Ürünler  
ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Dış mekan aplik

Alüminyum döküm dış mekan Nostaljik Döküm Aydınlatma Aplikleri Armatürler

Kategoriler Metal Mobilyalar Dış mekan aplik kategorilerinde 55 adet kayıt bulundu.
1 2 >>
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:55 
 
1 2 >>
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:55 

DIŞ MEKAN APLİK

■ Nostaljik doğal ortamlardan hoşlanan müşterilerimizi klasik eski tarihli eskitme tarzı gol üzeri siyah pech boyalı, pik döküm bakır eskitme görünümlü, siyah eskitme gümüş renklerinde ve tek renkli ürünler zengin bahçe duvar aplikleri ürün seçenekleri indirimli fiyatlar bu platformda.
■ Bu alanda tavan aplikleri, yan duvar aplikleri, kısa duvar üstü armatürleri oldukça zengin seçeneklerle bulacaksınız.
■ %100 orijinal bakır şapkalı ürünler, Osmanlı motifli bahçe aydınlatma armatürleri, tavan sarkaçlı lambalar, karpuz aplikler vs. oldukça bol çeşitleri inceleyebilirsiniz.
■ Ürünlerde kullandığımız elektrostatik toz boya yüksek ısılı fırınlarda ısıl işleme tutularak ürünlerin mevsim geçişlerinden etkilenmeyecek mukavemeti sağlanmaktadır.
■ Bu alandaki ünleri pik ve alüminyum döküm tekniğinde üretmekteyiz, bu alandaki aplik lamba ürünlerin tamamı yerli üretimdir.


BAHÇE APLİKLERİ
Dış mekân ışıklandırmalarında klasik dekorasyon uygulamalarından hoşlananlar için sunduğumuz nostaljik aydınlatma aplikleri kataloğumuzda nostaljik pek çok model seçeneği bulunmakta. Eskitme tarz tavan aplikleri ve bakır eskitme görünümle duvar aplikleri gibi ışıklandırma seçeneklerinin yanı sıra gümüş rengi, siyah renk farklı tasarım alternatiflerimiz de mevcuttur. Kaliteden ödün vermeden üretim yaptığımız için nostaljik aydınlatma aplikleri kataloğumuzdaki tüm ürünler uzun yıllar boyunca sorunsuz ve görünümünü muhafaza ederek kullanım imkânı sunmaktadır. 
Pik ve alüminyum döküm gibi üretim teknikleri kullanarak imal ettiğimiz tavan ve duvar aplikleri yerli üretimin en kaliteli örnekleri olarak dış mekânda prestijli bir şıklık ve nostaljik bir atmosfer oluşturur. Oldukça geniş bir model çeşitliliğine sahip olan aplik lamba kataloğumuzda bakır şapkalı modellerden Osmanlı motiflerine sahip ışıklandırma armatürlerine, karpuz apliklerden tavan sarkaçlı lambalara kadar yüzlerce model seçenek bulunuyor. 
Şık tasarımlara imza atma konusunda olduğumuz kadar ürünlerimizin dayanıklılığına da güvendiğimizden, nostaljik dış mekan aplikleri kataloğumuzdaki ürünleri elektrostatik toz boya kullanarak boyuyoruz. Üretim aşamasında aplik modelleri yüksek ısıya maruz kaldığı fırınlara girmekte, bağıl ısıyla gerçekleştirilen bu işlem sayesinde tüm modellerin iklim koşullarına dayanıklılığı artmaktadır. Kullanımla geçen yılların ardından aplik modelleri ve diğer aydınlatma ürünlerimizin ilk günkü görünümünü koruması, üretimde gösterdiğimiz bu hassasiyettendir. Projeleriniz için toplu sayıda alım yapmak üzere fiyat teklifi istemek, ürünün size özel tasarlanması ve tüm siparişleriniz için iletişime geçmeniz yeterli. 

Akbrella bahçe mobilyası modelleri & bahçe şemsiyesi online satışı.