Ürünler  
ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Bahçe aydınlatma

Park bahçe aydınlatma armatürleri havuz kenarı patika yol kenarı kısa yol aydınlatma direkleri

Kategoriler Metal Mobilyalar Bahçe aydınlatma kategorilerinde 14 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:14 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:14 

DIŞ MEKAN AYDINLATMA DİREKLERİ

■ Park, bahçeler, patika yollar, havuz kenarları için tasarlanıp üretilen kısa aydınlatma direkleri her mekan için farklı desen, spor ve nostaljik tarzlarda üretilmektedir.
■ Led ve klasik ampul kullanılabilen kısa aydınlatma direkleri mekanınızın karakteristik yapısına uygun renklerde tüm gövde veyahut parçalı renklerde boyana bilmektedir.
■ Mimari projelerde yüksek miktarda tasarlanmış bahçe park aydınlatma direklerinin üretimi tarafımızdan yapılabilmektedir, gerektiğinde ürün üzerine logo uygulamaları da yapılabilir.
■ Genellikle E27 numaralı duy kullandığımız bahçe aydınlatma direkleri özel istek üzerine farklı duy çeşitleri tarafımızdan ürüne yerleştirilebilmektedir.
■ Sipariş durumunda yaklaşık 5 iş gününde ürününüz üretilir ve teslimatı yapılır.


BAHÇE AYDINLATMA

Havuz kenarlarından park ve bahçelere kadar dış mekândaki tüm ışıklandırma ihtiyaçlarına çözüm sunan kısa aydınlatma direklerimiz üretim kalitesiyle uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanım vaat ediyor. Şık tasarımlara sahip olan ve dış mekânda uygulanan tüm dekorasyon konseptleriyle uyum sağlayan kısa aydınlatma direği modelleri LED ve klasik ampullerden istenenle kullanılabilir, E27 duylu şekilde ürettiğimiz aydınlatma direkleri özel istek gelmesi durumunda farklı duylarla da teslim edilebilir. 
Mimari projeleriniz için geniş ölçekli kısa aydınlatma direği ihtiyaçlarınızda projenizin konseptine, tasarım anlayışına ve mali beklentilerinize göre size özel tasarımlar yapabiliyoruz. Bu özel tasarım aydınlatma direkleriyle park ve bahçelerde, havuz kenarında, site içi yollarda üzerinde firma logonuzun bulunduğu direkler kullanabilirsiniz.
Stok dâhilindeki ürünlerden sipariş etmeniz durumunda hemen üretilen kısa aydınlatma direği modeliniz birkaç gün içinde adresinize teslim edilir. Dış mekânda uygulanan tasarımla birebir uyum için farklı materyalden gövde ve istediğiniz renklerde üretim yapabiliyoruz. Özel tasarım ürünlerimizle ilgili daha fazla bilgi için iletişime geçmeniz ve bizlere hayal ettiğiniz aydınlatma seçeneklerini söylemeniz yeterli. 
Üretim aşamasında kısa aydınlatma direği modellerinin üretiminde elektrostatik toz boya kullanıyor, ürünleri yüksek ısı fırınlarında işleyerek boyadığımız için sizlere tüm mevsim şartlarına mukavemetli sağlam ürünler sunuyoruz. Uzun yıllar boyunca problemsiz çalışmayı sürdürecek ve görsel şıklığından ödün vermeyecek olan kısa aydınlatma direkleri için sipariş vermeniz yeterli. 

 Metal aplikler Dış mekan aplikler Restoran aydınlatmai Cafe aplikleri