Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

SYM 1735 AYDINLATMA DİREĞİ

240x65 cm - CE - TSEK- IP 55 - E27 DUY - 76 mm çap çelik boru, alüminyum döküm direk, fener armatür ve kollar alüminyum döküm, (Dekoratif park, bahçe, site, yol aydınlatma direkleri imalatı)

SYM 1735 AYDINLATMA DİREĞİ

Satış Fiyatı 1.831,95 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
       Adet
ÜRÜN BİLGİ FORMU
SYM 1735 AYDINLATMA DİREĞİ
240x65 cm - CE - TSEK- IP 55 - E27 DUY - 76 mm çap çelik boru, alüminyum döküm direk, fe
Ad Soyad *
Telefon *
E-mail *
Sorunuz *
Güvenlik Kodu *
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 1.831,95 TL
KDV Dahil 1.831,95 TL
*

Bursa aydınlatma direkleri KSG 1179

1179 Döküm yol aydınlatma direği

Döküm gövdeli 1179 Aydınlatma direği

Yüksek yol aydınlatma direği kategorisinde incelenebilecek çift lambalı lale model aydınlatma direği ürünü sıradan bir direk ve kol yapısından farklı bir görünümde.

E27 duy sistemi ile üretimi yapılmış olan ürünün lalenin o muhteşem görüntüsüne detayları ile ev sahipliği yaptığını fark etmişsinizdir. Kollar üzerinde yer alan aydınlatma aplik bölümlerinden tutun da iskelet bölümüne varıncaya kadar dikkatle incelediğinizde çok özen gösterilmiş bir ürün olduğunu fark edeceksiniz. Büyük bir özenle tasarımı yapılmış olan aydınlatma direği ürününün yaşam alanlarınıza katacağı zarafet görülmeye değer olacaktır. Elektrostatik toz boya uygulaması ile boyamasının yapılmasının ardından yüksek ısılı fırınlarda ısıl işleme tabi tutulmuş olan aydınlatma direği ürününün dış ortam koşullarına karşı mukavemetli ürünler arasında yer aldığı da dikkat çekiyor. Gövde ve kollarının alüminyum dökümden elde edilmiş olması ürünün oldukça hafif bir yapıya sahip olmasını sağlamıştır.

Bahsedilen dışında herhangi bir yabancı ya da kimyasal maddeyi bünyesinde barındırmaması genel anlamda sağlığı destekleyici ürünler arasında yer almasını da sağlamıştır. Farklı tasarım yapısıyla yaşam alanlarınızda misafirlerinizin, konuklarınızın ilgisini çekebilecek kapasitede bir ürün olduğunun da altını çizmiş olalım.

 

Kurumsal firmalara indirimli toptan satışlımız mevcuttur.

 

Akbrella katalog sayfası Akbrella katalog sayfası

 

Ürün renk seçenekleri

Beyaz Ral 9001 Ral 1013 Ral 7047 Ral 9023 Ral 5014 Ral 6019 Ral 6034 Ral 5021 Ral 6037 Ral 1019 Ral 5020 Ral 1017 Ral 2004 Ral 1012 Ral 2002 Ral 4003 Ral 3004 Ral 3015 Ral 4005 Ral 5012 Ral 5005

 

   ''Renk Seçenekleri'' modülden renk tercihinde bulunabilirsiniz, renkler arasında fiyat farklılığı olabilir renk seçimi yaptığınızda fiyat etiketine fiyat farkları eklenir.

 

! UYARI: Bu alanda görmüş olduğunuz renkler RAL PANTONE baz alılarak boyama yapılmaktadır, ekranınızda farklı tonlarda görülebilir.

 

''KARGO'' HİZMETİMİZ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

  Ürün ana kategori bölümümde Ücretsiz kargo işareti bulunan ve ürün içerik sayfasının üst başlık bölümünde Kargo bedeva işareti bulunan ürünler ücretsiz kargo dahilindedir, 

  Ürün satın aldığınızda kargo bölümüne geldiğinizde ''ÜCRETSİZ KARGO'' yazısını gördüğünüzde satın aldığınız ürün kapı teslimi sizlere ücretsiz ulaştırılır.

   ''ALICI ÖDER'' ibaresini gördüğünüzde kargo bedeli sizin tarafınızdan, ürün sizlere ulaştığında kargo şirketine ulaştırma bedelini ödeyeceğiniz anlamına gelmektedir.

  ''KENDİM ALACAĞIM'' Bölümü işaretlemeniz durumunda ürünü ESENYURT/İSTANBUL merkezimizden kedinizin alacağı veya aldıracağı anlamındadır.

  Diğer seçenek olarak ta ''ŞU TAŞIMA ŞİRKETİNE VERİN'' ibaresini tıklayarak dilediğiniz taşıma şirketine ürününüz karşı ödemeli teslim edilir. NOT: !Bu seçenekte taşıma şirketinin bizden uzaklığı maksimum 5 km olmalıdır.

  Karşı taraf ödemeli seçenekte de ürün anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından sizlere indirimli olarak ulaştırılır.

  YURTDIŞI, KKTC ve ADALAR bölgelerine ücretsiz kargo hizmetimiz yoktur, YURTDIŞI, KKTC veya ADALARDAN ürün talep edecekseniz müşteri temsilcilerimizle muhakkak temasa geçiniz.

Müşteri temsilcilerimizden daha detaylı bilgi bilgi edinebilirsiniz

 

Akbrella Kampanya
Model Tanımı: Yüksek yol aydınatma direği: 1179

 

 

 

 

                      Ölçüler

 

 

 


Bilgi

En Genişlik 65 cm

 

Boy Yükseklik 240 cm

 

Derinlik iç 30 cm

 

 E27            Belgeler ► TSE  ce  
Bilgi

Özellikler
GÖVDE / BORUBilgi Çelik Boru , Alüminyum Döküm Direk Bilgi
DİP KISIMBilgi AlüminyumBilgi
BOYABilgi Elektrofosfat Üzeri Elektrostatik Toz BoyaBilgi
ARMATÜR Alüminyum Enjeksiyon Döküm Armatür ve Kollar , E27 Duy , Polikarbon Armatür CamıBilgi
ALTERNATİF DEĞİŞKENLERBilgi
Bilgi
TAKRİBİ ÜRETİM SÜRESİBilgi 7-21 İş GünüBilgi
PAKETLEME ŞEKLİBilgi Streç SargılıBilgi
GARANTİ SÜRESİBilgi 2 YılBilgi
KURULUM HİZMETİ Özel anlaşmaya bağlıBilgi
DİĞER ÖZELLİKLER

 


 E27           TSE  ce  
ıp54

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER