Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Eko güneş şemsiyesi

Kategoriler Bahçe Şemsiyesi Eko güneş şemsiyesi kategorilerinde 29 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:29 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:29 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ürün bilgileri

 

EKONOMİK GÜNEŞ ŞEMSİYELERİ

Güneş şemsiyesi

 Güneşin tadına varılmak adına iple çekilen mevsimdir yaz mevsimi ve müşterilerin gözünden bakmayı denersek işletmelere adımımızı attığımız anda ulaşmak istediğimiz yerdir teras kısmı. Sitemizin bu bölümünde siz mekân sahiplerini memnun etmek adına terasların vazgeçilmezi olan şemsiyelerimizden en uygun ve en ekonomik bunun yanında da oldukça kullanışlı olan ipli şemsiye modellerimizi incelemeye sunuyoruz. İddia ediyoruz yazı iple çeken müşteriniz gibi siz işletme sahipleri de bu şemsiye modelimize kavuşmayı iple çekeceksiniz.
 En düşük maliyete sahip olan ipli güneş şemsiye modelimiz Bilhassa havuz ve deniz kenarlarında bar ve cafe şemsiyesi olarak kullanılan bir modeldir. Ayrıca işletme sahiplerinin haricinde yazlıkçılar tarafından site ve müstakil evlerde de sıkça kullanılan ürünümüz, 200x200 ölçülere sahip ekonomik modellerden daha geniş bir alanı gölgelik haline getiren 400x400 yüzey alanına sahiptir. Her alana ve dekora uyum sağlayan krem rengi olarak stokta hazır bekleyen ürünümüz, cazip fiyatlarıyla sitemizin bu bölümünde size ulaşmayı bekliyor. Siz de işletmeleriniz için en uygun ve ekonomik ürüne sahip olmak istiyor ve ya müstakil eviniz, teraslarınız için oldukça kullanışlı bir ürün satın almak istiyorsanız ipli güneş şemsiyesi modellerimize bir göz atmanızı öneririz.

 

- İpli sistem şemsiyelerimizde kullandığımız kumaşlar 170 gr/m2 ağırlığında polyester kumaşlardır.
- Polyester kumaşların akrilk kumaş gibi ısı geçirmemezlik ve yağmur suyu geçirmemezlik özelliği yoktur.
- Ekonomik çözüm olarak tercih edilen ipli şemsiye modellerimiz daha çok havuz kenarları ve yazlıklarda tercih ediliyor.
- Yuvarlak formdaki ipli şemsiyelerimiz 300 çap ile 500 çap arasındadır, kare formdaki ipli şemsiye ölçüleri 200x200 cm ile 400x400cm arasındadır.
- İpli sisteemli şemsiye modellerinden genellikle krem renkli olanlar stokumuzda hazır bulunur.

İPLİ SİSTEM ŞEMSİYELER

Ticari işletmesinin açık alandaki ihtiyaçlarına mümkün olduğunca ekonomik çözümler getirmek isteyen işletmelerin seçimi olan ipli sistem şemsiye modellerimiz ısı ve su geçirmezlik gibi özelliklere sahip olmasa da en düşük maliyetli seçenek olarak avantajlıdır. Dış mekânda güneş ışınlarından nispeten korunaklı oturma alanları oluşturmak için rahatlıkla kullanılabilecek ipli şemsiye çeşitlerimizde 170 gram/mt² polyester kumaş kullanıyoruz. 
Polyester kumaş ile üretilen güneş şemsiyesi modelleri, akrilik kumaş kullanılan daha kaliteli tasarımlar gibi su geçirmezlik veya şemsiye altı bölümün serin kalması gibi kullanım konforu sunan özelliklerine sahip değildir. Bilhassa havuz ve deniz kenarlarında bar ve kafe şemsiyesi olarak kullanılan bu modeller, yazlıkçılar tarafından site ve müstakil evlerde de sıkça kullanılmaktadır. 200x200 ölçülere sahip ekonomik modellerden daha geniş bir alanı gölgelik haline getiren 400x400 yüzey alanına sahip modellere kadar ipli şemsiye çeşitlerimiz arasında her ihtiyaca uygun ekonomik ürünler bulunuyor. 
İpli şemsiye modellerinden özellikle krem renkli ürünler stoklarımızda bulunduğu için genellikle bu ürünlerin siparişleri aynı gün kargoya verilir. Sipariş ettiğiniz ipli şemsiyeler stoklarımızda bulunmasa dahi üretim ve teslimat en fazla birkaç gün sürer. Bu ekonomik iplik sistem şemsiyelerimizde de hava sirkülasyonu sağlayan, şemsiyenin daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olan rüzgâr bacaları bulunmaktadır.
 

Akbrella Kampanya