Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

403 Rino Tabure

403 Rino Ahşap Tabure modeli indirimli fiyatlar

403 Rino Tabure
.

2 Yıl Kullanım Garantisi
Satış Fiyatı 153,40 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
Adet

En az 4 adet sipariş verebilirsiniz.
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 153,40 TL
KDV Dahil 153,40 TL
*

Ahşap Bar Tabure

3 hafta teslimat

Kısa bar tabure bonus card

Ürün Hakkında Bilgiler

■ Suni derili sünger takviyeli oturak yeri ile kısa ahşap bar taburesi oldukça şık dizaynı şık mekanların keyifli parçası olmayı hak eden ithal ettiğimiz bir ürünümüzdür.
■ Ürün fırınlanmış kayın ağacından kayın ağacından Bulgaristan ülkesinde üretilmektedir, dış hava şartlarına uygun su bazlı ahşap boyası ve ahşap cilası ile güçlendirilmiştir.
■ Buradaki ürünlerin tamamı veya bir kısmı stokumuzda hazırda bulunmayabilir, stokta bulunmayan ürünler 2-3 hafta içerisinde üretimi yapılır sipariş sahibine teslim edilir.
■ Bu alanda ürünlerin stok durumunu sorgulamak için 0212 546 46 58 numaralı telefonumuzdan veya İletişim form'umuzu kullanarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

 

Avrupa ithal 403 Rino kısa ahşap tabure

Suni derili yapıya sahip olan Avrupa ithal 403 Rino ahşap kısa bar tabure ürünü şık dizaynı ile bar ortamlarını gerçekten hareketli bir tasarıma kavuşturacak ürünler arasında yer alıyor.

Bar ortamlarında kullanılabilecek bu tabure ürününün görsel açıdan gerçekten güzel bir ürün olmanın ötesinde nitelikler taşıdığını görüyoruz. Oturma bölümünde yer alan deri kaplaması ile mekanlarda dekoratif etkiler oluşturacak özel bir ürün. Tasarımsal bakımdan kusursuz yapısı ile insanların gözünü alamadığı bir ürün olduğunu ifade etmek mümkün. 45 cm uzunluğa, 35 cm genişliğe ve 3.5 kilogram ağırlığa sahip olan kısa bar taburesi bu mekanlar için özel üretilmiş olsa da son yıllarda kullanıcıların bu tarz sıra dışı ürünleri bahçe, teras gibi katlarında da kullanmalarına neden olmuştur. Tercihen dilediğiniz noktada kullanabileceğiniz ürünlerin her türlü ortamda rahatça kullanılabilir yapıda olması bu konuda kullanıcıları teşvik ediyor.

Bahçelerinize yerleştireceğiniz bu bar taburesi ürününün bahçelerinizde de gerçekten özel imkanlar sunacağını unutmayın. Bahçenizde iyi bir kombinleme yapmanız halinde görsel açıdan muazzam bir görüntü elde edeceksiniz.

Model Tanımı: 403 Rino Ahşap bar tabure

 

 

 

 

 

Teknik ölçülerBilgi

Boy tabure 50 cm

 

en tabure 35 cm

 

dip tabure 35 cm

 

Ağırlık kg 3 kg
Bilgi

Özellikler
Ağaç cinsiBilgi Fırınlanmış kayın ağacıBilgi
Boya ve cilaBilgi Su bazlı dış cepheye uygun boya ve cila ile güçlendirilmiştir.Bilgi
Paketleme şekliBilgi 1 Adet streç paketteBilgi
Takribi teslimat süresiBilgi Hazır stok durumunda 4 gün  - Üretim durumunda takribi 20 günde adrese teslim edilir 0212 546 46 58 / D.15 Stok sorgulayınız lütfenBilgi
GarantiBilgi 2 yılBilgi

Bilgi
 
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER