Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

İpli güneş şemsiyesi

Kategoriler Bahçe Şemsiyesi İpli güneş şemsiyesi kategorilerinde 12 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:12 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:12 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

EKONOMİK GÜNEŞ ŞEMSİYESİ
Güneş şemsiyesi - İpli sistem şemsiyelerimizde kullandığımız kumaşlar 170 gr/m2 ağırlığında polyester kumaşlardır.
- Polyester kumaşların akrilk kumaş gibi ısı geçirmemezlik ve yağmur suyu geçirmemezlik özelliği yoktur.
- Ekonomik çözüm olarak tercih edilen ipli şemsiye modellerimiz daha çok havuz kenarları ve yazlıklarda tercih ediliyor.
- Yuvarlak formdaki ipli şemsiyelerimiz 300 çap ile 500 çap arasındadır, kare formdaki ipli şemsiye ölçüleri 200x200 cm ile 400x400cm arasındadır.
- İpli sisteemli şemsiye modellerinden genellikle krem renkli olanlar stokumuzda hazır bulunur.

UCUZ BAHÇE ŞEMSİYESİ

Ticari işletmesinin açık alandaki ihtiyaçlarına mümkün olduğunca ekonomik çözümler getirmek isteyen işletmelerin seçimi olan ipli sistem şemsiye modellerimiz ısı ve su geçirmezlik gibi özelliklere sahip olmasa da en düşük maliyetli seçenek olarak avantajlıdır. Dış mekânda güneş ışınlarından nispeten korunaklı oturma alanları oluşturmak için rahatlıkla kullanılabilecek ipli şemsiye çeşitlerimizde 170 gram/mt² polyester kumaş kullanıyoruz. 
Polyester kumaş ile üretilen güneş şemsiyesi modelleri, akrilik kumaş kullanılan daha kaliteli tasarımlar gibi su geçirmezlik veya şemsiye altı bölümün serin kalması gibi kullanım konforu sunan özelliklerine sahip değildir. Bilhassa havuz ve deniz kenarlarında bar ve kafe şemsiyesi olarak kullanılan bu modeller, yazlıkçılar tarafından site ve müstakil evlerde de sıkça kullanılmaktadır. 200x200 ölçülere sahip ekonomik modellerden daha geniş bir alanı gölgelik haline getiren 400x400 yüzey alanına sahip modellere kadar ipli şemsiye çeşitlerimiz arasında her ihtiyaca uygun ekonomik ürünler bulunuyor. 
İpli şemsiye modellerinden özellikle krem renkli ürünler stoklarımızda bulunduğu için genellikle bu ürünlerin siparişleri aynı gün kargoya verilir. Sipariş ettiğiniz ipli şemsiyeler stoklarımızda bulunmasa dahi üretim ve teslimat en fazla birkaç gün sürer. Bu ekonomik iplik sistem şemsiyelerimizde de hava sirkülasyonu sağlayan, şemsiyenin daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olan rüzgâr bacaları bulunmaktadır.  

Akbrella Kampanya