Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

OYN KH 2010 OYUN EVİ - M

Mavi büyük kaydıraklı plastik ev çocuk için bahçe ev oyun alanları

OYN KH 2010 OYUN EVİ - M Ücretsiz Kargo

Fiyat Sorunuz...
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 0,00 TL
KDV Dahil 0,00 TL
*

Mavi kaydıraklı plastik oyun evi

Plastik çocuk evi

Açık ve kapalı mekanlarda kullanıma uygun, kurulumu oldukça kolay, birden fazla çocuğun beraberce ile   eğlenceli   vakit geçirebileceği, dayanıklı, güvenli, kolay kurulumu

sayesinde rahat bir şekilde montaj yapılabilen, çocukların iletişim ve sosyal becerilerini geliştireceği bir üründür. Çocuk sağlığına uygun ham madde ile üretilir ve %100 Türk malıdır.

 

Günümüzde şehirleşme çok yoğundur ve aileler güvenlik sebebiyle çocuklarını kapı önlerine, parklara tek başına bırakmamaktadır.
Ailelerin hassas olduğu bu konuda yardımınıza biz koşuyoruz.
Çocuklarınıza güzel bir oyun alanı ve kaydırağıyla, yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE)’den üretilen ürünümüzü sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.
Mavi, sarı, leylak ve kırmızı gibi birden fazla renk alternatiflerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz. Hem açık hem de kapalı alanlarda kullanılabilen MAVİ OYUN EVİ, birden fazla çocuğun oynamasına müsaittir. Dayanıklı, güvenli ve kolay kurulumu ile rahat bir şekilde montajı yapılır.
Çocukların motor ve iletişim becerilerini geliştirip, duyu bütünleme sürecini destekler. 160 cm uzunluğuna sahip olan modelimiz 2 yıl garantilidir. Ambalajlı streçlere sarılarak muhafaza edilen modelimiz, stoklu ürünler için 24 saat, özel renklerde istenilmesi durumunda 7 gün içinde hazırlanıp, sizlere ulaştırılır.
Daha fazla bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile temasa geçebilir veya ürün bilgi formunu doldurarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Model Tanımı:
OYUN PARKI PLASTİK MODÜLLER Mavi kaydıraklı plastik oyun evi
Ürün özellikleri ve teslimat bilgileri
İÇERİK Yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE)'den üretilmektedir.
RENK SEÇENEKLERİ Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
PAKETLEME BİÇİMİ Jelatin streçlere sarılarak muhafaza edilir.
HAZIRLAMA SÜRESİ Stoklu ürünler için 24 saat, 
   
Tel