Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

**RAIN 52 Bita Ergo Takımı

Beyaz Bita Rattan Masa Ergo Koltuk Takımı bahçe takımları balkon takımları fiyatları

**RAIN 52 Bita Ergo Takımı
.

Satış Fiyatı 5.298,20 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 5.298,20 TL
KDV Dahil 5.298,20 TL
*

Bita Ergo Takımı

Bita Rattan masa takımı 

 

Beyaz 'Bita' rattan masa koltuk takımı

Kahverengi, gri kırçıl, beyaz kırçıl ve süt beyaz renk seçenekleri ile kullanıcılara sunulan beyaz rattan masa koltuk takımı ithal Bita masa + Ergo koltuk ürünlerinden oluşuyor.

Takım genelinde; 1 adet masa, 4 adet koltuk ve 4 adet koltuk minderi yer alıyor. 4 farklı renk seçeneği ile birlikte gelen ürün takımını bahçenizdeki hakim renk doğrultusunda seçmeniz mümkün. 2 yıl kullanım garantisi sunulan masa koltuk takımı ürünü alışılmışın dışındaki tasarımı ile insanların gözünü alamayacağı bir görsele sahip. İhtişamı ile bahçelerinizde misafirlerinizi gerçekten etkileyecek olan ürünün özellikle sandalyeleri kreatif bir tasarıma sahip. Takım masasının bacak bölümlerinden tutun da üst bölümüne varıncaya kadar üzerinde barındırdığı tüm detaylarla gerçekten özel bir ürün grubu olduğunu gösterdiği dikkat çekiyor. Süt beyaz rengi ile kombinlenmiş açık mavi minderlerin yaz-kış insanın içini açacak bir kombinasyonu beraberinde getirdiği dikkat çekiyor.

Görsel etkileri ile her anlamda memnun bırakan masa koltuk takımının kullanılabilirliği de ciddi seviyelerde. Kullanılabilirliğinin yanı sıra; sağlam yapısıyla da yıllar boyu güvenle kullanılabilecek niteliklere sahip olan takımın her anlamda dikkat çektiğini ifade etmek mümkün.

Akbrella Kampanya
 

Bilgi

 

Stoklu ürünler 2 - 4 gün arasında sevkiyata hazır hale gelir. 

 
 
Bilgi
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER