Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Plaj şemsiyesi

Kategoriler Bahçe Şemsiyesi Plaj şemsiyesi kategorilerinde 12 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:12 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:12 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

PLAJ ŞEMSİYESİ MODELLERİ

Plaj şemsiyesi

Yerli üretim plaj şemsiyesi modellerini bulabileceğiniz kataloğumuzda, plaj ve havuz kenarlarındaki gölgelik alan ihtiyaçları için en ekonomik çözümü sunan ürünler yer almakta. Polyester kumaşlı plaj şemsiyesi modelleri yerli üretim ürünler olmasına rağmen kalitesiyle uzun süre kullanılabilir, güneş ışınları ve sert rüzgârdan kolay kolay etkilenmez.
Kataloğumuzda yer alan plaj şemsiyeleri ekseriyetle üst bölümde 45 derecelik kırma mekanizmalı modellerdir. Bu modellerde yer alan 45 derecelik kırma mekanizması sayesinde zorlamadan, birkaç saniye içinde güneş hareketine göre şemsiye güneş yönüne doğru eğilebilir. Günün farklı saatlerinde güneşin konumuma göre ayarlanabildiğinden bu plaj şemsiyeleri oldukça kullanışlıdır ve herkes tarafından pratik bir şekilde kırma mekanizması kolayca yönlendirilebilir.
Sabahtan akşam güneş batıncaya kadar kullanım imkânı sunan ve kaliteli kumaş malzeme kullanılmasına karşın son derece makul fiyatlarla satışa sunduğumuz plaj şemsiyeleri için kaide almak üzere “Şemsiye Bidonları” kategorimizi ziyaret edebilir, bu bölümdeki 32 ve 20 litrelik bidonları satın alabilirsiniz. Firmamız promosyon ürünler olarak arzu ettiğiniz baskılı plaj şemsiyesi modellerini üretmekte, bu promosyon özellikli plaj şemsiyelerini birkaç gün içinde arzu ettiğiniz adrese teslim etmektedir. Promosyon baskılı havuz ve plaj şemsiyeleri hakkında daha fazla bilgi için telefon açmanız yeterli.PROMOSYON PLAJ ŞEMSİYESİ

■ Bu alanda bulunan plaj şemsiyelerinin tamamı yerli üretim olup kullanılan kumaş 170 gr/m2 ağırlığında polyester kumaştır.
■ Plaj şemsiyelerin bir çoğu üst kısmından 45 derece kırma mekanizması sayesinde şemsiye güneş yönüne eğilmek suretiyle akşam ve sabah güneşinden de koruma sağlamaktadır.
■ Bu sayfamızda bulunan plaj şemsiyelerimize uygun taşıyıcı kaide olarak 32 LT ve 20 LT bidonları Şemsiye bidonları sayfamızdan inceleyebilirsiniz.
■ 200x10 telli şemsiye modelimiz düz krem renkli, lacivert/beyaz - sarı/beyaz - kırmızı/beyaz - yeşil/beyaz renklerinde çizgili plaj şemsiyeleri genellikle stokumuzda stoklu bulunur.
■ Özel PROMOSYON baskılı plaj şemsiyesi siparişleri için 0212 546 46 58 numaralı telefonumuzdan bizimle temasa geçebilirsiniz.

Akbrella Kampanya