Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

OYN RG 6030 OYUN HAVUZU

Yuvarlak plastik oyun havuzu çocuk için bahçe ev oyun alanları

OYN RG 6030 OYUN HAVUZU Ücretsiz Kargo

Fiyat Sorunuz...
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 0,00 TL
KDV Dahil 0,00 TL
*

YUVARLAK PLASTİK OYUN ALANI -  YUVARLAK

Plastik yuvarlak oyun havuzu

Açık ve kapalı mekanlarda kullanıma uygun, isteğe göre plastik havuz veya SL 2000 kod numaralı kaydırağımız eklenebilen güvenli ve kolay kurulabilen tasarımı ile çocuklarınızın arkadaşları ile eğlenceli vakit geçirebilecekleri  bir alan yaratabilen bir üründür. Çocuk sağlığına uygun ham madde ile üretilir ve %100 Türk Malıdır.

 

Kurumsal firmalara indirimli toptan satışlımız mevcuttur.

Aileler çocuklarını parka götürmenin yanında, eğer uygun bir evleri, bahçeleri veya balkonları varsa buraları yuvarlak plastik çocuk oyun alanı, modeli ile oyun alanlarına çevirebilir.
Çok amaçlı kullanılabilen oyun alanı vidalarından kolayca sökülüp resimlerde de görmüş olduğunuz gibi şekillere bürünüyor.
Hem açık hem de kapalı alanlarda kullanılmaya uygun olup, yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE)’den üretilmektedir.
Çocuk sağlığına uygun olarak üretilip, % 100 Türk malıdır. Çocuklarınızın fiziksel aktivitelerinde en iyi yardımcıları, reflekslerinin kuvvetlenmesini sağlayan, denge ve koordinasyon becerilerinin gelişmesine katkıda bulunan ve çocuklarınızın arkadaşlarıyla, hatta aileleriyle eğlenceli vakitler geçirebileceği bir üründür. İçerisine istediği oyuncakları koyup arkadaşlarıyla istediği oyunları oynayabileceği bir alan sunan modelimize sahip olduğunuza asla pişman olmayacaksınız.
Evlerinizin, balkon veya teraslarında, çocuklarınız için ayırmış olduğunuz oyun alanlarında, restoran ve kafelerin çocuklar için tahsis edilmiş bölümlerinde, anaokullarında, hastanelerin çocuk bölümlerinde gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
Ambalajlı streçlere sarılarak muhafaza edilir.
Siz sipariş verdikten sonra stoklu ürünler için 24 saat, özel renklerde istenilmesi durumunda 7 gün içinde hazırlanıp, sizlere ulaştırılır.
Daha fazla bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile temasa geçebilir veya ürün bilgi formunu doldurarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Model Tanımı:
OYUN PARKI PLASTİK MODÜLLER YUVARLAK PLASTİK OYUN ALANI
Ürün özellikleri ve teslimat bilgileri
İÇERİK Yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE)'den üretilmektedir.
RENK SEÇENEKLERİ Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
PAKETLEME BİÇİMİ Jelatin streçlere sarılarak muhafaza edilir.
HAZIRLAMA SÜRESİ Stoklu ürünler için 24 saat, 
   
Tel