Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Park bahçe aydınlatma

Kategoriler Metal mobilyalar Aydınlatma direkleri kategorilerinde 90 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:2/3  Ürün Sayısı:90 
 
  Sayfa:2/3  Ürün Sayısı:90 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

PARK BAHÇE AYDINLATMA


Bahçe mobilyasında farklılık yaratmakta öncüler arasına girmeyi başararak Akbrella Park bahçe aydınlatmasında sizlere tüm aydınlatma modellerini sunmakta hız kesmeden hizmet vermektedir. Park bahçe aydınlatması aradığınız tüm yol aydınlatması,çim aydınlatma armatürü,duvar set üstü ve duvara monte edebileceğiniz modelleri ile kombinelere yaratabilmeniz için seri olarak üretilmektedir. Parkların ve bahçelerin olmazsa olmazı aydınlatma direkleri klasik
modeller dışında varak işlemeli ve Osmanlı motifleri ile tüm zamanlara uyum sağlamaktadır. Bahçe mobilyasında seçeceğiniz mobilyanıza göre klasik ve modern contry model aplikler sizlere uygun fiyat garantisi ile ulaştırılmaktadır.
Projelerinize göre sizlere beğendiğiniz model üzerinden renk ve uzunlukta ekstra ölçülerde ürün üretilmektedir.Birçok üründe sizler için uzman ekip kadrosu ile özel fiyat teklifleri sunulmaktadır. Projelerinizi ve istediğiniz aydınlatma direklerini tarafımıza ulaştırmanız durumunda sizlere özel aydınlatma direkleri ekstra ücretler talep edilmeden sunulmaktadır.

 

Evinizin ya da sitelerin bahçesini aydınlatmak için kullanacağınız bahçe aydınlatma direkleri tamamen kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiştir. 

Ürünlerimizin ham maddesi alüminyum dökümdür. Ne yaz sıcağından ne de kış soğuğundan uzun yıllar zarar görmeden kullanılabilir. Elektrofosfat üzeri elektrostatik toz boya kullanılarak renklendirilen ürünlerimizi, farklı renk seçeneğiyle satın almanız mümkün. Yine boyaları dökülmeden rahatlıkla kullanılabilir. 

Direklerimizde kullanılan camların özelliği polikarbondan imal edilmesidir. Yüzde 90 a kadar ışık geçirgenliğine sahip bu camlar, normal camlara göre yüzde 45 daha incedir. 

Eskitme döküm ürünlerimizle dış mekanlarınızda Osmanlı havasını yaşatmanıza da olanak sağlayacaktır. Yüzlerce çeşit farklı tasarıma sahip olan lambalarımız, hem mekanlarınızın aydınlatma ihtiyacını gidecereksiniz hem de muhteşem bir dış mekan dekorasyonu oluşturabileceksiniz. 

Lambalarımızı, evinizin bahçesinde düşünüyorsanız, Akbrella size her direk için takım oluşturacak ürünleri kombinledi. Aydınlatma direkleri kategorisinde gireceğiniz herhangi bir ürünün içinde, sayfanını aşağısında birlikte takım olacak ürünleri görme imkanına sahipsiniz. Tavsiyemiz, bu ürünleri de değerlendirerek tam bir tasarım sağlayabilirsiniz.