Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Döküm masa

Kategoriler Metal mobilyalar Döküm masa kategorilerinde 51 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:51 
 
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:51 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

DÖKÜM MASALAR
Dış mekân dekorasyonuna prestij katan ve işlevsel kullanımıyla hobi bahçelerinden ticari işletmelere kadar oldukça geniş bir alanda kullanılan alüminyum döküm masalar, istenen her geometrik formda üretilebilir.
Metal ferforje masa sandalye modelleri kataloğumuzda yer alan kare, elips, yuvarlak ve dikdörtgen ürünlerin tamamı, yılın her ayında hava şartlarından etkilenmeden kullanım imkânı sunar.
Korozyonu düşünmenize gerek bırakmayan döküm masa modelleri, dış mekân şartları ne olursa olsun dayanıklılığından ve görselliğinden hiçbir şey kaybetmediğinden dış mekân masa sandalye olarak da tercih edebilirsiniz.
Dış yüzeylerde elektrostatik özellikli toz boya kullanılan döküm masa çeşitlerimizde, açık havada kullanım ve dört mevsimin zorlu iklim şartları düşünülerek üretim yapılmaktadır.
Yüksek mukavemete sahip olan masa modelleri, alüminyum döküm sayesinde yazın doğrudan güneş ışığına maruz kalsa da, kışın düşük sıcaklıklarında ve sert rüzgârlarında dışarıda bırakılsa da dayanıklılığından hiçbir şey kaybetmez.
Bahçelerin dışında balkon ve teras dekorasyonlarına şık bir dokunuş katmak için de kullanılan döküm masalarımızda oldukça geniş bir renk skalası sunuyor, özel tasarımlarınız için arzu ettiğiniz model ve renkte üretim yapabiliyoruz.
Stoklarımızda bulunmayan döküm masa sandalye modelleri arasından sipariş vermeniz durumunda bile 5 gün gibi kısa bir süre içinde siparişinizin üretimi ve teslimatı yapılabilir.
Dış mekân dekorasyonunun her zaman vazgeçilmezleri arasında yer alan döküm masa modellerimiz dayanıklılığı ve estetik anlamda dış mekanlarda teras, balkon, cafe ve bahçelerde tercih edilerek çok farklı bir hava oluşturulabilir.
Alüminyum döküm masa modellerimiz, mekânlara sunduğu şıklıkla farkını ortaya koymaktadır.
Bahçelerinizi, teraslarınızı, balkonlarınızı ya da işletmelerinizi çiçek bahçesine dönüştürerek, modellerimizin bulunduğu ortama canlılık ve dikkat çeken bir görünüm katabilirsiniz.
Hem şekil hem kalite ve hammadde ile zevkinize ve ihtiyaçlarınıza hitap eden ürünlerimiz, tekli satışlarının yanı sıra kalabalık davetleriniz için çift kişilikten altı kişiliğe kadar üretilebilmektedir.
Masa modellerimizin formlarını alternatif şekillerden tercih edebileceğiniz gibi alüminyum sandalyelerimizi kollu sandalye, kolsuz sandalye olarak seçebilir bu ürünlerimizi bahçe sandalyesi, balkon sandalyesi, mutfak sandalyesi olarak kullanabilirsiniz.
Masalarınızın ayaklarını kullanım yerinize göre tekli ya da 3 ayaklı olarak seçim yapabilirsiniz.
İster modern görünümlü, ister nostaljik osmanlı figürlü modellerimizden beğenebilir, siparişinizle birlikte stoklarımızda varsa hemen teslim edeceğimiz gibi, hazırda yoksa imalatını yapıp 1 hafta içerisinde teslimini gerçekleştirebiliriz.
Onlarca çeşidini bu web sitemizde bulabileceğiniz ferforje masa sandalye modellerimizden seçim yaparak dilediğiniz renk kodunu seçerek siparişinizi online verebilirsiniz.
Masa modellerimizin üzerine arzu eden müşterilerimiz temperli özel kesimli cam, sandalyeler üzerinde de sünger dolgulu fermuarlı yıkanabilir minder de siparişinize ekleyebilir.
Metal masa sandalye olarak da isimlendirilen ürünlerimiz, yazın bahçesinde keyif yapmak isteyenler için bahçe masa sandalye olarak da kullanılabilir.
Sitemizden hemen sipariş edebilir, avantajlı fiyatlar için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.
Tel