Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Plastik oyun parkı

Kapalı ve açık alanlar için çocuk oyun alanları ürünleri kaydırak, salıncak, oyun havuzu, çocuk evi çeşitleri indirimli fiyatlar online satışı

Kategoriler Çocuk & Oyuncak Plastik oyun parkı kategorilerinde 0 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
 
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

PLASTİK EV
Çocuklarınız için ev ortamında, çocuk oyun parkı, ve kreşlerde sadece küçük bir alan ayırarak renkli CE belgeli plastik çocuk oyun evi modellerimizden birini alıp çok basit kurulan evi kendinizde kurabilirsiniz.
Koli paket içerisinde de-monte şeklinde bulunan renkli plastik ev modellerimizin taşınması oldukça rahat ve alan kaplaması da oldukça azdır, Bonus kredi kartınızla 4 taksitte vade farkı ödemeden plastik evlerden birine sahip olabilirsiniz.

PLASTİK SALINCAK
4 farklı modelde bulunan plastik salıncaklarımız çocukların güzel vakit geçirmeleri için oldukça renkli ve güvenli bir üründür, koli paketler içerisinde de-monte olarak muhafaza edilen plastik salıncak modellerimizin kurulumu oldukça basittir.

PLASTİK KAYDIRAK
Renkli 4 farklı tasarımı olan plastik kaydırak modellerimiz çocukların enerjisini atacak kullanışlı güvenli yegane oyun parçalarından biridir, kurulumu kolay karton paketlerde bulunan bu plastik kaydırak ürünümüzün sevkiyatı da oldukça ekonomiktir.

PLASTİK OYUN HAVUZU
Çocukların zaman geçirecekleri, güvende oynayabilecekleri plastik oyun havuzu modellerimiz kare ve yuvarlak formda renkli bloklar birleştirilerek oluşturulur, koli paketteki bu ürünün kurulumunu çok basit kendiniz yapabilirsiniz.

PLASTİK PUZZLE
Çocukların zeka geliştirici oyuncaklarından biri olan plastik puzle farklı renk seçeneklerinde, farklı puzle sayısına ait bir çok modeli sitemizin bu sayfasında inceleyip online satı alabilirsiniz.

PLASTİK OYUN PARKI ÜRÜNLERİ
Bir uzmana gerek duymadan hazırda paketler içerisinde demonteli hazır halde bulunan bu plastik oyun parkı ürünlerimizi yakından inceleyip Bonus kredi kartınızda 4 ay vade farkı ödemeden alışverişinizi gerçekleştirebilir, bu alanda bulunan plastik oyun parkı ürünlerimizden; kaykay, plastik ev, plastik salıncak, havuz topları, çocuk oyun odaları, oyun çitleri, plastik balonlar, fil, tırtıl, kale, pota , masa, puzele, raf ve saklama kabı gibi plastikten üretilmiş oyun alanları oluşturmak için çeşitli kombinler yapmayı düşünebilirsiniz. CE belgeli bu bölümdeki plastik grup ürünlerimizi kanserojen madde içermediğinden bu alandaki tüm ürünlerimizi güvenle kullanabilir çocuğunuzun sağlığından dolayı da endişeye düşmezsiniz.
Toplu alışverişte indirim talepleriniz için 0212 546 46 58 numaralı hattımızdan destek isteyebilir, nakit ödeme fiyat avantajından da yararlanabilirsiniz.

CE BELGELİ GÜVENLİ OYUNCAKLAR
Kendinize ait müstakil, bahçeli bir eve mi sahipsiniz? Bahçenizin bir kısmını çocuklarınız için küçük bir oyun parkına mı dönüştürmek istiyorsunuz? Ya da çocuklarının odasında güvenilir, dayanıklı aynı zamanda da kullanışı ürünler mi bulundurmak istiyorsunuz? Kesinlikle doğru yerdesiniz. Akbrella olarak sitemizin bu kısmını küçük afacanlar için ayırdık. Çocuklarınızın sizin için değerli olduğunu biliyor ve sizin gözünüzden bakarak ürünler üretmek için büyük çaba gösteriyoruz.
Sitemizin bu bölümünde ulaşabileceğiniz ürünler:
Çocuklarınızın ev ortamında, oyun parklarında ve de kreşlerde rahatlıkla kullanabileceği, kolay kurulan plastik ev modelimiz, bulunduğu her ortamda afacanlar için hoş vakitler yaratacak tekli ve ya bir arada bulunan plastik salıncak ve plastik kaydırak modellerimiz, çocuklarınızın zaman geçirirken güvende olacağı oldukça kullanışlı plastik oyun havuzu, eğlenceli ortamların vazgeçilmezi plastik puzzle ve ister bir arada ister tekli olarak ulaşabileceğiniz daha birçok model olarak sınıflandırıldı. Tüm bu ürünler sadece bir tuş kadar uzağınızda, siz dostlarınızla keyifli sohbetlere dalarken, işiniz ve ya ev uğraşınızla meşgulken gözünüz arkada kalmayacak. Artık çocuklarınızı hem aktif hale getiren hem de siz müşterilerimize oldukça güven veren, kaliteli, dayanıklı ve oldukça kullanışlı Akbrella oyun parkı ürünleri var. Çocuklarınızın mutluluğu, sizin, sizin mutluluğunuz ise bizim mutluluğumuz…
■ Kapalı ve açık ortamda güvenle kullanacağınız bu alandaki plastik oyun parkı ürünleri yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE)-den üretilmektedir.
■ Farklı renk ve farklı model seçenekleriyle, pratik plastik modüllerimizle keyifli oyun parklarını kendiniz kurabilirsiniz.
■ Tüm ürünlerimiz CE belgeli olup çocuk sağlığına uygun plastik karışımlarından üretilmektedir.
■ Ürünlerimiz demonte olup sevkıyatı oldukça pratik ve avantajlıdır.
Tel