Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Köpek kulübesi

Kategoriler Bahçe mobilyaları Köpek kulübesi kategorilerinde 1 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Köpek klübesi

Köpek kulübesi

      Bahçenizin farklı bir aksesuarı olan köpeğinizin sağlığını ilgilendiren ahşap köpek kulübesi modelimiz, küçültülmüş orijinal dağ devi görüntüsünde olup oldukça ilgi çekicidir.
Yaz kış köpeğinizin rahatını ilgilendiren köpek evi, köpeğin sağlığı yanında oldukça göz alıcı dekoratif bir yapıya sahip, fırınlanmış 1. Sınıf Rus çam ladini kullanılarak üretilmiştir.
Stoklarımızda hazır durumda bulunan bu ahşap köpek kulübesi modelimiz, de-monte şeklinde olup, şehirler arası sevkiyata uygun paketlenmiştir, Kurulumu oldukça kolay olan bu köpek kulübesini kurmak için L anahtar ve İngiliz anahtar ile 15 dakikada kurulabilirsiniz.
Ürünlerde kurulum kitapçığı bulunur, siparişiniz durumunda ürünler 24 saat içerisinde ambar taşıma şirketlerine teslim edilir 2-3 gün gibi kısa bir sürede kapı teslimi adresinize teslim edilir. Bu ahşap köpek kulübesi modelimize avantajlı fiyatlarla sahip olmak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Kurumsal firmalara toptan ve indirimli satışımız mevcuttur, fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle temasa geçiniz. Tel: (0212) 546 46 58