarak klasik ve modern dış mekan aydınlatma ürünleri üretmekteyiz. Projenize uygun olarak üretimini yapabileceğimiz modern Ledli ve Klasik duylu aydınlatma direkleri, nostaljik ve modern aplik çeşitlerinin duvar tipi olanları, set üstü aplikler, çim aydınlatma aplikleri gibi tüm ürün çeşitlerinden projeniz için bizlerden fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Avantajlı fiyatlar

  Sitemizde satışını yapmış olduğumuz bir çok ürünü minimum fiyatlardadır, bir çok web sitesinde aynı ürün neden 2 misli fiyatına satılmaktadır gibi sorular süreklilikle müşteri temsilcilerimize sorulmaktadır, fiyatlarıızın uygun olmasına sebep A) Sitemiz içerisinde başkaca satıcılar yer verip %15 kar komisyonu talep etmediğimizden ilk aşamada -%15 daha ucuzuz. B) Bir üreticiden ürün alıp %20 gibi kar oranı koyarak kazanç sağlamaya çalışmadığımızdan -%20 de bu sebepten dlayı ucuzuz. C) Fiyat politikamızda %40 kar etme gibi bir düşünce yerne %15 kar etmeyi daha uygun bulduğumuzdan %25 de bu olgudan dolayı ucuzuz D) Sonuç olarak aynı ürüne çok daha uygun fiyata sahip olacak 2 yıl kullanım garantisiyle çok daha hızlı servis alacaksınız.

 

Alışverişte güvenliğiniz

3D SECURE BANKANIZIN SİTESİNE BAĞLANARAK KART BİLGİLERİNİZİ GİRERSİNİZ 3D SECURE NEDİR?
3d secure Web siteleri üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir. 3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartının sahibinin cep telefonuna sms ile onay kodu gönderilir veya kart sahibi dışında kimsenin bilmediği özel bilgiler istenir. Bu şekilde yapılan başarılı ödeme işlemlerinde, banka herhangi olumsuz bir durumda tüm sorumluluğu üzerine alır.
3D Secure, çalıntı bir kredi kartı ile yapılacak alışverişleri rahatlıkla önler. Sebebi de kart sahibinin telefonuna onay sms bilgisi gönderilerek ödemenin tamamlanmasıdır.

Kişisel bilgilerinizin güvenliği

SSl akbrella

Yeşil barlı SSL Secure Yeşil barlı SSL Secure Nedir?
ssl secur Tarayıcınızın sol üst kısmında girdiğiniz siteye ait bilgiler yeşil renkte ve yeşil anahtar ile görünüyorsa bu site ve kurucu firması banka bilgileri, firma kuruluş bilgileri hakkında gerekli bilgiler toplanmış olup yeterlilik onayı verirmiş demektir ve aynı zamanda bu site içerisinde güvenli dolaşabilir kişisel bilgileriniz korunuyor anlamına gelmektedir.