Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Plastik bank

Kategoriler Plastik mobilyalar Plastik bank kategorilerinde 0 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
 
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

PLASTİK BANKLAR
■ Bu bölümdeki plastik bank modelleri 1.sınıf polipropilen plastikten üretilmiş olup minimum satış miktarı 4 adettir, 4 adetlik fiyat kupürüne KDV dahil edilmiştir.
■ Plastik banklarda kullanılan ham madde yumuşak ve esnektir, yüksek bir darbe dışında kırılma pek görülmemiştir, ürün sıfır derecenin altında ısıya maruz bırakıldığında üründe kırılma oranı artar.
■ Fiyat kupüründe ürün sayısı arttıkça fiyatlarda belli oranda indirim uygulanmıştır,
■ Buradaki plastik banklar genellikle stoklarımızda hazır bulunur sipariş durumunda 24 saat içerisinde kargo veya ambar şirketlerine teslim edilir.

PLASTİK BANK Şık görünümü ve sunduğu rahatlıkla dış mekânda her tür dekorasyon konseptinde kullanılabilecek kalitedeki plastik banklar işlevsel kullanımı görsel şıklıkla buluşturuyor. Plastik bank kataloğumuzdaki ürünlerin büyük bölümü 1. Sınıf plastik malzemeden imal edilmiş olup, bu ürünler içinde 2. Sınıf Eko sınıfı plastik bank modelleri de bulunmaktadır. Farklı renk seçeneklerine sahip plastik bank modellerinin bulunduğu kataloğumuzdan minimum sipariş adediyse dörttür.
Yumuşak malzemesiyle daha konforlu kullanım sağlayan ve plastik üretim malzemesinin dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanılabilen plastik banklar metal veya ahşap malzemeli ürünlere göre birçok kullanım avantajına sahiptir. Oldukça dayanıklı olan plastik bank modelleri kışın en sert hava şartlarını açık havada, herhangi bir koruma olmadan geçirmesine karşın yaz geldiğinde hortumla su tutarak yıkandığında ilk günkü görünümünü geri kazanır.
Güneş ışınlarına doğrudan maruz kalmadığında renklerinde herhangi bir solma olmayan plastik bank modellerimizden sipariş ettiğinizde şayet ürün stoklarımızda mevcutsa aynı gün içinde kargo işlemlerini tamamlıyoruz. Aynı gün içinde kargoya verilen plastik bankların size ulaşması ise kargo şirketine bağlı olarak birkaç günü bulmaktadır. Minimum 4 adet sipariş imkânı sunulan katalog ürünlerimiz, sipariş miktarı arttıkça daha da ucuzlamaktadır. Toplu alımlarda uyguladığımız indirim oranlarıyla ilgili daha fazla bilgi için telefon açmanız yeterli.
Tel