Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

300X300 MAKSİ BOND İPLİ 60mm

3x3 m. - Ø 60 mm. Alüminyum gövdeli, ipli sistem bahçe şemsiyesi (Taşıyıcı ayak hariçtir)

300X300 MAKSİ BOND İPLİ 60mm Ücretsiz Kargo

Satış Fiyatı 13.399,20 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
       Adet
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 13.399,20 TL
KDV Dahil 13.399,20 TL
*

POLYESTER KUMAŞ RENK SEÇENEKLERİ

 

Polyester kumaş bordo Polyester kumaş kırmızı Polyester kumaş pembe Polyester kumaş kiremit Polyester kumaş turuncu Polyester kumaş kayısı Polyester kumaş koyu yeşil Polyester kumaş çam yeşili
PL 01 PL 02 PL 03 PL 004 PL 05 PL 06 PL 07 PL 08
Polyester kumaş lacivert Polyester kumaş koyu mavi Polyester kumaş mavi Polyester kumaş bebe Polyester kumaş kahve rengi Polyester kumaş bej Polyester kumaş krem Polyester kumaş beyaz
PL 09 PL 10 PL 11 PL 12 PL 13 PL 14 PL 15 PL 16
Polyester kumaş gri Polyester kumaş fıstık yeşili Polyester kumaş mor Polyester kumaş leylak Polyester kumaş fuşya Polyester kumaş sarı Polyester kumaş yeşil  
PL 17 PL 18 PL 19 PL 20 PL 21 PL 22 PL 23  

 

 Su itici apre özellikli 240 gr/m2 reaktif boyalı %100 polyester.

 

SATLER İthal Akrilik Kumaş Renk Seçenekleri (10 yıl solmazlıık garantisi)

Satler KIRMIZI Satler TURUNCU Satler SARI Satler YEŞİL Satler SAX MAVİ Satler KİREMİT Satler BEYAZ Satler LACİVERT
ST 001 ST 002 ST 003 ST 004 ST 006 ST 007 ST 010 ST 011
Satler KOYU KAHVE Satler ŞEFTALİ Satler BEJ Satler KAHVE RENGİ Satler AÇIK GRİ Satler AÇIK GRİ Satler SÜTLÜ KAHVE Satler KREM
ST 016 ST 019 ST 020 ST 022 ST 030 ST 038 ST 062 ST 067
Satler MAVİ Satler BORDO Satler SİYAH Satler KOYU YEŞİL Satler MACENTA Satler KAHVE RRENGİ Satler LACİVERT Satler KAYISI
ST 153 ST 143 ST 154 ST 362 ST 397 ST 398 ST 414 ST 610

 

Satler logo GarantiA sınıfı kumaş

 ! Bu alandaki kumaş renkleri ekranınızın renk ayarı, piksel sayısı ve renk kalitesine göre farklılık gösterebilir.

 

320 gr/m2 İspanyadan ithal akrilik kumaş ısı ve yağmur suyu geçirmez özellikte olup solmaya, çürümeye karşı üretici firma tarafından 10 yıl garanti edilmişti.

Siparişiniz durumunda kumaş kalite ve renk onayı için müşteri temsilcilerimiz sizinle temasa geçecektir.

 

Klasik ipli sistem 50 mm ana borulu şemsiyelere nazaran oldukça güçlü olan bu 60 mm kalınlığındaki şemsiye bu şemsiyelerimizi daha uzun ömürlü kullanma şansına sahipsiniz.
Özellikle rüzgar unsuru güneş şemsiyelerinin yıpranmasında birinci sebeptir, dolayısıyla şemsiyeniz ve kumaşları ne kadar güçlüyle rüzgara karşı o denli mukavemeti olacaktır.
60 mm alüminyum gövdeli bu ipli model şemsiyelerde ithal akrilik veya polyester kumaş tercihinde bulunabilirsiniz, havalandırma baca sistemi siparişinize opsiyon el olarak ilave tercihinde bulunabilirsiniz.
Taşıyıcı ayak olarak ta mermerli ve tekerlekli çelik çerçeve ayak veya yere dübel ile tutturulan sabitleyici çelik ayak tercihinde bulunabilirsiniz.
Cafe ve restoran ortamında kullanmayı düşünen kullanıcılar için logo baskı uygulamasını kumaş saçaklarına yapabiliriz.

Şemsiye üretim alanı

Teknik detaylar​ 

İpli güneş şemsiyesi detay

Bahçe şemsiyesi detay

TR
Bahçenizde,havuz kenarında,cafe veya restaurantlarda kullanabileceğiniz 8 kollu,alüminyumdan üretilmiş kare şekilde şemsiyedir.
Beyaz renkli elektrostatik boya (RAL 9016) veya eloksal kaplamalı olarak üretilen şemsiyenin orta borusu Ø 60 mm.'dir. İskelette bulunan plastik parçalar,tüm dünyada şemsiye üretiminde kullanılan kırılmaya karşı 2 yıl garantili ABS ve POLYAMID Pa6 PRIME hammadde kullanılarak üretilmiştir.
Şemsiyenin rüzgar tahliyesi tepe kısmında bulunan hava kanalları ile veya tercihe göre kule sistemi olarak yapılabildiği için,rüzgarlı havalarda güvenle kullanılabilir.
Şemsiyeyi açmak için orta boru üzerinde bulunan ipi aşağı doğru çekilerek ve şemsiye tam olarak açıldığında emniyet plastiğine ipi sabitlemek yeterlidir. İpi serbest bırakınca kolay bir şekilde kapatılır.
Uygun altlıklar alt bölümde gösterilmiştir.Polyester-Jüt-Plastex veya Akrilik kumaş seçeneği ile sizi yıllarca güneşten koruyabilir.


EN
It is an 8-arm, square umbrella made of aluminum that you can use in your garden, by the pool, in cafes or restaurants.
The middle pipe of the umbrella, which is produced with white electrostatic paint (RAL 9016) or anodized coating, is Ø 60 mm.
Plastic parts in the skeleton, ABS and POLYAMID with 2-year warranty against breakage, which are used in umbrella production all over the world.
It is produced using Pa6 PRIME raw material.
Since the wind evacuation of the umbrella can be done with the air ducts on the top or as a tower system, windy can be used safely in the weather.
To open the umbrella, pull the rope on the middle pipe downwards and when the umbrella is fully opened, the safety plastic
It is enough to fix the rope. When you release the rope, it is easily closed.
Suitable underlays are shown in the lower section. Polyester-Jute-Plastex or Acrylic fabric options can protect you from the sun for years.

Tel