Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

OYN SB 6010 KARE OYUN HAVUZU

Kare plastik oyun havuzu (Topsuz)

OYN SB 6010 KARE OYUN HAVUZU Ücretsiz Kargo

Fiyat Sorunuz...
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 0,00 TL
KDV Dahil 0,00 TL
*

KARE PLASTİK OYUN HAVUZU ( TOPLAR HARİÇTİR)

Plastik kare oyun havuzu

Açık ve kapalı mekanlarda kullanıma uygun, isteğe göre plastik havuz topları ile doldurulabilir, güvenli ve kolay kurulabilen tasarımı ile çocuklarınızın arkadaşları ile eğlenceli vakit  geçirebileceği bir alan yaratılabilen bir üründür. Çocuk sağlığına uygun ham madde ile üretilir. %100 Türk malıdır.

 

Kurumsal firmalara indirimli toptan satışlımız mevcuttur.

Evde çocukların rahatlıkla oynayabileceği alanlar oluşturulmalıdır.
Çocuklarınızın daha sağlıkla büyümesi için onlara hem güvenli hem de eğleneceği oyun alanları sunulmalıdır.
Plastik kare çocuk oyun havuzu kırmızı, yeşil, mavi ve sarı renklerinde oluşmakta olup, top havuzu her çocuğun bir kerede olsa girip oynamak istediği bir şeydir. Çocuklarınızın yüzlerindeki gülümsemeyi ve onların keyifli dakikalarına şahit olmak için bizi tercih ettiğinize asla pişman olmayacaksınız.
Plastik kare çocuk oyun havuzu, güvenli ve kolay kurulabilen tasarımı ile yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE)’den üretilmektedir.
Çocuk sağlığına uygun olarak üretilip, % 100 Türk malıdır. 51 cm yüksekliğinde ve 136 cm genişliğinde olan modelimiz hem açık hem de kapalı alanlarda kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.
Çocuklarınızın sevdiği arkadaşlarıyla keyifli dakikalar geçirip gülücükler saçacağı modelimiz, 500 adet, 85 mm toptan oluşmaktadır.
Teknoloji çağında olduğumuz bu dönemde, karar verdiğiniz an online olarak tek tıkla sipariş verebilirsiniz. 2 yıl garantili olan modelimiz, ambalajlı streçlere sarılarak muhafaza edilir.
Siz sipariş verdikten sonra stoklu ürünler için 24 saat, özel renklerde istenilmesi durumunda 7 gün içinde hazırlanıp, sizlere ulaştırılır.
Daha fazla bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile temasa geçebilir veya ürün bilgi formunu doldurarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Model Tanımı:
 
OYUN PARKI PLASTİK MODÜLLER KARE PLASTİK OYUN HAVUZU + TOPLAR 500 Adet 85 mm
Ürün özellikleri ve teslimat bilgileri
İÇERİK Yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE)'den üretilmektedir.
RENK SEÇENEKLERİ Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
PAKETLEME BİÇİMİ Jelatin streçlere sarılarak muhafaza edilir.
HAZIRLAMA SÜRESİ Stoklu ürünler için 24 saat, 
   
Tel