Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Metal döküm masa sandalye

Kategoriler Metal Bahçe Mobilya Metal döküm masa sandalye kategorilerinde 177 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:177 
 
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:177 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ürün bilgileri

 

DÖKÜM MASA SANDALYE SETLERİ

Alüminyum döküm masa sandalyeARZU ETTİĞİNİZ HER RENKTE ÜRETİM YAPIYORUZ

Döküm masa sandalye Güllü

DÖKÜM MASA SANDALYE

Dış mekân dekorasyonuna prestij katan ve işlevsel kullanımıyla hobi bahçelerinden ticari işletmelere kadar oldukça geniş bir alanda kullanılan alüminyum döküm masalar istenen her geometrik formda üretilebilir. Metal ferforje masa modelleri kataloğumuzda yer alan kare, elips, yuvarlak ve dikdörtgen ürünlerin tamamı yılın her ayında hava şartlarından etkilenmeden kullanım imkânı sunar. Korozyonu düşünmenize gerek bırakmayan döküm masa modelleri dış mekân şartları ne olursa olsun dayanıklılığından ve görselliğinden hiçbir şey kaybetmez.
Dış yüzeylerde elektrostatik özellikli toz boya kullanılan döküm masa çeşitlerimizde açık havada kullanım ve dört mevsimin zorlu iklim şartları düşünülerek üretim yapmaktayız. Yüksek mukavemete sahip olan masa modelleri alüminyum döküm sayesinde yazın doğrudan güneş ışığına maruz kalsa da, kışın düşük sıcaklıklarında ve sert rüzgârlarında dışarıda bırakılsa da dayanıklılığından hiçbir şey kaybetmez.
Bahçelerin dışında balkon ve teras dekorasyonlarına şık bir dokunuş katmak için de kullanılan döküm masalarımızda oldukça geniş bir renk skalası sunuyor, özel tasarımlarınız için arzu ettiğiniz model ve renkte üretim yapabiliyoruz. Stoklarımızda bulunmayan döküm masa sandalye modelleri arasından sipariş vermeniz durumunda bile 5 gün gibi kısa bir süre içinde siparişinizin üretimi ve teslimatı yapılabilir. Dış mekân dekorasyonunun her zaman vazgeçilmezleri arasında yer alan döküm masa modellerimiz dayanıklılığı ve estetik anlamda dış mekanlarda teras, balkon, cafe masalarımızın sunduğu şıklıkla farkını ortaya koymaktadır.
   Bahçelerinizi, teraslarınızı ya da işletmelerinizi rengârenk bir çiçek bahçesine dönüştürmeye hazır mısınız? Akbrella ile bu durum artık çok kolay… Görünümleriyle bulunduğu alana bakanların gözlerini alacak bir dekor yaratan, dayanıklı yapısı ile aşınmalara karşı oldukça uzun ömürlü olan, konforu ile rahatlığınızı düşünen metal döküm masa sandalye setleri Akbrella farkıyla karşınızda… Dış mekânlar olarak bahçe, teras ve işletmelerin yanı sıra dilediğiniz her mekânda kullanabileceğiniz metal döküm masa sandalye modellerimiz, bulunduğu ortama canlılık ve dikkat çeken bir görünüm katacak, ruhunuzu canlılık ve sevinçle dolduracak...
 Kataloğumuzda yer alan ürünlerimiz tüm bu estetik görünümlerinin yanı sıra kare, elips, yuvarlak ve dikdörtgen gibi istediğiniz geometrik formda da üretilebilmekte, yüksek kaliteye sahip olarak yazın yüksek ısıya kışın ise düşük sıcaklıklara karşı dayanıklılığını koruyabilmektedir. Hem şekil hem kalite ve hammadde ile zevkinize ve ihtiyaçlarınıza hitap eden ürünlerimiz tekli satışlarının yanı sıra kalabalık davetleriniz için çift kişilikten altı kişiliğe kadar üretilebilmektedir.
 Tüm bu avantajlarının yanı sıra en ince detaylarına kadar estetik bir havanın etkisinde kalan modellerimiz saklı desenleriyle göz zevkinize hitap etmeyi ihmal etmeyecek… Böylesine dayanıklı ve Kaliteli bir ürün olmasının yanı sıra zarifliğiyle de kendini kanıtlamış olan metal döküm masa ve sandalye setlerimiz sahip olabileceğiniz en uygun fiyatlarla sitemizin bu bölümde sizleri bekliyor. Siz de vakit geçirmeyi sevdiniz her alanı bir çiçek bahçesine dönüştürün…

 

FERFORJE MASA SANDALYE

Yaz mevsiminin bahçenizde keyfine doymak için bakım istemeyen ferforje tarzındaki dış mekan bahçe setleri alüminyum döküm masa sandalye modellerimizi yakından incelemenizi tavsiye ederiz.
Onlarca çeşidini bu web sitemizde bulabileceğiniz ferforje masa sandalye modellerimizden seçim yaparak dilediğiniz renk kodunu seçerek siparişinizi online verebilirsiniz.
Masa modellerimizin üzerine arzu eden müşterilerimiz temperli özel kesimli cam, sandalyeler üzerinde de sünger dolgulu fermuarlı yıkanabilir minder de siparişinize ekleyebilir.

METAL MASA SANDALYE

Dış ortam mobilyasında tercih edilen renkli statik boyalı metal masa sandalye ürünleri yaz ortamında güneş ışınlara maruz kalması durumunda dahi renginde solma olmayacağından oldukça yüksek talep almaktadır.
Bahçenizde kullanmayı düşüneceğiniz metal masa sandalye ürünlerimizi sipariş etmeniz durumunda 7-10 gün kadar bir sürede üretimini gerçekleştirir teslimatını yaparız.
 

BAHÇE MASA SANDALYELERİ

Cafenizin bahçesinde kullanabileceğiniz %100 alüminyum içerikli döküm tekniği ile ürettiğimiz bahçe masa sandalyesi modellerimizi dış mekan yeme içme mekanlarınızda keyifle yıllar boyu kullanabilirsiniz.
Doğadan esinlenerek değişik figürlerde ürettiğimiz masa sandalye modellerimiz alüminyum döküm enjeksiyon tekniği ile üretilmekte olup çapak kısımların giderilmesi için kumlama işlemi yapmaktayız.
 

DIŞ MEKAN MASA SANDALYELER

Dış mekanda kullanmayı düşündüğünüz mobilyalarda hava şartlarını da göz önünde bulundurmanızı, yazın kızgın güneş, yağmur ve toz unsurunu da değerlendirmelisiniz. Bu olgular göz önünde bulundurulduğunda alüminyum dökümden ürettiğimiz ürünlerdiğer ahşap içerikli ürünleri sınıfta bırakacaktır. Bahçe ortamınızda yeme içme alanınızda dış mekan masa sandalye ihtiyaçlarınızda onlarca modeldeki ürün seçeneklerimizi inceleyip özel renk tercihiyle sipariş edebilirsiniz.

Akbrella Kampanya