Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

MDS HOLOX KOLTUK SET İROKO

6 Kişilik minderli ve sehpalı modern iroko bahçe balkon oturma seti

MDS HOLOX KOLTUK SET İROKO Ücretsiz Kargo

Fiyat Sorunuz...
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 0,00 TL
KDV Dahil 0,00 TL
*

Holox ahşap koltuk seti

HOLOX KOLTUK SET İROKO

Yaz aylarının en keyifli yanlarından biri, bahçenizin en güzel köşesinde oturup huzurun tadını çıkarmaktır. Bu köşeniz için ihtiyacınız olan, tarzınızı da tamamlayacak bir oturma takımıdır. Holox Oturma Grubu, rahatlığıyla en mutlu anlarınıza eşlik ederken, tasarımıyla da sizi kendine hayran bırakacak.
Holox Oturma Seti, modern ve şık tasarımıyla bahçenize veya balkonunuza farklı bir hava katacak. 6 kişilik minderli ve sehpalı set, sizi ve sevdiklerinizi ağırlamak için ideal. Ürünlerimizde kullandığımız olefin kumaş, güçlü ve hafif yapısı ile rahat bir kullanım sağlar. Ayrıca, aşınmaya, güneş ışınlarına, toprak ve lekelere, kimyasallara, ter, küf, çürüme ve hava şartlarının neden olduğu bozulmalara karşı dayanıklıdır. Hızlı kuruma özelliği ile de dış mekanların vazgeçilmez kurtarıcısıdır.
Holox Koltuk Takımı'nın bakımı oldukça kolaydır. Ürününüzün yüzey düzgünlüğünü ve estetiğini korumak için her yıl 320 zımpara ile ürününüzü zımparaladıktan sonra fırça yardımı ile ürüne tik yağını rahatlıkla uygulayabilirsiniz. İroko ahşabının doğallığı ve büyüleyici etkisi, Holox Oturma Grubu'na benzersiz bir karakter kazandırır.
Holox Oturma Seti, doğanın ve huzurun tadını çıkarmanız için tasarlandı. Ürününüzü mümkünse kapalı, serin ve kuru bir yerde saklayın. Mobilyanız dışarıda saklanıyorsa, su geçirmez bir örtü ile örtmenizi öneririz. Yağmur veya kar yağışından sonra, düz yüzeylerdeki fazla suyu veya karı silin. Yoğuşmayı önlemek için havanın dolaşmasına izin verin.
Holox Oturma Grubu, bahçenize ve yaşam alanınıza değer katmak için tasarlandı. Huzurlu ve keyifli anlarınızda yanınızda olacak bu set, yaz aylarının en güzel yanlarını size yaşatacak.

 

Holoks takım

Yaz mevsiminin en güzel yanlarından biri de bahçenizin en güzel köşesinde oturup huzurun tadına varmak... Bu köşe için ihtiyacınız olan, tarzınızı da tamamlayan Holox Koltuk Takımı.

Doğanın ve huzurun tadını çıkarın

Rahatlığıyla en tatlı anlarınıza eşlik eden Holox Oturma Grubu, tasarımıyla sizi kendine hayran bırakırken, bizlere bambaşka bir oturma deneyimi vadediyor.

 

Olefin Dış Mekan Kumaşı

Ürünlerimizde kullandığımız olefin kumaş; Güçlü ve hafif yapısı ile rahat bir kullanım sağlar. Aşınmaya, güneş ışınlarına, toprak ve lekelere, ayrıca kimyasalların, terin, küfün, çürümenin ve hava şartlarının neden olduğu bozulmalara karşı dayanıklı, hızlı kuruma özelliği ile dış mekanların vazgeçilmez kurtarıcısıdır.

 

Depolama

Mümkünse kapalı, serin ve kuru bir yerde saklayın. Mobilya dışarıda saklanıyorsa, su geçirmez bir örtü ile örtün. Yağmur veya kar yağışından sonra, düz yüzeylerdeki fazla suyu veya karı silin. Yoğuşmayı önlemek için havanın dolaşmasına izin verin.

 

Bakım

 

İroko

Ürününüzün yüzey düzgünlüğünü ve estetiğini ilk günkü gibi koruması için her yıl 320 zımpara ile ürününüzü zımparaladıktan sonra fırça yardımı ile ürüne tik yağını rahatlıkla uygulayabilir ve sonrasında kullanıma devam edebilirsiniz. İroko ahşabının doğallığının büyüleyici etkisi.

Teknik ölçüler

 

 

 

 

                     Ölçüler

 

 

 


Bilgi

Setin parçaları

3 Paket


Karton boyutları

Holox Tekli: 38x98x65
Holox İkili: 38x140x65
Holox Masa: 12x113x73


Bilgi

Özellikler
Üründe kullanılan malzemeBilgi Afrika İroko
Paketleme şekliBilgi Koli içinde balonlu poşete sarılı muhafaza edilmektedir
Takribi teslimat süresiBilgi 4 iş günüBilgi
Boya ve CilaBilgi Dış hava koşullarına uygun su bazlı 1.sınıf ahşap boya ve cila ile güçlendirilmektedir.Bilgi
Kullanım garantisiBilgi 2 yılBilgi
 
Tel