Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Plaj şemsiyesi

Kategoriler Bahçe şemsiyesi Plaj şemsiyesi kategorilerinde 20 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:20 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:20 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Akbrella Kampanya Plaj şemsiyesi

PLAJ ŞEMSİYELERİ ÜRETİYORUZ

Denizin kıyısında, günün tadını huzurla çıkardığımız naçizane alanlardır plajlar, yazın en hoş zamanlarını geçirdiğimiz bu mekânlar birçok işletme sahibinin dikkatini çekmiş ve denizin kıyıları bin bir çeşit işletmeyle dolmuştur. Plajların hoş havasının farkına olan ve ekonomik olarak avantaj elde etmek isteyen işletme sahipleri ve siz müşterilerimiz için ayırdığımız sitemizin bu bölümünde, oldukça cazip fiyatlarla toptan plaj şemsiyesi modellerine ulaşabilecek, ekonomik olarak oldukça uygun fiyata sahip olmasına rağmen kalitesiyle de uzun ömürlü olan bu ürünü en kısa zamanda temin edebileceksiniz.
 Yerli üretim olan ve yapısında polyester kumaş kullanılan ürünlerimiz, kavurucu yazın günün ışınları ve sert rüzgârlara karşı oldukça dayanıklıdır. Tüm bu özelliklerinin yanında 45 derece kırma mekanizmaya sahip plaj şemsiyesi modelimiz, bu sistemi sayesinde oldukça kısa bir süre içerisinde, kolaylıkla gün yönüne doğru eğilerek günün farklı saatlerinde güneşin ışınlarına karşı güçlü bir koruma sağlamaktadır.
 Plaj kenarlarındaki işletmelerin yanı sıra site ve müstakil ev havuzlarda da rahatlıkla kullanabileceğiniz plaj şemsiyesi modelimiz, düz krem renginin yanında çizgili desen olarak lacivert/beyaz - sarı/beyaz - kırmızı/beyaz - yeşil/beyaz renk seçeneklerine de sahiptir. Ayrıca tüm bu renk seçeneklerinin dışında promosyon olarak dilediğiniz baskıda ürünlere de sahip olabilirsiniz, tek yapmanız gereken telefonla bu isteğinizi Akbrella’ya bildirmek ve sonrasında dilediğiniz ürünün size ulaşmasını beklemek. Siz de en uygun fiyata, böylesine kullanışlı ve dayanıklı bir ürüne sahip olmak, işletmelerinizin gerekli ihtiyaçlarını karşılarken ekonomik yönden oldukça avantajlı bir durum elde etmek tüm bu kazançlarınızın yanında mekânlarınıza hoş bir görünüm kazandırmak istiyorsanız tek yapmanız gereken ürünlerimize bir göz atmak.

Yerli üretim promosyon plaj şemsiyesi modellerini bulabileceğiniz kataloğumuzda, plaj ve havuz kenarlarındaki gölgelik alan ihtiyaçları için en ekonomik çözümü sunan ürünler yer almakta. Polyester kumaşlı plaj şemsiyesi modelleri yerli üretim ürünler olmasına rağmen kalitesiyle uzun süre kullanılabilir, güneş ışınları ve sert rüzgârdan kolay kolay etkilenmez.
Kataloğumuzda yer alan plaj şemsiyeleri ekseriyetle üst bölümde 45 derecelik kırma mekanizmalı modellerdir. Bu modellerde yer alan 45 derecelik kırma mekanizması sayesinde zorlamadan, birkaç saniye içinde güneşin hareketine göre şemsiye günün ışınları yönüne doğru eğilebilir. Günün farklı saatlerinde güneşin konumuma göre ayarlanabildiğinden bu plaj şemsiyeleri oldukça kullanışlıdır ve herkes tarafından pratik bir şekilde kırma mekanizması kolayca yönlendirilebilir.
Sabahtan akşam gün batıncaya kadar kullanım imkânı sunan ve kaliteli kumaş malzeme kullanılmasına karşın son derece makul fiyatlarla satışa sunduğumuz plaj şemsiyeleri için kaide almak üzere “Şemsiye Bidonları” kategorimizi ziyaret edebilir, bu bölümdeki 32 ve 20 litrelik bidonları satın alabilirsiniz. Firmamız promosyon ürünler olarak arzu ettiğiniz baskılı plaj şemsiyesi modellerini üretmekte, bu promosyon özellikli plaj şemsiyelerini birkaç gün içinde arzu ettiğiniz adrese teslim etmektedir. Promosyon baskılı havuz ve plaj şemsiyeleri hakkında daha fazla bilgi için telefon açmanız yeterli.


PROMOSYON ŞEMSİYELER

■ Bu alanda bulunan plaj şemsiyelerinin tamamı yerli üretim olup kullanılan kumaş 170 gr/m2 ağırlığında polyester kumaştır.
■ Plaj şemsiyelerin bir çoğu üst kısmından 45 derece kırma mekanizması sayesinde şemsiye günün yönüne eğilmek suretiyle akşam ve sabah güneşinden de koruma sağlamaktadır.
■ Bu sayfamızda bulunan plaj şemsiyelerimize uygun taşıyıcı kaide olarak 32 LT ve 20 LT bidonları Şemsiye bidonları sayfamızdan inceleyebilirsiniz.
■ Promosyona uygun plaj şemsiyesi fiyatları, 200x10 telli şemsiye modelimiz düz krem renkli, lacivert/beyaz - sarı/beyaz - kırmızı/beyaz - yeşil/beyaz renklerinde çizgili plaj şemsiyeleri genellikle stokumuzda stoklu bulunur.
■ Özel promosyon baskılı plaj şemsiyesi siparişleri için 0212 546 46 58 numaralı telefonumuzdan bizimle temasa geçebilirsiniz.