Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Çocuk & Oyuncak

Yakında yeni ürünler

Kategoriler Çocuk & Oyuncak kategorilerinde 124 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/4  Ürün Sayısı:124 
 
  Sayfa:1/4  Ürün Sayısı:124 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Plastik Çocuk Oyun Alanları ve Oyuncakları

Kreşler ve anaokulları, 2-6 yaş aralığındaki çocukların zeka gelişimlerine katkıda bulunmak ve spor aktiviteleri yapmaları için neşeli zaman geçirebilecekleri ortamlar yaratmak için özen göstermelidir. Bunu yaparken, çocukların fiziksel gelişimlerini de dikkate almak gerekir. Plastik oyuncak ve oyun alanlarının tasarımı, çocukların motor becerilerini geliştirmeleri için oldukça önemlidir.
2-6 yaş arası çocuklara yönelik, iç mekanlarda farklı renklerde ve şekillerde tasarlanmış plastik toplarla dolu zıplama havuzları, tek kişilik veya çiftli kaydıraklar, oyun evleri, salıncaklar, oyun çitleri, bahçıvan oyun gereçleri, motorsuz binek çocuk arabaları, kız çocukları için ev ortamı salon, yatak odası, banyo ve mutfak oyun setleri, Barbi bebekler gibi oldukça geniş bir oyun sahası oluşturmak mümkündür. Böylece çocuklar hayal güçlerini kullanarak farklı oyunlar oynayabilir ve keyifli vakit geçirebilirler.
Dış mekanlarda ise park ve bahçelerde kaydıraklar, salıncaklar, scooter spor aktivite oyun araçları, küçük akülü binek oyuncak arabalar, tırmanma oyun kuleleri gibi birçok plastik oyun gereci ile çocukların eğlenceli vakit geçirmeleri sağlanabilir. Ayrıca, ürün çeşitliliğimiz sayesinde, çocuklar farklı aktivitelerle tanışarak gelişimlerine katkıda bulunabilirler.
Ürünlerimiz, uluslararası standartlara uygun olarak üretilmektedir ve çocuk sağlığına uygun belgelerle donatılmıştır. ISO belgeli, tamamı yerli üretim olan oyun alanları ve plastik çocuk oyuncakları ürünlerimizde çocuklarınızın güvenliği için gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Tel