Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Ferforje aplik

Kategoriler Metal mobilyalar Dış mekan aplik kategorilerinde 274 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:3/6  Ürün Sayısı:274 
 
  Sayfa:3/6  Ürün Sayısı:274 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ferforje aplikler

Ferforje tasarımlar, yüzyıllardır uygulanan güzelleştirme biçimlerinden biridir. Osmanlı sanat eserlerinde, evlerde, köşklerde, yalılarda, camilerde ve birçok alanda kullanılmıştır.

Demirlerin eğilerek bir sanat haline geldiği ferforje, iç ve dış yaşam alanlarında Osmanlı esintili bir tasarım isteyenlerin en çok başvurduğu tasarım biçimidir. Özellikle aplik, aydınlatma direği gibi tasarıma çok şey katan yapılarda ferforje teknik çok fazla tercih edilir. Örneğin, aşağı ya da yukarı bakan yan duvar apliklerinde, kol ile aydınlatma bölümü arasında kullanılan ferforce tasarım, müşterileri çok fazla cezbedecektir. 

Ferforce tipi apliklerimiz gibi diğer bütün apliklerimiz CAST alüminyum döküm malzemeden yapılmıştır. Elektrostatik toz boya ile renklendirilen ürünlerimiz, yağmur, kar, güneş, ürünün dış yapısına zarar veremez. Dilerseniz ürünü farklı renkte de sipariş etme opsiyonuna sahipsiniz. 

Ürünlerimizde polikarbon cam kullanılmaktadır. Özelliği, normal cama göre daha fazla aydınlık sağlaması ve daha dayanıklı olmasıdır. 

Ürünlerimizin müşterilerimize sağlam ve sorunsuz ulaşması için tüm tedbirler alınmaktadır. Öncelikle jelatin streçe sarılan ürünlerimiz, karton kutuya yerleştirilerek tam bir muhafaza sağlanmaktadır. 

Dış mekan dekorasyonunuzu Akbrella internet sitesinden alacağınız ürünlerle tamamlayın, uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlamlıkta ürünlerimize en uygun fiyatlarla sahip olun.