ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Metal döküm masa setleri

Cast döküm alüminyum tekniğiyle ürettiğimiz dış mekanlar için balkon, teras, bahçe için 4 mevsim kullanıma uygun yuvarlak, kare, dikdörtgen ve elips biçimindeki şık masa sandalye indirimli fiyatlar 4 ay vade seçeneklerini ile bu platformdan satın alabilirsiniz.

Kategoriler Metal Mobilyalar Metal döküm bahçe masa sandalye kategorilerinde 101 adet kayıt bulundu.
1 2 3
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:101 
 
1 2 3
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:101 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Akbrella indirim

DÖKÜM MASA SANDALYE

Döküm masa sandalye imalatı

Döküm masa sandalye Güllü

Döküm masa sandalye fiyatları

Döküm masa sandalye toptan

BAHÇE MASA SANDALYE

Dış mekân dekorasyonuna prestij katan ve işlevsel kullanımıyla hobi bahçelerinden ticari işletmelere kadar oldukça geniş bir alanda kullanılan alüminyum döküm masalar istenen her geometrik formda üretilebilir. Metal ferforje masa modelleri kataloğumuzda yer alan kare, elips, yuvarlak ve dikdörtgen ürünlerin tamamı yılın her ayında hava şartlarından etkilenmeden kullanım imkânı sunar. Korozyonu düşünmenize gerek bırakmayan döküm masa modelleri dış mekân şartları ne olursa olsun dayanıklılığından ve görselliğinden hiçbir şey kaybetmez.

Dış yüzeylerde elektrostatik özellikli toz boya kullanılan döküm masa çeşitlerimizde açık havada kullanım ve dört mevsimin zorlu iklim şartları düşünülerek üretim yapmaktayız. Yüksek mukavemete sahip olan masa modelleri alüminyum döküm sayesinde yazın doğrudan güneş ışığına maruz kalsa da, kışın düşük sıcaklıklarında ve sert rüzgârlarında dışarıda bırakılsa da dayanıklılığından hiçbir şey kaybetmez.

Bahçelerin dışında balkon ve teras dekorasyonlarına şık bir dokunuş katmak için de kullanılan döküm masalarımızda oldukça geniş bir renk skalası sunuyor, özel tasarımlarınız için arzu ettiğiniz model ve renkte üretim yapabiliyoruz. Stoklarımızda bulunmayan döküm masa sandalye modelleri arasından sipariş vermeniz durumunda bile 5 gün gibi kısa bir süre içinde siparişinizin üretimi ve teslimatı yapılabilir. Dış mekân dekorasyonunun her zaman vazgeçilmezleri arasında yer alan döküm masa modellerimiz dayanıklılığı ve estetik anlamda dış mekanlarda teras, balkon, cafe masalarımızın sunduğu şıklıkla farkını ortaya koymaktadır.