Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

SYM 1836 AYDINLATMA DİĞEĞİ

400x120 cm - CE - TSEK- IP 55 - E27 DUY - 90-60 mm çap çelik boru, fener armatür ve kollar çelik boru (Dekoratif park, bahçe, site, yol aydınlatma direk imalatı)

SYM 1836 AYDINLATMA DİĞEĞİ

Satış Fiyatı 1.560,55 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
       Adet
ÜRÜN BİLGİ FORMU
SYM 1836 AYDINLATMA DİĞEĞİ
400x120 cm - CE - TSEK- IP 55 - E27 DUY - 90-60 mm çap çelik boru, fener armatür ve kolla
Ad Soyad *
Telefon *
E-mail *
Sorunuz *
Güvenlik Kodu *
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 1.560,55 TL
KDV Dahil 1.560,55 TL
*

Şapkalı aydınlatma direkleri

1112 Sokak lamba direği

Çiftli armut model Şapkalı aydınlatma direkleri

Çiftli çan modeli yüksek yol aydınlatma direği olarak da isimlendirilen çift armut lambalı aydınlatma direği ürünü bahçeler, sokaklar, caddeleri her anlamda zenginleştirecek bir ürün.

Ürünün genel görüntüsünü incelediğimizde ana görüntünün yanı sıra; ufak ama etkili detaylarında yer aldığı bir ürün olduğu dikkat çekmekte. Özellikle aplikleri lamba muhafazalarını tutan ince boruların harika bir görüntüyü de beraberinde getirdiğini fark etmeniz çok sürmemiştir. Direğin yukarı doğru kalınlaşan yapısı da ürüne farklı, sıra dışı bir görüntü kazandırmışa benziyor. Direğin alt, orta ve üst bölümlerindeki altın rengi detaylar dikkatinizden kaçmamıştır. İlk bakışta son derece modern bir ürün olduğuna tanık olduğumuz aydınlatma direğini dilediğiniz dış ortamda kullanmanız, değerlendirmeniz mümkün. Oturduğunuz yerden siparişini vereceğiniz ürünün yerli üretimlerde arasında yer aldığını da unutmamanızda yarar bulunuyor. Yerli üretim olması nedeniyle pek çok insanın ilgisini çekmeyi başaran aydınlatma direğinin birçok yerli üretime nazaran harika bir görüntüde olduğu dikkat çekmekte.

Görsel tasarımı yerleştirildiği alanlarda tamamlayarak harika etkiler ortaya çıkaracak olan ürünün hoş ve kendisine has tasarımı ile dikkat çektiğini söylemek mümkün. Kullanılabilirlik bakımından da yüksek nitelikli bir ürün modeli olduğunun altını çizelim.

 

Kurumsal firmalara indirimli toptan satışlımız mevcuttur.

 

Akbrella katalog sayfası Akbrella katalog sayfası

 

Ürün renk seçenekleri

Beyaz Ral 9001 Ral 1013 Ral 7047 Ral 9023 Ral 5014 Ral 6019 Ral 6034 Ral 5021 Ral 6037 Ral 1019 Ral 5020 Ral 1017 Ral 2004 Ral 1012 Ral 2002 Ral 4003 Ral 3004 Ral 3015 Ral 4005 Ral 5012 Ral 5005

 

   ''Renk Seçenekleri'' modülden renk tercihinde bulunabilirsiniz, renkler arasında fiyat farklılığı olabilir renk seçimi yaptığınızda fiyat etiketine fiyat farkları eklenir.

 

! UYARI: Bu alanda görmüş olduğunuz renkler RAL PANTONE baz alılarak boyama yapılmaktadır, ekranınızda farklı tonlarda görülebilir.

 

''KARGO'' HİZMETİMİZ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

  Ürün ana kategori bölümümde Ücretsiz kargo işareti bulunan ve ürün içerik sayfasının üst başlık bölümünde Kargo bedeva işareti bulunan ürünler ücretsiz kargo dahilindedir, 

  Ürün satın aldığınızda kargo bölümüne geldiğinizde ''ÜCRETSİZ KARGO'' yazısını gördüğünüzde satın aldığınız ürün kapı teslimi sizlere ücretsiz ulaştırılır.

   ''ALICI ÖDER'' ibaresini gördüğünüzde kargo bedeli sizin tarafınızdan, ürün sizlere ulaştığında kargo şirketine ulaştırma bedelini ödeyeceğiniz anlamına gelmektedir.

  ''KENDİM ALACAĞIM'' Bölümü işaretlemeniz durumunda ürünü ESENYURT/İSTANBUL merkezimizden kedinizin alacağı veya aldıracağı anlamındadır.

  Diğer seçenek olarak ta ''ŞU TAŞIMA ŞİRKETİNE VERİN'' ibaresini tıklayarak dilediğiniz taşıma şirketine ürününüz karşı ödemeli teslim edilir. NOT: !Bu seçenekte taşıma şirketinin bizden uzaklığı maksimum 5 km olmalıdır.

  Karşı taraf ödemeli seçenekte de ürün anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından sizlere indirimli olarak ulaştırılır.

  YURTDIŞI, KKTC ve ADALAR bölgelerine ücretsiz kargo hizmetimiz yoktur, YURTDIŞI, KKTC veya ADALARDAN ürün talep edecekseniz müşteri temsilcilerimizle muhakkak temasa geçiniz.

Müşteri temsilcilerimizden daha detaylı bilgi bilgi edinebilirsiniz

 

Akbrella Kampanya
Model Tanımı: Yüksek yol aydınatma direği:  1112

 

 

 

 

                      Ölçüler

 

 

 


Bilgi

En Genişlik 120 cm

 

Boy Yükseklik 400 cm

 

Derinlik iç 30 cm

 

Ürün ağırlığı kg        

 

 E27            Belgeler ► TSE  ce  ıp44
Bilgi

Özellikler
GÖVDE / BORUBilgi Q90 3 mm veya Q60 3 mm +Q42 3mm ve Alüminyum enj. , Döküm Kelepçe ve Makralar ,Kollar Çelik BoruBilgi
DİP KISIMBilgi Alüminyum Döküm Bilgi
BOYA Elekrogalvaniz kaplama üzeri , Elektrostatik toz boyaBilgi
ARMATÜRBilgi Alüminyum Döküm , Polikarbon Prizmatik CamBilgi
ALTERNATİF DEĞİŞKENLERBilgi Talebe göre 54 w Power yada smd LedBilgi
TAKRİBİ ÜRETİM SÜRESİBilgi 7-21 İş günüBilgi
PAKETLEME ŞEKLİBilgi Streç SargılıBilgi
GARANTİ SÜRESİBilgi 2 YılBilgi
KURULUM HİZMETİ Özel anlaşmaya bağlıBilgi
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER