Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

PRS CROSS BLCW Masa

Beyaz gövdeli eskitme masif ağaç deseni baskılı yuvarlak ahşap yemek masası

PRS CROSS BLCW Masa

Fiyat Sorunuz...
ÜRÜN BİLGİ FORMU
PRS CROSS BLCW Masa
Beyaz gövdeli eskitme masif ağaç deseni baskılı yuvarlak ahşap yemek masası
Ad Soyad *
Telefon *
E-mail *
Sorunuz *
Güvenlik Kodu *
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 0,00 TL
KDV Dahil 0,00 TL
*

Eskitme Ahşap Desen Yuvarlak Masa

 

Yuvarlak eskitme masa 

Eskitme tahta görünümlü baskılı tek ayak yuvarlak ahşap masa modelimiz;

Yuvarlak formda tasarlanmış olan tabla yapısının üzerinde eskimiş tahta görseline yer verilmiş olan masa modeli her türlü ortamda rahatça kullanılabilir niteliklerde üretilmiş durumda. Yuvarlak tek ayak baskılı ahşap masa modelinin beyaz iskeleti ilk bakışta insanı rahatlatıcı etkiler gösteriyor. Beyazın o asil duruşunun mevcut olduğu masa modelinin tabla bölümünün üzerine işlenmiş olan foto transfer baskı yöntemi genel anlamda ürünün görünümünü bambaşka noktalara çekmiştir. Ürünü temin edip teslim aldıktan sonra mekanınızın uygun bölümlerine yerleştirmeniz genel görüntü bakımından dikkat çekici pek çok imkanı da beraberinde getirecektir. Müşterilerinizin her anlamda rahat edeceği ve baktıkları zaman içlerini rahatlatabilecekleri bir masa modeli olduğunun altını çizmekte fayda görüyoruz.  Ürünün hazır hale getirilmesinin ardından su bazlı ahşap boyası ve cilası yardımıyla daha da estetik hale getirilmesi genel anlamda özel ve eşsiz bir ürünü de beraberinde getirmiştir.

Mekanlarınızda radikal bir değişiklik yapma arefesinde iseniz; son derece memnun kalacağınız bir ürünle karşı karşıya olduğunuzu bilmelisiniz. Beyaz iskeletli sandalyelerle takımlayarak mekanlarınıza yerleştirmeniz görsel uyumu da her bakımdan dikkat çekici boyutlara ulaştıracaktır.

 

Kurumsal firmalara indirimli toptan satışlımız mevcuttur.

 

''KARGO'' HİZMETİMİZ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

  Ürün ana kategori bölümümde Ücretsiz kargo işareti bulunan ve ürün içerik sayfasının üst başlık bölümünde Kargo bedeva işareti bulunan ürünler ücretsiz kargo dahilindedir, 

  Ürün satın aldığınızda kargo bölümüne geldiğinizde ''ÜCRETSİZ KARGO'' yazısını gördüğünüzde satın aldığınız ürün kapı teslimi sizlere ücretsiz ulaştırılır.

   ''ALICI ÖDER'' ibaresini gördüğünüzde kargo bedeli sizin tarafınızdan, ürün sizlere ulaştığında kargo şirketine ulaştırma bedelini ödeyeceğiniz anlamına gelmektedir.

  ''KENDİM ALACAĞIM'' Bölümü işaretlemeniz durumunda ürünü ESENYURT/İSTANBUL merkezimizden kedinizin alacağı veya aldıracağı anlamındadır.

  Diğer seçenek olarak ta ''ŞU TAŞIMA ŞİRKETİNE VERİN'' ibaresini tıklayarak dilediğiniz taşıma şirketine ürününüz karşı ödemeli teslim edilir. NOT: !Bu seçenekte taşıma şirketinin bizden uzaklığı maksimum 5 km olmalıdır.

  Karşı taraf ödemeli seçenekte de ürün anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından sizlere indirimli olarak ulaştırılır.

  YURTDIŞI, KKTC ve ADALAR bölgelerine ücretsiz kargo hizmetimiz yoktur, YURTDIŞI, KKTC veya ADALARDAN ürün talep edecekseniz müşteri temsilcilerimizle muhakkak temasa geçiniz.

Müşteri temsilcilerimizden daha detaylı bilgi bilgi edinebilirsiniz

 

Akbrella Kampanya
Model Tanımı: 

 

 

 

 

 

Masa teknik ölçüleriBilgi

Boy yuvarlak 77 cm

 

En yuvarlak 120 cm

 

Masa dip ölçü cm

 

Masa ağırlık kg
Bilgi

Özellikler
MeteryalBilgi Fırınlanmış kayın ağacı komple yüzey transfer baskıBilgi
Boya ve cilaBilgi Su bazlı ahşap boyası ve cilaBilgi
Paketleme şekliBilgi 3 Adet streç paket ve kolideBilgi
Takribi teslimat süresiBilgi 7 - 9  gün arasında adrese teslim edilirBilgi
GarantiBilgi 2 yıl
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER