Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

SYM 1855 AYDINLATMA DİREĞİ

300x60 cm - CE - TSEK- IP 55 - E27 DUY - Ø90 , Ø60, Ø42 mm Çelik Boru , 10mm Flanş , Çelik Boru Kol, Alüminyum Şapka, Akrilik Glop (Dekoratif park, bahçe, site, yol aydınlatma direkleri imalatı)

SYM 1855 AYDINLATMA DİREĞİ

Satış Fiyatı 990,61 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
       Adet
ÜRÜN BİLGİ FORMU
SYM 1855 AYDINLATMA DİREĞİ
300x60 cm - CE - TSEK- IP 55 - E27 DUY - Ø90 , Ø60, Ø42 mm Çelik Boru , 10mm Flanş , Çeli
Ad Soyad *
Telefon *
E-mail *
Sorunuz *
Güvenlik Kodu *
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 990,61 TL
KDV Dahil 990,61 TL
*

Havuz aydınlatma direkleri

1188 Döküm yol aydınlatma direği

Tek karpuz kapaklı Havuz aydınlatma direkleri

Sivri uçlu yüksek yol aydınlatma direkleri arasında kategorilendirilmiş olan tek karpuz kapaklı döküm aydınlatma direği ürününde E27 duy kullanılmıştır. E27 duy oranına sahip ampul ya da led sistemlerle kullanabileceğiniz özelliklerde üretimi yapılmış olan aydınlatma direğini temin ettikten sonra gerçekten yüksek kaliteli ampul ve ledlere ihtiyaç duyacağınızı bilmeli bu doğrultuda seçimler yapmalısınız. Aydınlatma direğinin ışık performansını gerçek anlamda etkileyecek olan bu durumu işin içine katmalı ve bu doğrultuda hareket etmelisiniz. Aydınlatma direğinin uzak mesafeleri de aydınlatmasını istiyorsanız; ışıklandırma sisteminin temeli sayılan bu unsurları da dikkatle seçmenizde yarar bulunuyor. Piyasada ampul ve led ışık alanında binlerce çeşit ve kalitede ürün bulunuyor. En kaliteli olanları her zaman öncelikleriniz arasında bulunmalı ki iyi bir aydınlatma oranı yakalayabilesiniz. Yerli üretim olarak kullanıma sunulmuş olan aydınlatma direği ürününün muazzam etkilere sahip ürünler arasında bulunduğu da dikkat çekiyor.

Isıl işleme maruz bırakılmış olan aydınlatma direğinin kolay kolay boya atma, deforme olma, eskime, yıpranma ile karşılaştırmadığını da ifade etmekte fayda görüyoruz. Aydınlatma bölümü üzerinde yer alan şapka yapısıyla da sıradan bir ürün olmadığını her durumda gösteren aydınlatma direği dikkat çekici etkileri ile kullanıcılarını bekliyor.

 

Kurumsal firmalara indirimli toptan satışlımız mevcuttur.

 

Akbrella katalog sayfası Akbrella katalog sayfası

 

Ürün renk seçenekleri

Beyaz Ral 9001 Ral 1013 Ral 7047 Ral 9023 Ral 5014 Ral 6019 Ral 6034 Ral 5021 Ral 6037 Ral 1019 Ral 5020 Ral 1017 Ral 2004 Ral 1012 Ral 2002 Ral 4003 Ral 3004 Ral 3015 Ral 4005 Ral 5012 Ral 5005

 

   ''Renk Seçenekleri'' modülden renk tercihinde bulunabilirsiniz, renkler arasında fiyat farklılığı olabilir renk seçimi yaptığınızda fiyat etiketine fiyat farkları eklenir.

 

! UYARI: Bu alanda görmüş olduğunuz renkler RAL PANTONE baz alılarak boyama yapılmaktadır, ekranınızda farklı tonlarda görülebilir.

 

''KARGO'' HİZMETİMİZ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

  Ürün ana kategori bölümümde Ücretsiz kargo işareti bulunan ve ürün içerik sayfasının üst başlık bölümünde Kargo bedeva işareti bulunan ürünler ücretsiz kargo dahilindedir, 

  Ürün satın aldığınızda kargo bölümüne geldiğinizde ''ÜCRETSİZ KARGO'' yazısını gördüğünüzde satın aldığınız ürün kapı teslimi sizlere ücretsiz ulaştırılır.

   ''ALICI ÖDER'' ibaresini gördüğünüzde kargo bedeli sizin tarafınızdan, ürün sizlere ulaştığında kargo şirketine ulaştırma bedelini ödeyeceğiniz anlamına gelmektedir.

  ''KENDİM ALACAĞIM'' Bölümü işaretlemeniz durumunda ürünü ESENYURT/İSTANBUL merkezimizden kedinizin alacağı veya aldıracağı anlamındadır.

  Diğer seçenek olarak ta ''ŞU TAŞIMA ŞİRKETİNE VERİN'' ibaresini tıklayarak dilediğiniz taşıma şirketine ürününüz karşı ödemeli teslim edilir. NOT: !Bu seçenekte taşıma şirketinin bizden uzaklığı maksimum 5 km olmalıdır.

  Karşı taraf ödemeli seçenekte de ürün anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından sizlere indirimli olarak ulaştırılır.

  YURTDIŞI, KKTC ve ADALAR bölgelerine ücretsiz kargo hizmetimiz yoktur, YURTDIŞI, KKTC veya ADALARDAN ürün talep edecekseniz müşteri temsilcilerimizle muhakkak temasa geçiniz.

Müşteri temsilcilerimizden daha detaylı bilgi bilgi edinebilirsiniz

 

Akbrella Kampanya
Model Tanımı: Yüksek yol aydınatma direği: 1188

 

 

 

 

                      Ölçüler

 

 

 


Bilgi

En Genişlik 60 cm

 

Boy Yükseklik 300 cm

 

Derinlik iç 30 cm

 

 E27            Belgeler ► TSE  ce  ıp54
Bilgi

Özellikler
GÖVDE / BORUBilgi Q90 , Q60, Q42 3mm Çelik Boru , 10mm Flanş , Çelik Boru Kol, Alüminyum Şapka, Arkilik GlopBilgi
DİP KISIMBilgi
Bilgi
BOYABilgi Elektrostatik Toz BoyaBilgi
ARMATÜRBilgi E27 Duylu Bilgi
ALTERNATİF DEĞİŞKENLERBilgi
Bilgi
TAKRİBİ ÜRETİM SÜRESİBilgi 7-21 İş GünüBilgi
PAKETLEME ŞEKLİBilgi Streç SargılıBilgi
GARANTİ SÜRESİBilgi 2 YılBilgi
KURULUM HİZMETİ Özel anlaşmaya bağlıBilgi
DİĞER ÖZELLİKLER

 


 E27           TSE  ce  
ıp54

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER