Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

OYN BF 9200 PLASTİK ÇİT

Çocuk oyun plastik çitler çocuk için bahçe ev oyun alanları

OYN BF 9200 PLASTİK ÇİT Ücretsiz Kargo

Fiyat Sorunuz...
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 0,00 TL
KDV Dahil 0,00 TL
*

PLASTİK OYUN ÇİTLERİ 

Plastik çitler

 

Taşınması ve kurulumu oldukça kolay ,  4 renk ve 8 parçadan oluşan. özel aktiviteler için parça adeti arttırılabilen gövdelerin altına takılan bağlantı ayağı ile farklı açılarda ve şekillerde kurulabilen, çocukların arkadaşları ile birlikte eğlenceli vakit geçirebileceği bir üründür. Çocuk sağlığına uygun hammadde ile üretilir ve %100  Türk malıdır.

Kurumsal firmalara indirimli toptan satışlımız mevcuttur.

Son zamanlarda, aileler çocuklarının güvenli bir şekilde oynamaları için plastik çitleri tercih ediyor.
Çocuklar, arkadaşları veya aileleriyle birlikte plastik oyun çitleri içinde istedikleri oyuncaklarını alıp oynayabilirler.
Aynı zamanda yaşları çok küçük çocuklar için ebeveynlerin işi olduğu zamanlarda, gönül rahatlığı ile çocuklar için ayırmış olduğunuz alana çitleri koyup çocuğunuzun güvenli bir şekilde oyunlar oynamasını sağlayabilirsiniz.
Kırmızı, yeşil, mavi ve sarı renk bütünüyle oynama alanı çiti modelimizin taşınması ve kurulumu oldukça kolaydır. 4 renk ve 8 parçadan oluşan.
Özel aktiviteler için parça adeti arttırılabilen gövdelerin altına takılan bağlantı ayağı ile farklı açılarda ve şekillerde kurulabilen, yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE)’den üretilmiştir. Çocukların arkadaşları ile birlikte eğlenceli vakitler geçirebileceği ürün, çocuk sağlığına uygun hammadde ile üretilip, % 100 Türk malıdır.
Hem açık hem de kapalı alanlarda kullanılabilen modelimizi, evlerinizin teras veya bahçelerinde, restoran ve kafelerin çocuklar için tahsis edilmiş bölümlerinde, anaokullarında, hastanelerin çocuk bölümlerinde, gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
Farklı renk seçeneklerinkinde mevcut olduğu modelimizi sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.
Ambalajlı streçlere sarılarak muhafaza edilen modelimiz, stoklu ürünler için 24 saat, özel renklerde istenilmesi durumunda 7 gün içinde hazırlanıp, sizlere ulaştırılır.
Daha fazla bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile temasa geçebilir veya ürün bilgi formunu doldurarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz

Model Tanımı:
OYUN PARKI PLASTİK MODÜLLER PLASTİK OYUN ÇİTLERİ
Ürün özellikleri ve teslimat bilgileri
İÇERİK Yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE)'den üretilmektedir.
RENK SEÇENEKLERİ Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
PAKETLEME BİÇİMİ Jelatin streçlere sarılarak muhafaza edilir.
HAZIRLAMA SÜRESİ Stoklu ürünler için 24 saat, 
   
Tel