Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Plastik oyun parkı ürünleri

Kategoriler Outdoor Ürünler Plastik oyun parkı ürünleri kategorilerinde 73 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:73 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:73 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Plastik ev

Çocuklarınız için ev ortamında, çocuk oyun parkı, ve kreşlerde sadece küçük bir alan ayırarak renkli CE belgeli plastik çocuk oyun evi modellerimizden birini alıp çok basit kurulan evi kendinizde kurabilirsiniz.
Koli paket içerisinde de-monte şeklinde bulunan renkli plastik ev modellerimizin taşınması oldukça rahat ve alan kaplaması da oldukça azdır, Bonus kredi kartınızla 4 taksitte vade farkı ödemeden plastik evlerden birine sahip olabilirsiniz.

 

Plastik salıncak

4 farklı modelde bulunan plastik salıncaklarımız çocukların güzel vakit geçirmeleri için oldukça renkli ve güvenli bir üründür, koli paketler içerisinde de-monte olarak muhafaza edilen plastik salıncak modellerimizin kurulumu oldukça basittir.

 

Plastik kaydırak

Renkli 4 farklı tasarımı olan plastik kaydırak modellerimiz çocukların enerjisini atacak kullanışlı güvenli yegane oyun parçalarından biridir, kurulumu kolay karton paketlerde bulunan bu plastik kaydırak ürünümüzün sevkiyatı da oldukça ekonomiktir.

 

Plastik oyun havuzu

Çocukların zaman geçirecekleri, güvende oynayabilecekleri plastik oyun havuzu modellerimiz kare ve yuvarlak formda renkli bloklar birleştirilerek oluşturulur, koli paketteki bu ürünün kurulumunu çok basit kendiniz yapabilirsiniz.

 

Plastik puzle

Çocukların zeka geliştirici oyuncaklarından biri olan plastik puzle farklı renk seçeneklerinde, farklı puzle sayısına ait bir çok modeli sitemizin bu sayfasında inceleyip online satı alabilirsiniz.


Plastik oyun parkı ürünleri

Bir uzmana gerek duymadan hazırda paketler içerisinde demonteli hazır halde bulunan bu plastik oyun parkı ürünlerimizi yakından inceleyip Bonus kredi kartınızda 4 ay vade farkı ödemeden alışverişinizi gerçekleştirebilir, bu alanda bulunan plastik oyun parkı ürünlerimizden; kaykay, plastik ev, plastik salıncak, havuz topları, çocuk oyun odaları, oyun çitleri, plastik balonlar, fil, tırtıl, kale, pota , masa, puzele, raf ve saklama kabı gibi plastikten üretilmiş oyun alanları oluşturmak için çeşitli kombinler yapmayı düşünebilirsiniz. CE belgeli bu bölümdeki plastik grup ürünlerimizi kanserojen madde içermediğinden bu alandaki tüm ürünlerimizi güvenle kullanabilir çocuğunuzun sağlığından dolayı da endişeye düşmezsiniz.
Toplu alışverişte indirim talepleriniz için 0212 546 46 58 numaralı hattımızdan destek isteyebilir, nakit ödeme fiyat avantajından da yararlanabilirsiniz.


Rengarenk güvenli ürünler

Plastik oyun parkı

■ Kapalı ve açık ortamda güvenle kullanacağınız bu alandaki plastik oyun parkı ürünleri yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE)-den üretilmektedir.
■ Farklı renk ve farklı model seçenekleriyle, pratik plastik modüllerimizle keyifli oyun parklarını kendiniz kurabilirsiniz.
■ Tüm ürünlerimiz CE belgeli olup çocuk sağlığına uygun plastik karışımlarından üretilmektedir.
■ Ürünlerimiz demonte olup sevkıyatı oldukça pratik ve avantajlıdır.

Akbrella Kampanya