Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

OYN KS 9060 C - 2 Lİ KAYDIRAK

Potalı çift kaydıraklı plastik salıncak çocuk için bahçe ev oyun alanları

OYN KS 9060 C - 2 Lİ KAYDIRAK Ücretsiz Kargo

Fiyat Sorunuz...
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 0,00 TL
KDV Dahil 0,00 TL
*

PLASTİK ÇİFT KAYDIRAK + SALINCAK

Plastik salıncak

Açık ve kapalı mekanlarda kullanıma uygun, kurulumu oldukça kolay, yan korumalıklar sayesinde çocuğunuzun kaydırağa güvenle çıkabilmesi için özenle tasarlanmış, kaydırak ve kaydıraklı salıncak olarak 2 farklı şekilde kullanılabilen çocukların arkadaşları ve hatta aileleri ile eğlenceli vakit geçirebileceği bir üründür. Çocuk sağlığına uygun hammadde ile üretilir. ve %100 Türk malıdır.

Son zamanlarda tüm kaynakların belirtmiş olduğu, iyi tasarlanmış ve doğru kullanılan oyun alanları çocuklar üzerinde pozitif duygusal gelişim yaratır.
Güvenliği, bakımı ve kontrolü sağlanan çocuk oyun alanları çocukların sosyal gelişiminde ve iletişiminde önemli rol oynar.
Tüm söylenilenleri göz önüne alarak tasarlamış olduğumuz, KAYDIRAK modelini, yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE)’den üretilmiştir.
Çocukların birlikte hareket etme ve iletişimlerini kuvvetlendirmeleri için iki kaydıraktan oluşan modelimiz ile çocuklarınız arkadaşlarıyla oynamaya doyamayacak.
Hem açık hem de kapalı alanlarda kullanılan modelimiz, kaydırak, salıncak ve basketbol potası ile üç ayrı şekilde kullanılır.
Çocuk sağlığına uygun olarak üretilip, % 100 Türk malı olan ürünümüzü yıllar boyu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Plastik ayı yogi salıncak kırmızı ve yeşil renk bütünlüğüyle kullanıldığı tüm mekanlara renk katar.
Evlerinizin teras veya bahçelerinde, restoran ve cafelerin çocuklar için tahsis edilmiş bölümlerinde, anaokullarında, hastanelerin çocuk bölümlerinde gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
Yan korumalıkları sayesinde çocuklarınız güvenle çıkıp, güvenle inerler. 2 yıl garantili olan modelimiz, ambalajlı streçlere sarılarak muhafaza edilir.
Siz sipariş verdikten sonra stoklu ürünler için 24 saat, özel renklerde istenilmesi durumunda 7 gün içinde hazırlanıp, sizlere ulaştırılır.
Daha fazla bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile temasa geçebilir veya ürün bilgi formunu doldurarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Model Tanımı:
OYUN PARKI PLASTİK MODÜLLER PLASTİK ÇİFT KAYAY + SALINCAK
Ürün özellikleri ve teslimat bilgileri
İÇERİK Yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE)'den üretilmektedir.
RENK SEÇENEKLERİ Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
PAKETLEME BİÇİMİ Jelatin streçlere sarılarak muhafaza edilir.
HAZIRLAMA SÜRESİ Stoklu ürünler için 24 saat,
   
Tel