Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

OYN RB 6000 OYUN HAVUZU

Kaydıraklı plastik çocuk oyun havuzu (Topsuz)

OYN RB 6000 OYUN HAVUZU Ücretsiz Kargo

Fiyat Sorunuz...
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 0,00 TL
KDV Dahil 0,00 TL
*

PLASTİK YUVARLAK OYUN HAVUZU - (Toplar kaydırak hariçtir)

Oyun havuzu

 

Taşınması ve kurulumu oldukça kolay 3 renkte 6 parça çitten oluşan, özel aktiviteler için parça adeti arttırılabilen, isteğe göre plastik havuz topları ile de doldurulabilen, gövdelerin altında takılan bağlantı ayağı ile birlikte farklı açılarda  ve şekillerde kurulabilen, çocukların arkadaşları ile eğlenceli vakit geçirebileceği bir üründür. Çocuk sağlığına uygun hammadde ile üretilir ve %100 Türk Malıdır.

 

Kurumsal firmalara indirimli toptan satışlımız mevcuttur.

Tüm ebeveynler çocuklarının oyun alanlarının güvenli olmasına dikkat eder.
Çocuklarını parklara götürür ama yine de düşüp bir şey olacak diye endişe duyar.
Çocuğunuzun arkadaşlarıyla bir araya gelip keyifli dakikalar geçirmesi için ürettiğimiz modelimiz hem açık hemze kapalı alanlarda kullanılmaya uygun olup evlerinizde çocuklar için ayırdığınız mekanlarda çocuğunuzun gözünüzün önünde hem oynayıp hem de mutluluğuna şahit olacaksınız.
Yuvarlak plastik balon konulan, kaydıraklı plastik çocuk oyun havuzu kırmızı, yeşil, sarı renk bütünlüğüyle çocuklara cıvıl, cıvıl bir dünya vadediyor.
Güvenli ve kolay kurulabilen tasarımı ile yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE)’den üretilmektedir.
Dilerseniz farklı renk seçeneklerinin de olduğu modelimizi, evlerinizin teras veya bahçelerinde, alışveriş merkezlerinde, restoran ve cafelerin çocuklar için tahsis edilmiş bölümlerinde, anaokullarında, hastanelerin çocuk bölümlerinde gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Çocuk sağlığına uygun olarak üretilip, % 100 Türk malıdır.
3 renkte 6 parça çitten oluşan, özel aktiviteler için parça arttırılabilen, gövdesinin altında takılan bağlantı ayağı ile birlikte farklı açılarda ve şekillerde konumlandırılabilir.
Karar verdiğiniz an online olarak tek tıkla sipariş verebilirsiniz. 2 yıl garantili olan modelimiz, ambalajlı streçlere sarılarak muhafaza edilir.
Siz sipariş verdikten sonra stoklu ürünler için 24 saat, özel renklerde istenilmesi durumunda 7 gün içinde hazırlanıp, sizlere ulaştırılır.
Daha fazla bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile temasa geçebilir veya ürün bilgi formunu doldurarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Model Tanımı:
 
OYUN PARKI PLASTİK MODÜLLER PLASTİK YUVARLAK OYUN HAVUZU
Ürün özellikleri ve teslimat bilgileri
İÇERİK Yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE)'den üretilmektedir. Oyun Alanı , kaydırak ve 500 Adet 85 mm Top
RENK SEÇENEKLERİ Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
PAKETLEME BİÇİMİ Jelatin streçlere sarılarak muhafaza edilir.
HAZIRLAMA SÜRESİ Stoklu ürünler için 24 saat, 
   
Tel