Ürünler  
ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Metal masa Döküm masa

Nostaljik Osmanlı figürlü Rrenkli alüminyum metal döküm masa sandalye fiyatları

Kategoriler Metal Mobilyalar Metal masa Döküm masa kategorilerinde 29 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:29 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:29 

DÖKÜM MASA

Döküm masa

Dış mekân dekorasyonuna prestij katan ve işlevsel kullanımıyla hobi bahçelerinden ticari işletmelere kadar oldukça geniş bir alanda kullanılan döküm masalar istenen her geometrik formda üretilebilir. Metal masa modelleri kataloğumuzda yer alan kare, elips, yuvarlak ve dikdörtgen ürünlerin tamamı yılın her ayında hava şartlarından etkilenmeden kullanım imkânı sunar. Korozyonu düşünmenize gerek bırakmayan döküm masa modelleri dış mekân şartları ne olursa olsun dayanıklılığından ve görselliğinden hiçbir şey kaybetmez.

Dış yüzeylerde elektrostatik özellikli toz boya kullanılan döküm masa çeşitlerimizde açık havada kullanım ve dört mevsimin zorlu iklim şartları düşünülerek üretim yapmaktayız. Yüksek mukavemete sahip olan masa modelleri alüminyum döküm sayesinde yazın doğrudan güneş ışığına maruz kalsa da, kışın düşük sıcaklıklarında ve sert rüzgârlarında dışarda bırakılsa da dayanıklılığından hiçbir şey kaybetmez.

Bahçelerin dışında balkon ve teras dekorasyonlarına şık bir dokunuş katmak için de kullanılan döküm masalarımızda oldukça geniş bir renk skalası sunuyor, özel tasarımlarınız için arzu ettiğiniz model ve renkte üretim yapabiliyoruz. Stoklarımızda bulunmayan döküm masa sandalye modelleri arasından sipariş vermeniz durumunda bile 5 gün gibi kısa bir süre içinde siparişinizin üretimi ve teslimatı yapılabilir. Dış mekân dekorasyonunun her zaman vazgeçilmezleri arasında yer alan döküm masa modellerimiz dayanıklılığı ve estetik anlamda sunduğu şıklıkla farkını ortaya koymaktadır.


1001 Döküm Metal Alüminyum Sandalye Döküm masa Metal masa Alüminyum masa Ferforje masa Döküm Sandalye Metal Sandalye