ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Plastik oyun parkı

Plastik oyun parkı ürünleri, kaykay, plastik ev, salıncak, havuz topları, çocuk oyun odaları, oyun çitleri balonlar, fil, tırtıl, kale, pota , masa, puzele, raf ve kap çeşitlerini demonteli paket içerisinde indirimli fiyatlara bu platformda satın alabilirsiniz.

Kategoriler Outdoor Ürünler Plastik oyun parkı kategorilerinde 43 adet kayıt bulundu.
1 2
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:43 
 
1 2
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:43 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Plastik oyun parkı ürünleri

■ Kapalı ve açık ortamda güvenle kullanacağınız bu alandaki plastik oyun parkı ürünleri yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE)-den üretilmektedir.
■ Farklı renk ve farklı model seçenekleriyle, pratik plastik modüllerimizle keyifli oyun parklarını kendiniz kurabilirsiniz.
■ Tüm ürünlerimiz CE belgeli olup çocuk sağlığına uygun plastik karışımlarından üretilmektedir.
■ Ürünlerimiz demonte olup sevkıyatı oldukça pratik ve avantajlıdır.

Zengin çeşit fiyat avantajı

Bir uzmana gerek duymadan hazırda paketler içerisinde demonteli hazır halde bulunan bu plastik oyun parkı ürünlerimizi yakından inceleyip Bonus kredi kartınızda 4 ay vade farkı ödemeden alışverişinizi gerçekleştirebilir, bu alanda bulunan plastik oyun parkı ürünlerimizden; kaykay, plastik ev, plastik salıncak, havuz topları, çocuk oyun odaları, oyun çitleri, plastik balonlar, fil, tırtıl, kale, pota , masa, puzele, raf ve saklama kabı gibi plastikten üretilmiş oyun alanları oluşturmak için çeşitli kombinler yapmayı düşünebilirsiniz. CE belgeli bu bölümdeki plastik grup ürünlerimizi kanserojen madde içermediğinden bu alandaki tüm ürünlerimizi güvenle kullanabilir çocuğunuzun sağlığından dolayı da endişeye düşmezsiniz.
Toplu alışverişte indirim talepleriniz için 0212 546 46 58 numaralı hattımızdan destek isteyebilir, nakit ödeme fiyat avantajından da yararlanabilirsiniz.