Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

SYM 1856 AYDINLATMA DİREĞİ

300x60 cm - CE - TSEK- IP 55 - E27 DUY - Q90 , Q60, Q42 3mm Çelik Boru , 10mm Flanş , Çelik Boru Kol, Alüminyum Şapka, Arkilik Glop (Dekoratif park, bahçe, site, yol aydınlatma direkleri imalatı)

SYM 1856 AYDINLATMA DİREĞİ

Satış Fiyatı 1.167,02 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
       Adet
ÜRÜN BİLGİ FORMU
SYM 1856 AYDINLATMA DİREĞİ
300x60 cm - CE - TSEK- IP 55 - E27 DUY - Q90 , Q60, Q42 3mm Çelik Boru , 10mm Flanş , Çel
Ad Soyad *
Telefon *
E-mail *
Sorunuz *
Güvenlik Kodu *
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 1.167,02 TL
KDV Dahil 1.167,02 TL
*

Bahçe aydınlatma direği

1187 Döküm yol aydınlatma direği

Çift karpuzlu, şapkalı Bahçe aydınlatma direği

Sivri tepe yapısı ve şapkalı karpuz bölümleri ile sıradan bir ürün olmadığını ilk bakışta ispatlayan çift karpuz perforje döküm aydınlatma direği ürünü çelik borudan imal edilmiş bir ürün olma özelliği taşımaktadır.

Tamamen modern üretim teknikleri ile kullanıma hazır hale getirilmiş olan döküm bahçe aydınlatma direği ürününün iskeletinin hazır hale getirilmesinden tutun da boyanmasına varıncaya kadar modern dünyadan izler taşıdığını unutmamak gerekiyor. Bakıldığı zaman monte edildiği yaşam alanlarında yarattığı sıra dışı etkileri ile her anlamda dikkatleri üzerine çektiği fark edilecektir. Bahçeleriniz, teraslarınız için özel aydınlatma sistemleri düşünüyorsanız; son derece uygun bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Bahçelerinizin büyüklüğü oranında miktarını belirlediğiniz siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Büyük bir bahçeye sahipseniz; giriş ve koridor uzunluğuna bağlı olarak karşılıklı olarak belirli mesafelerle monte edebilmek adına en azından 5-10 arasında bir sipariş oluşturmanız gerekebilir.

Birden fazla şekilde siparişini vereceğiniz aydınlatma direği ürününün ortamlara kazandıracağı aydınlık ortam adeta gündüz vakitlerindeymiş gibi bir his yaratacak. Görsel bakımdan zengin olup da kullanılabilirliği düşük olan bir üründen bahsetmemekteyiz. Her anlamda doyurucu nitelikler taşıyan bir üründen bahsetmekteyiz.

 

Kurumsal firmalara indirimli toptan satışlımız mevcuttur.

 

Akbrella katalog sayfası Akbrella katalog sayfası

 

Ürün renk seçenekleri

Beyaz Ral 9001 Ral 1013 Ral 7047 Ral 9023 Ral 5014 Ral 6019 Ral 6034 Ral 5021 Ral 6037 Ral 1019 Ral 5020 Ral 1017 Ral 2004 Ral 1012 Ral 2002 Ral 4003 Ral 3004 Ral 3015 Ral 4005 Ral 5012 Ral 5005

 

   ''Renk Seçenekleri'' modülden renk tercihinde bulunabilirsiniz, renkler arasında fiyat farklılığı olabilir renk seçimi yaptığınızda fiyat etiketine fiyat farkları eklenir.

 

! UYARI: Bu alanda görmüş olduğunuz renkler RAL PANTONE baz alılarak boyama yapılmaktadır, ekranınızda farklı tonlarda görülebilir.

 

''KARGO'' HİZMETİMİZ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

  Ürün ana kategori bölümümde Ücretsiz kargo işareti bulunan ve ürün içerik sayfasının üst başlık bölümünde Kargo bedeva işareti bulunan ürünler ücretsiz kargo dahilindedir, 

  Ürün satın aldığınızda kargo bölümüne geldiğinizde ''ÜCRETSİZ KARGO'' yazısını gördüğünüzde satın aldığınız ürün kapı teslimi sizlere ücretsiz ulaştırılır.

   ''ALICI ÖDER'' ibaresini gördüğünüzde kargo bedeli sizin tarafınızdan, ürün sizlere ulaştığında kargo şirketine ulaştırma bedelini ödeyeceğiniz anlamına gelmektedir.

  ''KENDİM ALACAĞIM'' Bölümü işaretlemeniz durumunda ürünü ESENYURT/İSTANBUL merkezimizden kedinizin alacağı veya aldıracağı anlamındadır.

  Diğer seçenek olarak ta ''ŞU TAŞIMA ŞİRKETİNE VERİN'' ibaresini tıklayarak dilediğiniz taşıma şirketine ürününüz karşı ödemeli teslim edilir. NOT: !Bu seçenekte taşıma şirketinin bizden uzaklığı maksimum 5 km olmalıdır.

  Karşı taraf ödemeli seçenekte de ürün anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından sizlere indirimli olarak ulaştırılır.

  YURTDIŞI, KKTC ve ADALAR bölgelerine ücretsiz kargo hizmetimiz yoktur, YURTDIŞI, KKTC veya ADALARDAN ürün talep edecekseniz müşteri temsilcilerimizle muhakkak temasa geçiniz.

Müşteri temsilcilerimizden daha detaylı bilgi bilgi edinebilirsiniz

 

Akbrella Kampanya
Model Tanımı: Yüksek yol aydınatma direği: 1187

 

 

 

 

                      Ölçüler

 

 

 


Bilgi

En Genişlik 60 cm

 

Boy Yükseklik 300 cm

 

Derinlik iç 30 cm

 

 E27            Belgeler ► TSE  ce  ıp54
Bilgi

Özellikler
GÖVDE / BORUBilgi Q90 , Q60, Q42 3mm Çelik Boru , 10mm Flanş , Çelik Boru Kol, Alüminyum Şapka, Arkilik GlopBilgi
DİP KISIMBilgi
Bilgi
BOYABilgi Elektrostatik Toz BoyaBilgi
ARMATÜRBilgi E27 Duylu Bilgi
ALTERNATİF DEĞİŞKENLERBilgi
Bilgi
TAKRİBİ ÜRETİM SÜRESİBilgi 7-21 İş GünüBilgi
PAKETLEME ŞEKLİBilgi Streç SargılıBilgi
GARANTİ SÜRESİBilgi 2 YılBilgi
KURULUM HİZMETİ Özel anlaşmaya bağlıBilgi
DİĞER ÖZELLİKLER

 


 E27           TSE  ce  
ıp54

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER