Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

OYN KH 2000 OYUN EVİ - M

Mavi plastik mini ev çocuk için bahçe ev oyun alanları

OYN KH 2000 OYUN EVİ - M Ücretsiz Kargo

Satış Fiyatı 2.610,27 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
       Adet
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 2.610,27 TL
KDV Dahil 2.610,27 TL
*

Plastik mavi oyun evi

Plastik oyun evi

 

Açık ve kapalı mekanlarda kullanıma uygun, kurulumu lodukça kolay, birden fazla çocuğun beraberce ile   eğlenceli   vakit ğeçirebileceği, dayanıklı, güvenli, kolay kurulumu

sayesinde rahat bir şekilde montaj yapılabilen, cocukların iletişim ve sosyal becerilerini geliştireceği bir üründür. Çocuk sağlığına uygun ham madde ile üretilir ve %100 Türk malıdır.

 

Sürekli aynı ortamda oynamaktan sıkılan çocuklarımız için tasarladığımız oyun evi çocuk sağlığına uygun olarak üretilip % 100 türk malıdır. Mavi, sarı, leylak ve kırmızı renk alternatifleri sunan modelimiz içerisindeki oturakları sayesinde çocuklarınız dilediği oyuncakları alıp, oturarak eğlenceli vakitler geçirecektir. Pencere ve kapılarının açık olması ile siz ebeveynlerin kontrolü altında, istediğiniz an çocuklarınızın güvenliği için kontrol edebilirsiniz. Evlerinizin balkon, bahçe ve teraslarında veya çocuklarınız için ayırmış olduğunuz oyun alanlarında, restoran ve cafelerin çocuklar için tahsis edilmiş bölümlerinde, anaokullarında sıklıkla tercih edilir. Dayanıklı, güvenli ve kolay kurulumu ile rahat bir şekilde montaj yapılır. Çocuklarınızın iletişim ve sosyal becerilerini geliştirebileceği bir ürün olan MAVİ SARI PLASTİK OYUN EVİ, yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE)’den üretilmiştir. 120 cm uzunluğunda, 106 cm eninde ve 90 cm derinliğine sahip olan ürünümüz 2 yıl garantilidir. İstediğiniz renk seçeneğini tercih edip tek tıkla tercih edebilirsiniz. Ambalajlı streçlere sarılarak muhafaza edilen modelimiz, stoklu ürünler için 24 saat, özel renklerde istenilmesi durumunda 7 gün içinde hazırlanıp, sizlere ulaştırılır. Daha fazla bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile temasa geçebilir veya ürün bilgi formunu doldurarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Model Tanımı:
OYUN PARKI PLASTİK MODÜLLER Plastik mavi oyun evi
Ürün özellikleri ve teslimat bilgileri
İÇERİK Yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE)'den üretilmektedir.
RENK SEÇENEKLERİ Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
PAKETLEME BİÇİMİ Jilatin streçlere sarılarak muhafaza ediliir.
HAZIRLAMA SÜRESİ Stoklu ürünler için 24 saat, Özel renkte retim istenilenmesi durumunda 7 gündür.