Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

OYN KH 2000 OYUN EVİ - K

Kırmızı plastik mini ev çocuk için bahçe ev oyun alanları

OYN KH 2000 OYUN EVİ - K Ücretsiz Kargo

Fiyat Sorunuz...
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 0,00 TL
KDV Dahil 0,00 TL
*

Plastik oyun evi KIRMIZI

Plastik çocuk evi

Açık ve kapalı mekanlarda kullanıma uygun, kurulumu oldukça kolay, birden fazla çocuğun beraberce ile   eğlenceli   vakit geçirebileceği, dayanıklı, güvenli, kolay kurulumu sayesinde rahat bir şekilde montaj yapılabilen, çocukların iletişim ve sosyal becerilerini geliştireceği bir üründür. Çocuk sağlığına uygun ham madde ile üretilir ve %100 Türk malıdır.

Günümüzde çocuklarımız, kendilerini cep telefonlarına, bilgisayarlara vermiş durumdadır.
Bu çok vahim bir durumdur.
Bu cihazlar birçok sağlık açısından çok zararlıdır.
Onlara daha sağlıklı bir yaşam sunduğumuz çocuk evi modelimiz çocuk sağlığına uygun hammadde ile üretilip, % 100 Türk malıdır.
Çocuklarınızın daha sağlıklı büyümesi için tasarlamış olduğumuz KIRMIZI OYUN EVİ, kırmızı, sarı, mavi ve leylak renklerinden dilediğiniz rengi seçebilirsiniz.
Dayanıklı, güvenli ve kolay kurulumu ile rahat bir şekilde montajı yapılan ürünümüz, yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE)’den üretilmiştir.
Birden fazla çocuğun oynamasına müsait olan modelimizi, evlerinizin balkon, bahçe ve teraslarında veya çocuklarınız için ayırmış olduğunuz oyun alanlarında, restoran ve cafelerin çocuklar için tahsis edilmiş bölümlerinde, anaokullarında, hastanelerin çocuk bölümlerinde gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. 120 cm boyunda, 106 cm eninde ve 90 cm derinliğinde olan modelimiz 2 yıl garantilidir.
Ambalajlı streçlere sarılarak muhafaza edilen modelimiz, stoklu ürünler için 24 saat, özel renklerde istenilmesi durumunda 7 gün içinde hazırlanıp, sizlere ulaştırılır.
Daha fazla bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile temasa geçebilir veya ürün bilgi formunu doldurarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Model Tanımı:
OYUN PARKI PLASTİK MODÜLLER Plastik oyun evi KIRMIZI
Ürün özellikleri ve teslimat bilgileri
İÇERİK Yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE)'den üretilmektedir.
RENK SEÇENEKLERİ Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
PAKETLEME BİÇİMİ Jelatin streçlere sarılarak muhafaza edilir.
HAZIRLAMA SÜRESİ Stoklu ürünler için 24 saat,
   
Tel