Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Metal döküm masa sandalye setleri

Kategoriler Metal Mobilyalar Metal döküm masa sandalye setleri kategorilerinde 111 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:111 
 
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:111 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Döküm masa sandalye setleri

Alüminyum döküm masa sandalyeArzu ettiğiniz her renkte üretim yapıyoruz

Döküm masa sandalye Güllü

Alüminyum Döküm masa sandalye

Dış mekân dekorasyonuna prestij katan ve işlevsel kullanımıyla hobi bahçelerinden ticari işletmelere kadar oldukça geniş bir alanda kullanılan alüminyum döküm masalar istenen her geometrik formda üretilebilir. Metal ferforje masa modelleri kataloğumuzda yer alan kare, elips, yuvarlak ve dikdörtgen ürünlerin tamamı yılın her ayında hava şartlarından etkilenmeden kullanım imkânı sunar. Korozyonu düşünmenize gerek bırakmayan döküm masa modelleri dış mekân şartları ne olursa olsun dayanıklılığından ve görselliğinden hiçbir şey kaybetmez.
Dış yüzeylerde elektrostatik özellikli toz boya kullanılan döküm masa çeşitlerimizde açık havada kullanım ve dört mevsimin zorlu iklim şartları düşünülerek üretim yapmaktayız. Yüksek mukavemete sahip olan masa modelleri alüminyum döküm sayesinde yazın doğrudan güneş ışığına maruz kalsa da, kışın düşük sıcaklıklarında ve sert rüzgârlarında dışarıda bırakılsa da dayanıklılığından hiçbir şey kaybetmez.
Bahçelerin dışında balkon ve teras dekorasyonlarına şık bir dokunuş katmak için de kullanılan döküm masalarımızda oldukça geniş bir renk skalası sunuyor, özel tasarımlarınız için arzu ettiğiniz model ve renkte üretim yapabiliyoruz. Stoklarımızda bulunmayan döküm masa sandalye modelleri arasından sipariş vermeniz durumunda bile 5 gün gibi kısa bir süre içinde siparişinizin üretimi ve teslimatı yapılabilir. Dış mekân dekorasyonunun her zaman vazgeçilmezleri arasında yer alan döküm masa modellerimiz dayanıklılığı ve estetik anlamda dış mekanlarda teras, balkon, cafe masalarımızın sunduğu şıklıkla farkını ortaya koymaktadır.
 

Ferforje masa sandalye

Yaz mevsiminin bahçenizde keyfine doymak için bakım istemeyen ferforje tarzındaki dış mekan bahçe setleri alüminyum döküm masa sandalye modellerimizi yakından incelemenizi tavsiye ederiz.
Onlarca çeşidini bu web sitemizde bulabileceğiniz ferforje masa sandalye modellerimizden seçim yaparak dilediğiniz renk kodunu seçerek siparişinizi online verebilirsiniz.
Masa modellerimizin üzerine arzu eden müşterilerimiz temperli özel kesimli cam, sandalyeler üzerinde de sünger dolgulu fermuarlı yıkanabilir minder de siparişinize ekleyebilir.

Metal masa sandalye

Dış ortam mobilyasında tercih edilen renkli statik boyalı metal masa sandalye ürünleri yaz ortamında güneş ışınlara maruz kalması durumunda dahi renginde solma olmayacağından oldukça yüksek talep almaktadır.
Bahçenizde kullanmayı düşüneceğiniz metal masa sandalye ürünlerimizi sipariş etmeniz durumunda 7-10 gün kadar bir sürede üretimini gerçekleştirir teslimatını yaparız.
 

Bahçe masa sandalyesi

Cafenizin bahçesinde kullanabileceğiniz %100 alüminyum içerikli döküm tekniği ile ürettiğimiz bahçe masa sandalyesi modellerimizi dış mekan yeme içme mekanlarınızda keyifle yıllar boyu kullanabilirsiniz.
Doğadan esinlenerek değişik figürlerde ürettiğimiz masa sandalye modellerimiz alüminyum döküm enjeksiyon tekniği ile üretilmekte olup çapak kısımların giderilmesi için kumlama işlemi yapmaktayız.
 

Dış mekan masa sandalye

Dış mekanda kullanmayı düşündüğünüz mobilyalarda hava şartlarını da göz önünde bulundurmanızı, yazın kızgın güneş, yağmur ve toz unsurunu da değerlendirmelisiniz. Bu olgular göz önünde bulundurulduğunda alüminyum dökümden ürettiğimiz ürünlerdiğer ahşap içerikli ürünleri sınıfta bırakacaktır. Bahçe ortamınızda yeme içme alanınızda dış mekan masa sandalye ihtiyaçlarınızda onlarca modeldeki ürün seçeneklerimizi inceleyip özel renk tercihiyle sipariş edebilirsiniz.

Akbrella Kampanya