Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

OYN KS 9060A KAYDIRAK SALINCAK

Potalı kaydıraklı salıncak Ayı Yogi çocuk için bahçe ev oyun alanları

OYN KS 9060A KAYDIRAK SALINCAK Ücretsiz Kargo

Fiyat Sorunuz...
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 0,00 TL
KDV Dahil 0,00 TL
*

PLASTİK KAYDIRAK + SALINCAK

Plastik salıncaklı çocuk seti

Açık ve kapalı mekanlarda kullanıma uygun, kurulumu oldukça kolay, yan korumalıklar sayesinde çocuğunuzun kaydırağa güvenle çıkabilmesi için özenle tasarlanmış, kaydırak ve kaydıraklı salıncak olarak 2 farklı şekilde kullanılabilen çocukların arkadaşları be hatta aileleri ile eğlenceli vakit geçirebileceği bir üründür. Çocuk sağlığına uygun hammadde ile üretilir ve %100 Türk malıdır.

İyi tasarlanmış çocuk oyun alanları birçok yönden yarar sağlar.
Çocuk orada vücudunu kullanmayı, tehlikeyi tanımayı ve korkuları ile başa çıkmayı öğrenir. İşbirliği ve dayanışma duygusu gelişerek çevresine karşı daha girişken olur.
Konsantrasyon yeteneği ve yaratıcılık gücü artar. Tüm bu söylenilenleri göz önüne alarak tasarladığımız, KAYDIRAK modeli, yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE)’den üretilmiştir.
Çocuk sağlığına uygun olarak üretilip, % 100 Türk malı olan modelimizi, evlerinizin teras veya bahçelerinde, restoran ve cafelerin çocuklar için tahsis edilmiş bölümlerinde, anaokullarında, hastanelerin çocuk bölümlerinde veya istediğiniz her alanda tercih edebilirsiniz.
Ayı yogi salıncaklı plastik çocuk kaydırağı yeşil ve kırmızı renk bütünlüğüyle herkesin dikkatlerini çekmeyi başarır.
Hem açık hem de kapalı alanlarda kullanılabilen modelimizi, evlerinizin balkon veya teraslarında, çocuklarınız için ayırmış olduğunuz oyun alanlarında, restoran ve cafelerin çocuklar için tahsis edilmiş bölümlerinde, anaokullarında, hastanelerin çocuk bölümlerinde gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
Kurulumu oldukça kolay olan modelimiz, yan korumalıkları sayesinde çocuğunuzun kaydırağa güvenle çıkabilmesi için özenle tasarlanmıştır.
Karar verdiğiniz an online olarak tek tıkla sipariş verebilirsiniz.
2 yıl garantili olan modelimiz, ambalajlı streçlere sarılarak muhafaza edilir.
Siz sipariş verdikten sonra stoklu ürünler için 24 saat, özel renklerde istenilmesi durumunda 7 gün içinde hazırlanıp, sizlere ulaştırılır.
Daha fazla bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile temasa geçebilir veya ürün bilgi formunu doldurarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Model Tanımı:
OYUN PARKI PLASTİK MODÜLLER PLASTİK KAYKAY + SALINCAK
Ürün özellikleri ve teslimat bilgileri
İÇERİK Yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE)'den üretilmektedir.
RENK SEÇENEKLERİ Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
PAKETLEME BİÇİMİ Jelatin streçlere sarılarak muhafaza edilir.
HAZIRLAMA SÜRESİ Stoklu ürünler için 24 saat, 
   
Tel