Ürünler  
ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Ahşap salıncak

3 kişilik | 2 Kişilik ve Tek kişilik ithal ahşap salıncak modelleri indirimli fiyatlar taksit avantajı

Kategoriler Ahşap Bahçe Mob Ahşap salıncak kategorilerinde 3 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3 

AHŞAP SALINCAK

■ Fırınlanmış kayın ağacında Avrupa ülkelerinde ürettirdiğimiz ahşap salıncak modelleri üçlü, ikili ve tek kişi kullanımlı olarak üç ebatta bulunur.
■ İki ve üç kişilikli ahşap salıncak modellerimizde kullandığımız kumaşlar leke tutmaz özellikli su itici özeliği olan ithal akrilik kumaşlardır.
■ Tek kişilikli ahşap salıncak modelimizde kullandığımız yardımcı malzeme %100 pamuk iplikten el makrome tarzı el işçilikli tamamı örgülü malzemedir.
■ Ahşap salıncak modellerimiz sezon içerisinde genellikle stoklarımızda bulunmaz istek üzerine kumaşları istenilen renkte üretilir ve yaklaşık 3 haftada teslimatı yapılır.
■ De-monteli şekilde paketlerde bulunan ahşap salıncak modellerimiz alıcıları tarafından kurulur, kampanya döneminde İstanbul içi ücretsiz nakliye ve kurulum hizmeti vermekteyiz.
Ahşap salıncak modelleri

Bahçe mobilyalarının son senelerde en çok talep görenlerinden olan ahşap salıncak modelleri açık havada, yaz kış fark etmeden dört mevsimin iklim şartlarına dayanacak şekilde üretilmiştir. Fırınlanmış kayın ağacı sayesinde son derece dayanıklı bir yapıya sahip olan ahşap salıncaklar dış mekânlarda şık bir görsellik oluştururken bu şıklığın da en konforlu şekilde kullanılmasını sağlar.

Ticari işletmelerin mekâna şık olduğu kadar konforlu bir dokunuş da yapmak için sıkça kullandığı ahşap salıncak modelleri, popülerliği her yıl biraz daha artarak yaşam alanlarında da kullanılmaya başlandı. Teras, hobi bahçesi ve balkonlarda rahatlığı beğeni toplayan bir görsellikle buluşturan bu salıncaklar her yaştan kullanıcıya keyifli saatler geçirmeyi vaat ediyor. Ahşap salıncak modelleri kadar ilgi gören bir diğer popüler dış mekân mobilyası olan gondol hamaklar ise açık havada zaman geçirmeyi başlı başına bir keyif haline dönüştürüyor. Gondol hamak modelleri özel tasarım ürünlerimiz olarak zorlu iklim koşullarından etkilenmeyen, su bazlı boya ve cila kaplamalı kayın yüzeylere sahiptir.

Açık havada geçirdiğiniz zamana değer katan ahşap salıncak ve hamak modellerimiz sayesinde dışarda vakit geçirmek için konforunuzdan ödün verme zorunluluğundan kurtuluyorsunuz. Her yaştan ve konfor ihtiyacından kullanıcıya rahatlık sunan salıncak ve hamak modelleri %100 doğal malzemeli olduğu için tüm dekorasyon stilleriyle birebir uyum sağlayabilir yani her çağın modasını kolayca yakalayabilir.


Akbrella bahçe mobilyası modelleri & bahçe şemsiyesi online satışı.