Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Ahşap salıncak

Kategoriler Bahçe Mobilyaları Ahşap salıncak kategorilerinde 12 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:12 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:12 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ahşap Salıncak

Bahçe mobilyalarının son senelerde en çok talep görenlerinden olan ahşap salıncak modelleri açık havada, yaz kış fark etmeden dört mevsimin iklim şartlarına dayanacak şekilde üretilmiştir. Fırınlanmış kayın ağacı sayesinde son derece dayanıklı bir yapıya sahip olan ahşap salıncaklar dış mekanlarda şık bir görsellik oluştururken bu şıklığın da en konforlu şekilde kullanılmasını sağlar.

Ticari işletmelerin mekana şık olduğu kadar konforlu bir dokunuş da yapmak için sıkça kullandığı ahşap salıncak modelleri, popülerliği her yıl biraz daha artarak yaşam alanlarında da kullanılmaya başlandı. Teras, hobi bahçesi ve balkonlarda rahatlığı beğeni toplayan bir görsellikle buluşturan bu salıncaklar her yaştan kullanıcıya keyifli saatler geçirmeyi vaat ediyor. Ahşap salıncak modelleri kadar ilgi gören bir diğer popüler dış mekan mobilyası olan gondol hamaklar ise açık havada zaman geçirmeyi başlı başına bir keyif haline dönüştürüyor. Gondol hamak modelleri özel tasarım ürünlerimiz olarak zorlu iklim koşullarından etkilenmeyen, su bazlı boya ve cila kaplamalı kayın yüzeylere sahiptir.

Açık havada geçirdiğiniz zamana değer katan ahşap salıncak ve hamak modellerimiz sayesinde dışarıda vakit geçirmek için konforunuzdan ödün verme zorunluluğundan kurtuluyorsunuz. Her yaştan ve konfor ihtiyacından kullanıcıya rahatlık sunan salıncak ve hamak modelleri %100 doğal malzemeli olduğu için tüm dekorasyon stilleriyle birebir uyum sağlayabilir yani her çağın modasını kolayca yakalayabilir.


Bahçe Salıncağı

■ Fırınlanmış kayın ağacında Avrupa ülkelerinde üretimini yaptırdığımız salınacak modelleri üçlü, ikili ve tek kişi kullanımlı olarak üç ebatta bulunur.
■ İki ve üç kişilikli ahşap salıncak modellerimizde kullandığımız kumaşlar leke tutmaz özellikli su itici özeliği olan ithal akrilik kumaşlar dır.
■ Tek kişilikli ahşap salıncak modelimizde kullandığımız yardımcı malzeme %100 pamuk iplikten el makrome tarzı el işçilikli tamamı örgülü malzemedir.
■ Ahşap bahçe salıncağı modellerimiz sezon içerisinde genellikle stoklarımızda bulunmaz istek üzerine kumaşları istenilen renkte üretilir ve yaklaşık 3 haftada teslimatı yapılır.
■ De-monteli şekilde paketlerde bulunan ahşap salıncak modellerimiz alıcıları tarafından kurulur, kampanya döneminde İstanbul içi ücretsiz nakliye ve kurulum hizmeti vermekteyiz.

Akbrella Kampanya