Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Dekoratif metal posta kutusu

Kategoriler Metal Mobilyalar Dekoratif metal posta kutusu kategorilerinde 11 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:11 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:11 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

METAL POSTA KUTUSU

Dekoratif posta kutusu

Alüminyum döküm, eskitme görünümlü dekoratif posta kutusu çeşitlerimiz dış mekâna şıklık katar ve dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar boyunca görünümünü muhafaza eder. Saf alüminyumdan imal ettiğimiz bu metal döküm posta kutuları sayesinde korozyon, iklim koşullarından kaynaklı yüzey çatlakları sorun olmaktan çıkar. Yıllar geçtikçe üretim kalitesini daha da fazla belli eden ürünlerden olan posta kutusu modellerimizin zamana meydan okuyarak, ne kadar yıl geçerse geçsin ilk günkü gibi görünmeyi sürdüreceğinden emin olabilirsiniz. 
Boyama işleminin sonrasında fırınlara alınarak oldukça yüksek ısıya maruz bırakılan posta kutusu modelleri böylelikle mevsim değişiminden kaynaklı olumsuz hava koşullarına karşı mukavemet kazanır. Sert esen rüzgârla taşınan ve aşındırıcı özelliğe sahip olan toz parçacıkları yüzünden yıpranmayan ürünlerimiz yaz kış fark etmeden yılın her mevsimi dayanıklı yapısını korur. 
Projeleriniz için özel tasarım posta kutusu modelleri tasarlıyor, dilediğiniz renk ve tasarıma sahip ürünleri birkaç gün içinde teslim ediyoruz. Renkli elektrostatik toz boya uygulanan ve saf alüminyumdan dökme tekniğiyle üretilen posta kutusu çeşitlerimizden yapacağınız siparişler beş iş günü içinde elinizde olacaktır. Site, villa ve kurumsal yapılar için farklı model tasarımlarımız ve toplu alımlardaki indirimlerimiz hakkında daha fazla bilgi için dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. 


DEKORATİF POSTA KUTUSU

■ Dekoratif nostaljik %100 alüminyum döküm villa tipi posta kutusu, bakır eskitme görünümlü boyalı ve renkli elektrostatik toz boya kendinden ayaklı metal posta kutusu fiyatları imalatı en uygun fiyatlar bu platformda taksitli satışını yapmaktayız.
■ 4 mevsim hava koşullarından etkilenmeyen kesinlikle erozyon (pas) oluşmaz %100 alüminyumdan alüminyum döküm sisteminde ürettiğimiz bahçe için posta kutuları modelleri
■ Ürünler boya sonrası yüksek ısılı fırınlarda ısıl işleme maruz bırakılarak dış hav koşullarından etkilenmeyecek kaliteye ulaştırılır.
■ 10 adet ve üzeri siparişlerde projenize uygun RAL pantone renginden dilediğiniz renkte posta kutusu üretimi yapabiliriz.
■ Sipariş durumunda ürünler 5 iş gününde hazırlanır ve teslimatı yapılır.

Akbrella Kampanya