Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Rattan sandalye

Kategoriler Plastik mobilyalar Rattan sandalye kategorilerinde 3 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

RATTAN KOLTUKLAR

 Sitemizin bu bölümünde ticari kar elde etmek isteyen işletme sahipleri ve bireysel olarak evlerinde, teraslarında ve bahçelerinde farklı bir hava yaratmak isteyen müşterilerimiz için oldukça avantajlı bir ürün olan rattan sandalye modelimiz, alüminyum yapısı, orijinal rattan ipli malzemesi ve %100 el işçiliği olan üretimiyle gözdeniz olacaktır. Dış mekânlarınızı şık, konforlu ve kullanışlı bir hale getirecek olan rattan sandalye, tüm konfor beklentilerini karşılamamanın yanında, dış etkenlere olumsuz iklim koşullarına ve fazla ısıya neden olan güneş ışınlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Tüm bu özelliklerinin haricinde sadece su tutularak temizlenebilen bu yönden bakımı oldukça kolay olan bu ürüne oldukça uygun fiyatlarla siparişinizden kısa süre sonra sahip olabilirsiniz.
 Her bakımdan ihtiyaçlarınıza cevap verecek, görünümü ile oldukça hoş bir hava yaracak, konforu ile size rahat dakikalar yaşatacak, dayanıklılığı ile uzun süreli bir kullanım sağlayacak ve tüm bunların yanında doğalığı ile de tüm özelliklerini en ince ayrıntısına kadar yansıtacak olan ürünümüzü bu bölümde inceleyebilir ve hemen bir tane rattan sandalye modelimize sahip olabilirsiniz.

■ Bu alanda yerli ve yabancı markaların orijinal rattan ipi ile elde örülmüş yüksek kalitede rattan koltuk ve rattan sandalye modellerini yakından inceleyebilirsiniz.
■ Dış mekanlarda kullanımı rahat, temizliği rahat, şık görünümlü ve uzun ömürlü rattan koltuk, rattan sandalye modelleri değişik renk alternatiflerle kullanıcısını bekliyor.
■ Rattan masa, koltuk modellerimizin tamamı 2 yıl kullanım garantilidir, kuş pisliğine karşı lekesizlik garantisi yoktur.
■ Burada beğenip alacağınız ürünleri rattan masa bölümümüzdeki rattan masalarla takımlamayı düşüne bilir, 9 aya varan taksit seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.
■ Bu alandaki ürünlerimiz sipariş itibarı 24 saat içerisinde kargo veya ambar şirketine teslim edilir, ürünler koli paketleri içerisinde kolay kurulur de-monte şekildedir.


RATTAN SANDALYE

Alüminyum rattan sandalye fiyatları kataloğumuzda, kalitesiyle ticari ve bireysel amaçlarla yaygın şekilde kullanılan yerli ve yabancı üreticilerin en seçkin rattan bahçe mobilyası modellerini bulabilirsiniz. Sadece yüksek üretim kalitesine sahip rattan koltuk ve sandalye modellerine sahip kataloğumuzda yerli üretim mobilyaların yanı sıra ithal rattan mobilya çeşitleri de bulunmaktadır. İki yıl garantili bu yüksek üretim kalitesiyle farkını ortaya koyan ürünlerin hepsinde orijinal rattan ipliği kullanılmaktadır. 
Orijinal rattan iplik kullanılarak ve el işçiliğiyle üretilen rattan koltuk ve sandalye modellerimiz dış mekânda mobilya kullanımı şık, zahmetsiz ve konforlu bir hale getirir. Ticari işletmelerin bahçe dekorasyonu için gerek uygun maliyet gerekse de kullanım kolaylığı sebebiyle sıkça tercih ettiği rattan bahçe takımları yaşam alanlarında da tüm konfor beklentilerini karşılar. Bahçelerin dışında teras, balkon, havuz ve deniz kenarı gibi farklı dış mekânlarda kullanılan bu koltuk ve sandalye takımları su tutularak temizlenebilir. Bakım gerektirmemesi ve temizliğinin çok kolay bir biçimde yapılması rattan koltuk ve sandalyelerin herkesin seçimi olmasını sağlamıştır. 
Kataloğumuzdaki ürünler stoklarımız dâhilinde özel kolisindedir ve sipariş vermenizle birlikte aynı gün kargoya verilebilir. İki yıl garantili olan, hafif ve oldukça dayanıklı rattan koltuk ve sandalye takımlarına kredi kartına 4 ay taksit imkânıyla hemen sahip olabilirsiniz. 

 

Kurumsal firmalara toptan ve indirimli satışımız mevcuttur, fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle temasa geçiniz. Tel: (0212) 546 46 58